Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségem uralkodni akar...

Feleségem uralkodni akar rajtam. Mit tehetnék hogy jobban tiszteljen? Tiszteletet akarok!

Figyelt kérdés

Nem mondanám magam egy papucsnak,de egyfolytában ilyen nőket fogok ki.Az előző két kapcsolatomban is olyan nőket fogtam ki,akik uralkoni akartak a férfin,mint kiderült nem csak rajtam.Nem tudom már mit tehetnék,de a feleségem eküszöm egy idiotának tart.Bezzeg arra jó vagyok hogy minden nap kielégítsem,amit nem bánok persze.:)De hogy egyolytában oszogatja a parancsokat,az már mindennek a teteje.Természetesen nem hagyom magam,de pl mindenre azt gondolja csak is neki lehet igaza.Osztogatja a parancsokat,úgy ahogy a főnököm se a munkehelyen,néha mintha egy ki..baszott katonaságon lennék úgy érzem.

Nem tudom miért nem tud tisztelni,nem szolgálok rá.Férfias kiállásom van,és jóképű vagyok na:)Szóval aki rámnéz,az nem azt mondja hogy papucs vagyok,a viselkedésem se olyan.Kiprobáltam már millió extreme sportot,cross motoroztam,snowbordoztam,siklóernyőztem,boxoltam,szóval ebből is láthatjátok nem egy be...szari p..öcs vagyok.

Hogyan érjem el hogy jobban tiszteljen,mert néha úgy érzem semmibe vesz ezen a téren,tudom én hogy szeret,de jólesne egy kis tisztelet.Ha szólok neki hogy ne szóljon rám mindenért,és ne oktasson ki,ne nézzen hülyének,akkor megsértődik,ugyan úgy akkor is,ha én merek valamiért rászólni.


2015. jan. 12. 14:37
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

ma 16:24


Én tisztelem magam.Nem tudom hogy véletlen e,lehet mindig csak kifogom az ilyen nőket.Volt régen olyan csajom is,aki úgy ugrált ahogy én fütyültem,az sem éppen túl jó opció szerintem,ha a nő mindig azt csinálja amit én mondok.Én a kölcsönös tiszteletben hiszek.

2015. jan. 12. 17:35
 32/39 anonim ***** válasza:
67%
Aki ott az orgazmussal jön...hát....személy szeriñt 3évog nem vplt orgazmusom,de azért elvolt játsza. Túrázhatott rajta 2 órákat, naponta többször is,de nem ment. Nem mondtam el neki...soha. Aztán egyszer megjött,a könnyem is kicsordult. Azóta szoros barátságot kötöttem Orgazmussal.Mondjuk úgy hogy böven beakarja hozni. a a lemaradását. És képzeld Tituszka, nem voltam házisárkány,a te tepriád szeront nekem már agyon kellett volna vernem a párom a nagy "kielégületlenségben". 8 éve vagyunk együtt. KÖszönjük,megvagyunk.
2015. jan. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Utolsóval egyett kell értsek,persze ez nőre is válogatja,vannak nők akik olyanok mint mi férfiak,nehezzen bírják ki orgazmus nélkül napokon keresztül,de szerintem ez elenyésző része a nőknek,aki az miatt ennyire frusztrált lesz.De akkor mi lehet a baj kedves utolsó szerinted?Itthon segítek neki a házimunkába,szexuálisan kielégítem,norálisan viselkedem vele,nem bántom e testileg,se lelkileg.Szóval nem értem mi lehet a baj?Miért ilyen frusztrált?Nem szeret?
2015. jan. 12. 18:22
 34/39 anonim ***** válasza:

"Itthon segítek neki a házimunkába,szexuálisan kielégítem,norálisan viselkedem vele,nem bántom e testileg,se lelkileg.Szóval nem értem mi lehet a baj?Miért ilyen frusztrált?Nem szeret?"


Ezt megkérdezted már tőle? Normálisan, kedvesen, leülve és elbeszélgetve, hogy megbántottad-e esetleg valamivel, vagy miért ilyen ingerült rád. Hátha kiderülne valami.

2015. jan. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%

Titusz szerintem is hülyeséget beszél, illetve saját magából és a tapasztalataiból indul ki, és nem fogadja el, hogy más pedig mást tapasztalt.

