Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségem uralkodni akar...

Feleségem uralkodni akar rajtam. Mit tehetnék hogy jobban tiszteljen? Tiszteletet akarok!

Figyelt kérdés

Nem mondanám magam egy papucsnak,de egyfolytában ilyen nőket fogok ki.Az előző két kapcsolatomban is olyan nőket fogtam ki,akik uralkoni akartak a férfin,mint kiderült nem csak rajtam.Nem tudom már mit tehetnék,de a feleségem eküszöm egy idiotának tart.Bezzeg arra jó vagyok hogy minden nap kielégítsem,amit nem bánok persze.:)De hogy egyolytában oszogatja a parancsokat,az már mindennek a teteje.Természetesen nem hagyom magam,de pl mindenre azt gondolja csak is neki lehet igaza.Osztogatja a parancsokat,úgy ahogy a főnököm se a munkehelyen,néha mintha egy ki..baszott katonaságon lennék úgy érzem.

Nem tudom miért nem tud tisztelni,nem szolgálok rá.Férfias kiállásom van,és jóképű vagyok na:)Szóval aki rámnéz,az nem azt mondja hogy papucs vagyok,a viselkedésem se olyan.Kiprobáltam már millió extreme sportot,cross motoroztam,snowbordoztam,siklóernyőztem,boxoltam,szóval ebből is láthatjátok nem egy be...szari p..öcs vagyok.

Hogyan érjem el hogy jobban tiszteljen,mert néha úgy érzem semmibe vesz ezen a téren,tudom én hogy szeret,de jólesne egy kis tisztelet.Ha szólok neki hogy ne szóljon rám mindenért,és ne oktasson ki,ne nézzen hülyének,akkor megsértődik,ugyan úgy akkor is,ha én merek valamiért rászólni.


2015. jan. 12. 14:37
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%
Ez is kétemberes játszma. Ha hagyod, hadd duzzogjon magában, és nem félsz egy kis veszekedéstől, ő sem tehet semmit.
2015. jan. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 Titusztitusz ***** válasza:
8%
Nem...Nem jár orgazmusért automatikusan tisztelet, csak eleve nem ismered a nőket, azért nem értetted azt, amit írtam...
2015. jan. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
77%
Te viszont minden nőt ismersz?
2015. jan. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
52%
hmmm...
2015. jan. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 Titusztitusz ***** válasza:
1%
Mindet éppen nem ismerem, de a "női lelket-mentalitást" azt már meglehetősen...Mégpedig gazdag tapasztalat alapján...(Bízom benne hogy nem tünik azért mindez a kijelentés önteltségnek...)
2015. jan. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom miért nem tisztel. Engem eddig az összes feleségem tisztelt.
2015. jan. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
97%
Nem hiszek neked. Hiába van kielégítve a nő az ágyban, az nem jelenti azt, hogy onnantól a pasi bármit csinál, az mind oké.
2015. jan. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

ma 14:41


Hát én szóvá tettem neki nem egyszer,volt hogy finoman,volt hogy már kiabálnom kellett,hogy elég legyen már,mert kezdem magam csicskának érezni.Félre értés ne essék!Én engem ha szépen megkérnek valamire,szívesen teszek eleget,bár azért 5 percenként sem fogok akkor sem ugrálni.

Itt arról van szó,hogy amilyen hangnemben ahogy mondja,hülyének nézve,ledegradálva a másikat teszi mindezt.Vagy ha valamit elrontok pl akkor is,mintha nem tudom mit tettem volna,de bármilyen apró dolgért,egy kis dologért is és egy nagyobb dolgoért is ugyanazt a leb..aszást kapom.

Most mondok egy pl-t,pl tegnap elött szedtük le a karácsonyfát,amikor vittem le a fát,a lépcsőházban véletlenül kicsuszott a kezemből,így az egyik szinten tiszta fenyő lett minden.El kezd velem úgy beszélni mint egy hülye gyerekkel,teszi mint ezt úgy,hogy ott jönnek mennek az emberek.Ez a sok dolog közül egy az egyik,nincs olyan nap,hogy ne kúrna le valamiért.



Itt írta valaki hogy nem dugom meg rendesen,hát nagyot tévedsz,minden nap úgy megdugom hogy sok feleség itt irigykedne már bocsi,és férfitársam is.:)Tegnap pl 2-ser úgy megszexeltem,hogy 1 óráig csak pislogott és szóhoz sem tudott jutni:)Szóval nyugi,ott nincsenek gondok.

2015. jan. 12. 15:05
 19/39 Bence_ ***** válasza:
53%
Csernustól a Nőt is olvashatja! :)
2015. jan. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem szeretitek egymást, ezért piszkáljátok egymást minden kis hülyeség miatt.
2015. jan. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!