Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nagy "elvárás"napi 1...

Nagyon nagy "elvárás"napi 1 szex este a feleségemtől, úgy hogy nincs gyerekünk és házimunka sincs sok?

Figyelt kérdés
Napi órát dolgozunk,gyerekünk még nincs,hitel mentes lakásunk autónk van,viszonyleg stressz mentes az életünk.Én igényelném a napi 1 szexet,természetesen nem kötelező jelleggel,én egyszerűen napi 9-10 óra munka után is kívánom a feleségem.Általában este fél 6 körül érünk haza,itthon nem sok házimunka van,max mosogatás,az ebédet a feleségem hozza a cégtől,szóval arra sincs gond.Én nem kötelező jelleggel,de tényleg mindne nap kivábom a feleségem,nem a szexet,hanem a feleségem.Mindig finoman közeledek felé,probálok normálisan közeledni és változatosan,mindig probálom feldobni a dolgot.Én úgy gondolom hogy napi 1 szex az nem a szexmánia határa,hanem egy egészséges szexuális élet.Ő szerinte nem kell minden nap szexelni,pedig szereti a szexet.Én úgy vagyok vele,h ledolgoztuk a napot,akkor igen is mindenki megérdemli a szexet,a hállószoba az a hely,ahol az ember egy kis időre el engedheti a problémákat és kicsit megszűnhet a külvilág.
2015. jan. 6. 07:00
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
0%
30ra hallgass! Ebből nem jössz ki jól! A sok ostoba istenem...
2015. febr. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Rengetegen vannak együtt úgy, hogy eltérő mennyiségben igénylik a szexet. Sajnos ez szerintem nem közelíthető egymáshoz.
2015. márc. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!