Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen anya lehet az a nő,...

Milyen anya lehet az a nő, aki ideje nagy részét egy internetes játék mellett tölti?

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 23:43
1 2
 11/14 anonim válasza:
40%

"Csak azért érdekel, mert egy ilyen játék oldalán egy ilyen anyuka kioktatta az egyik játékost, hogy töltsön több időt a játékkal, aki viszont ezt nem teheti meg, mert dolgozik és tanul egyszerre"

Ez kicsit eltéríti a témát az eredeti iránytól. Naakkor, elmondom miért nem játszom ilyenekkel: Mert nincs rá időm!

Ezek szerint nem az "egyik ilyen anyuka" hanem egy játékostársa figyelmeztette a srácot a klánja iránt VÁLLALT (gondolom a srácnak sem nyomtak pisztolyt a fejéhez, hogy játsszon) kötelezettségekre.

Hogy jön az ide hogy milyen anya lehet? Sehogy. Akinek nincs rá ideje ne játsszon ilyesmit. Ezernyi multiplayer játék van egyetlen közös pontjuk hogy ÉLŐ EMBEREKKEL játszol, akiknek igenis szarul eshet ha nem vagy ott amikor egy tucat társad egyszerre próbál valami összehangolt akciót végrehajtani.

2010. febr. 6. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
80%

Nekem még nincs gyerekem, de remélem senki nem fogja elvárni tőlem, hogy ha anya leszek, rögtön temessem is el magam. Pl mennyi idős az a gyerek? Iskolás? Délelőtt nincs otthon akkor. Jár zongoraórára? Sportolni? Külön matekra? Addig mit csináljon otthon egy (ne adj isten) egyedülálló anya? Mert a főzés, takarítás kb 2-3órát vesz igénybe.

Mindenki ossza be a saját idejét, lehet attól még rendes anya, hogy játszik.

2010. febr. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Én úgy gondolom, annak ellenére, hogy gyerekkorom óta közöm volt a számítógépekhez, és informatika diplomám lesz, hogy a játék az csak játék, kikapcsolódás, és nem lehet életcél ott maximálisan helyt állni (már csak azért se, mert nem tud mindenki minden nap 24 órát internet előtt tölteni).

Aki kioktatta a másik játékost, akinél tudták, hogy kevés a szabadideje, és csak kikapcsolódásra használja ezt a játékot, arra hivatkozott, hogy ő anya - mégis ott van a játékon, speciel napja tényleg nagy részében, nincs olyan időszaka a napnak, amikor ne írna, akár néhány percenként. Nekem ez tűnt fel, és talán nem is írtam volna ki a kérdést, ha nem azzal érvelt volna, hogy ő anya. Amíg ezt nem írta, addig azt gondoltam, hogy valami "kocka pasi", mint öcsém, aki tényleg képes egész napokat játékkal tölteni. Nem tudom, de velem anyukám játszott, beszélgetett, engem tanított, nekem mesélt. És most is van ideje a valóságban élni azon túl, hogy ő is fent van az interneten időnként. Élvezi az internet világát is, a virtuális valóságot, de a való életről se feledkezik meg.

2010. febr. 6. 10:17
 14/14 anonim válasza:

Ez egy szemernyit sem változtat azon hogy ez bizonyos kötelezettségekkel jár. Hiába hobbi. Az állattartás is az, mégsem mondhatom hogy azért nem viszem le a kutyát sétálni, mert kikapcsolódásként tartok állatot, s majd leviszem ha lesz időm/kedvem. Ha csapatban bowlingozom vagy ilyesmi akkor is számítanak rám a többiek, pedig az is csak hobbi, ahogy minden sport az hacsak nem vagy hivatásos, mégis illik megjelenni az edzéseken, nem? De egy klasszikus COD-ban vagy CS-ben is előfordul hogy beszólt a másik klán, warozunk, tíz perc múlva legyél a szerveren!

Most indult az S4 travianon, hívtak a haverok, azt mondtam azért nem megyek, mert nem tudom és nem is akarom 100%-ban odatenni magam, úgy meg minek. Mindenki elfogadta. Ugyanezt a "haverod" is megtehette volna, nem tette, tehát vállalt valamit ami alól most azzal a bugyuta kifogással akarja kihúzni magát hogy aki beszólt neki az biztosan nem jó anya. Semmi köze a két dolognak egymáshoz. Lehetett volna egy "kocka pasi" is, akkor is neki lenne igaza. Ha nincs rá időd ne játssz csapatban, más is ezt teszi. Játsszál klánon kívül, vagy játssz singleplayer játékokat, ott nem kell alkalmazkodnod senkihez.

2010. febr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!