Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Komoly kapcsolatba belefér...

Komoly kapcsolatba belefér az, hogy az egyikük hetekre eltűnik?

Figyelt kérdés
Már nem huszonévesek, és nincs egyiknek se házastársa, se gyermeke.
2015. jan. 15. 15:36
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%

Azt meg tudod mondani, miért fecsérled az időd valakire, aki semmibe néz, hülyére vesz? Jó így neked? Ne kifogást keress a számára, hanem nyisd ki a szemed, és lapát!

Most én komolyan nem értem,h ogy vannak eberek, akikkel bármit meg lehet tenni? Ha igen, akkor miért panaszkodnak?!

2015. jan. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
Talán azért, mert hűséget ígértem neki. És azért, mert nem akartam az első problémánál szakítani. De lényegében igazad van.
2015. jan. 15. 19:17
 33/38 anonim ***** válasza:
80%
Pedig sajnos előbb kell elbúcsúznod tőle és csak utána kereshetsz mást. Ez így tisztességes.
2015. jan. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
...és ő mit ígért neked?! Áhh, hihetetlen!
2015. jan. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:

Kedves 33-as! Nem lehet elérni, úgyhogy nem tudok elbúcsúzni tőle. De ha te egy emberrel tudsz beszélni, akit nem lehet elérni, akkor hajrá!

Köszi mindenkinek, a témát lezártnak tekintem.

2015. jan. 15. 19:37
 36/38 anonim ***** válasza:

Na, te sem fogod otthagyni - akkor sem, ha 2 barátnője van.

Ugyanúgy, mint az a másik, akit a fiúja megpofozott.

A te döntésed, végül is...

2015. jan. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%

1. Jó bornak nem kell cégér, így gyanús ez a bizonygatás hogy micsoda főnyeremény.

2. Azért elvárnám hogy előre szóljon hogyha "eltűnik".

3. Ha már eltűnt, minimum magyarázza meg hogy miért tette.

4. Ha pasizni akarsz, akkor szakíts, pont. Annak sosem láttam értelmét, hogy minek vannak egyesek együtt, ha mindkettő azt lesi, mikor talál valaki mást.


Egyszer én is találkoztam egy ilyen idióta lánnyal még pár éve. Randiztunk, és a volt kapcsolatok témánál felhozta hogy amúgy egy hete volt pasija, de "eltűnt", nem veszi fel neki a telefont, meg dettó ugyanez mint amit leír a kérdező. Én meg akkor mondtam hogy kösz akkor ezt hagyjuk is, rá 1 hétre meg írta nekem, hogy "előkerült" a pasija, és rögtön szokásos facebook láv posztolás volt.


Tuti van mellette másik csaja, aztán ha azt megunja akkor visszamegy egyet kufircolni veled is.

2015. jan. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetben vagyok én is. Egy éve vagyunk együtt, 40 évesek elmúltunk már. Állítja szeret, ha itt van, úgy is érzem. De heti egyszer jön, a köztes napokon még telefonon sem keres, egy üzenetet nem küld. És igen, én is gondolkodtam rajta, hogy ez így normális vagy én akarok túl sokat. Mostanában kezdek rájönni, hogy csak pazarolom az éveim, egy pasinak ha nem fontos hogy egy hétig mi van velem, akkor ez sok mindent elárul. Ez minden, csak nem párkapcsolat.
2015. jan. 16. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!