Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nagy "elvárás"napi 1...

Nagyon nagy "elvárás"napi 1 szex este a feleségemtől, úgy hogy nincs gyerekünk és házimunka sincs sok?

Figyelt kérdés
Napi órát dolgozunk,gyerekünk még nincs,hitel mentes lakásunk autónk van,viszonyleg stressz mentes az életünk.Én igényelném a napi 1 szexet,természetesen nem kötelező jelleggel,én egyszerűen napi 9-10 óra munka után is kívánom a feleségem.Általában este fél 6 körül érünk haza,itthon nem sok házimunka van,max mosogatás,az ebédet a feleségem hozza a cégtől,szóval arra sincs gond.Én nem kötelező jelleggel,de tényleg mindne nap kivábom a feleségem,nem a szexet,hanem a feleségem.Mindig finoman közeledek felé,probálok normálisan közeledni és változatosan,mindig probálom feldobni a dolgot.Én úgy gondolom hogy napi 1 szex az nem a szexmánia határa,hanem egy egészséges szexuális élet.Ő szerinte nem kell minden nap szexelni,pedig szereti a szexet.Én úgy vagyok vele,h ledolgoztuk a napot,akkor igen is mindenki megérdemli a szexet,a hállószoba az a hely,ahol az ember egy kis időre el engedheti a problémákat és kicsit megszűnhet a külvilág.
2015. jan. 6. 07:00
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
52%
A szexnek nem sok köze van a szeretethez! A napi egy szükséglet már szexmánia, akkor is, ha te nem tartod annak.
2015. jan. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Vannak kis és nagy étvágyú emberek. Ha két különböző étvágyú ember kerül össze, akkor előbb vagy utóbb ebből probléma lesz. Ideig-óráig lehet alkalmazkodni egymáshoz, de egy életen át nem lehet lejjebb adni, vagy kényszerből "enni".
2015. jan. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

A napi szex mint "elvárás" elég problémás.


Ha a feleségenek nincs kedve rá, akkor azt tudomásul kell venned.


Ennek nem sok köze van ahhoz, hoyg szeret-e téged, ea szeretet/szerelem nem egenlö a szex-szel.


Nem mindenkinek van anpi szinten igénye a szexre, igen sok embernek heti 2-3 alkalom böven elég, ennél többet csak azért "csinál", mert a másik elvárja. Ez viszont tartósan nem megy, hogy a másik kedvéért engedi, ezzel az egész kötelezö gyakrlat szintre süllyed.


Sok nönek a szex nem arra jó, hogy a napi stresszet levezesse, hanem éppen ellenkezöleg, ha sok a stressz, akkor nincs kedve hozzá.


Akkor is lehet stresszes a napja, ha -szerinted - nincs túl sok munkája, mert ha a munkatársak vagy a fönök idegesíti, az elég, ha anyagi problémáitok vannak (mégha nem is súlyosak), az is gondot okozhat neki.

De akár az is elég stressznek, hogy te elvárod a napi szexet, neki meg ez túl sok, ezért igyekszik kibújni alóla. ezen kivül az is lehet ok arra, hogy kerüli a szexet, mert fél a terhességtöl, és szerinte negm megfelelö a védekezési mód, amit használtok.

Itt gondolok arra, hogy igen sok férfi szerint a "megszakítás" elég, ö meg tudja, hogy ez az, ami jóformán nem véd, vagy ö fogamzásgátlót szed, ami sok esetben erösen csökkenti illetve megszünteti a vágyat.


Ezt nektek kellene megbeszélni (mármint ha ilyen témákról tudtok/lehet beszéli egymással), és ha neki kevesebb szexre van igénye, akkor megoldani, hohy ne "kelljen" minden nap megtennie, illetve egyáltalán ne érezze kényszernek.

2015. jan. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

#10-es vagyok (7:48).

Az előző tényleg jól írta, h a fog.gátló csökkenti a libidót. Nem mind.

2015. jan. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

ma 07:59


Lehet hogy csökkenti,de az miért van hogy van hogy napi 3-szor is csináljuk,mert tényleg kívánja,nyilván ezek hétvégi napok amikor ennyiszer,de van hogy napokig semmi.Szerintem ha ennyire hatással lenne a libidóra,akkor nem akarná napi 3-szor.Én tudom hogy elég durva hatásai lehetnek a tablettának.De eddig nem volt gond ezzel,az utóbbi 1-2 hónapban ez a helyzet.Volt olyan hogy napi 2-szer szeretkeztünk és nem én kezdeményeztem!

2015. jan. 6. 08:03
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy hétvégén többször van kedve, arra is utalhat, hogy a hétköznapok túl stresszesek vagy este tul késöb kerülne erre sor, amikor már fáraadt (mert van, aki este 9-10 körül már kibukik, van, aki meg ilyenkor kezd feldobódni) és hét végén egyszerüen oldottabb.


De ettöl függetlenül egy nö (ember) nem gép, ami mindig ugyanúgy müködik, van, amikor van kedve a szexhez és van, amikor nincs.


Mint írtam, ezt vele kellene megbeszélni, de nem szemrehányó, követelözö stílusban.

2015. jan. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is fent állt ez a helyzet.Még nekem is furcsa volt,hogy volt alkalom amikor naponta többször is kívántam a szexet,és volt olyan,hogy 2 hétig nem.Ez nagyon kellemetlen és érthetetlen helyzet.Majd elkezdtem figyelni magam,és rájöttem,hogy a ciklus első felében,teljesen jó a szexuális életünk,a peteéréshez közeledve főleg,peteérés napján volt a legmagasabb a libidóm,majd utána mintha elvágták volna,egyáltalán nem kívántam.Elkezdtem utána olvasgatni,és ez elég általános jelenség,a női hormonok miatt.Túrd fel a netet,találsz majd róla cikkeket.
2015. jan. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

ma 08:21



Értem.Hogyan keressek rá a googleba?

2015. jan. 6. 08:26
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
A minden napi menetrendszerű szex dög unalom lehet. Semmi spontaneitás, csak a rutin esti szex és utána alvás. Hát ezt elhiszem, hogy nem akarja. Olykor jobb egy romantikus este vacsorával, mozival, összebújással, vagy hatalmas beszélgetésekkel, még a szexhez is könnyebben megjön a kedve. Nincs rohadtabb, mint napközben arra gondolni, hogy na a párom már megint sorba áll a rutin szexért este.
2015. jan. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
90%

Megértem, hgy neki ez már gond.


Én is imádok szeretkezni, de ha minden este/nap kellene csinálnom, kb. egy hét után utálnám meg, mert - kielégülés ide vagy oda - unalmas.


- plusz ez a feleségednek akaratlanul is stresszforrás, nem elég a munka, az jár a fejében, hogy már megint szexelni KELL > ennél rosszabb nincs

- a hormonok is közrejátszanak, a ciklus x napján nekem sincs kedvem hozzá és olyankor max. muszájból teszem

- mikor nem kívánom, akkor végig azon törpölök, jaj, legyen már vége, meddig csináljuk még > na, totál jó érzés így végigfeküdni azt az x időt, ráadásul utána meg bűntudatom is lesz, amiért passzív voltam

- stresszes napokon pedig a hátam közepére nem kívánom az egészet, olyankor max. összebújás, de néha még az sem


Ha annyira hiányzik a dolog, akkor veresd ki, vagy szpasd le magad vele alternatívaként.

2015. jan. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!