1. Nekem, mint nőnek, szintén vannak problémáim az ágyban (mióta tudom, hogy a nők kb 30%-a ilyen, könnyebben viselem), de ettől még nem vagyok sárkány. Soha senki nem utalt rá, hogy az lennék, és én sem érzem. Egyetlen következménye, hogy a párom szerint ezt azzal kompenzálom, hogy jobban figyelek rá szeretkezés közben. Ha én morcos vagyok valamiért, mert hiányom van, az sosem szexhiány, hanem együtt töltött minőségi idő, szeretethiány.

2. Nem hinném, hogy férfiaknál minden orgazmus egyforma. Én legalábbis egészen más sztorikat hallok erről.. Lehet befolyásolni, késleltetni, fokozni. Bizonyára férfija válogatja, ki mennyire ért a technikához, de azért ne jelentsünk már ki általánosításokat.

3. Kérdező, a kérdésedre válaszolva, én csupán azt az egy magyarázatot látom a párod viselkedésére, hogy valamiért frusztrált, és ezt rajtad vezeti le. Lehet, hogy a kapcsolattal van probléma, mert egyszerűen elmúlt a tűz, beleunt a szürke hétköznapokba, vágyna a változásra, de valamiért mégsem hagy el téged. Szeretkezés után egy kicsit megint fellobban a tűz, de aztán megint elmúlik, és elege van a kapcsolatból. Az eszével talán tudja, hogy minden kapcsolat ellaposodna végül, vagy a kényelem tartja melletted, nincs kedve mással újrakezdeni, nem hiszi, hogy talál olyat, aki mindenben megfelelne neki.. Tehát számtalan oka lehet, hogy miért marad veled minden ellenérzése ellenére. Megpróbálhatod újra fellobbantani a tüzet, és változatossá tenni a kapcsolatot, ebben az esetben ne veszekedj vele, hanem szeretettel próbálj válaszolni a hisztijére. Hagyd figyelmen kívül, ne menj bele a hatalmi harcba. Menjetek közös programokra, társaságba, hengereld le, hagyd, hogy irigyeljék őt a vonzó párja és szuper kapcsolata miatt, hogy ismét beléd szeressen. Ha úgy érzed, ez nem működik, akkor viszont csak tovább fog romlani a helyzet, és előbb-utóbb egyikőtök lépni fog. Amennyiben úgy érzed, van az életében olyan dolog, ami a kapcsolaton kívül okozhatja a frusztrációját, akkor viszont arra próbáld rávenni, hogy azon változtasson. Kövesse helyette azt az utat, amire vágyik. Utálja a munkáját? Támogasd a váltásban. Tanuljon új szakmát, ha más tetszik neki. Lehet, hogy hiányzik egy gyerek az életéből? Beszéljétek át a témát. Adj neki motivációt, kitűzött célokat. Biztosan van valami oka annak, hogy az alaptermészete ellenére így megváltozott az utóbbi időben, és talán változtatni is lehet rajta. Az ok nagy valószínűséggel nem valami olyan bagatell dolog, hogy éppen hogy teljesítesz az ágyban, az ember azért ennék kicsit összetettebb lény. Szerintem nem a balhé a megfelelő eszköz ahhoz, hogy "leneveld" a nőt a stílusáról. Ha nincs türelmed megkeresni az okát, akkor egy idő után úgyis csak ölni fogjátok egymást, nem hinném, hogy egy uralkodó természetű személy egyszer csak behúzza fülét-farkát és megbékél a számára jóval elnyomottabb szereppel úgy, hogy közben semmi nem változik az életetekben.

2015. jan. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Jó...Akkor maradjunk annyiban hogy mindenki másképpen, és másnak ismeri a hölgyeket...(Ez a megállapítás akkor érvényes a magát hölgynek valló illetőre is, aki kioktatott kissé fentebb...)Gond egy szál se...Én akkor jó szokás szerint leírtam a magamét ezen kérdés kapcsán is, aki értett belőle valamit az értett, aki nem értett az nem értett, aki nemis akart érteni, az akkor megintcsak nemértette hogy miröl beszélek, aztán akkor ennyi...
2015. jan. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim válasza:
100%
Ha mindig ugyanaz a probléma jön elő a párkapcsolataidban, akkor kezdd el magadban keresni a hibát
2015. febr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
[link] have a job for you.... but it blows 7images_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
2015. okt. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Szia, együtt vagytok még?
2018. júl. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!