Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Frissen töltöttem a 18at, két...

Frissen töltöttem a 18at, két hét múlva nem lesz hol laknom. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Családi gondok miatt már egy fél éve elköltöztem otthonról, most pedit úgy áll a helyzet hogy betöltöttem a 18at és a szüleim nem hajlandóak támogatni sem visszafogadni, hiába járok még suliba.

Fogalmam sincs mi tévő legyek, nincs rendes jövedelmem és 2 hét múlva el kell költöznöm a mostani lakhelyemről.

Kérlek segítsetek!


2015. jan. 18. 22:25
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
73%

Most hol élsz, és miért kell elköltöznöd.

Kicsit zavaros amit írtál. Fél éve költöztél el...akkor végül is nem apád miatt. Az meg hogy anyád hangosan szexlet a pasijával, nem gondolom, hogy indok az elköltözésra.Ne mond nekem, hogy minden áldott éjjel 4-5 órákat szexeltek, hogy te csak 3-at tudtál aludni. Ezt nem hiszem el. Kicsit szerintem veled is baj lehet, megkéne tanulni alkalmazkodni...főleg ha tidod, nincs hova menni.

Makacs vagy...azt írod, hogy inkább mennél a híd alá, mint haza anyádhoz...hát te tudod, majd rájössz, amikor első éjjel fázol, vagy attól rettegsz, nehogy megerőszakoljanak.

2015. jan. 19. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Költőnő? ***** válasza:
70%
jelentsd valahol, családsegítő, önkormányzat, akárhol. Míg tanulsz, járnak utánad támogatások, de az mégsem járja, hogy a pénz jól jön nekik, de a gondodat meg nem visleik cserébe.
2015. jan. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Csúnya megoldás, de ha mást nem találsz, kérned kell az intézeti elhelyezésedet még a születésnapod előtt- talán bekerülhetsz az utógondozottak közé. Kiskorú nem élhet az utcán.
2015. jan. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Ha ennyire kevés az időd, akkor sürgősen nézz utána a kollégiumnak. Ha felvesznek és elmondod a helyzeted, biztosan fogsz extra kimenőt kapni. A neked járó juttatásokat kérd a saját bankszámládra, jogod van hozzá, és így nem tarthatják vissza a szüleid. Mindenképpen lépj, de azonnal!
2015. jan. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
#23: betöltötte már a 18-at, nem kiskorú.
2015. jan. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
# 25: Igazad van, figyelmetlen voltam.
2015. jan. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!