Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt barátom tett fel egy...

A volt barátom tett fel egy képet, amin a jelenlegi barátnőjével van, és anyukám írt alá, hogy " nagyon csinos a barátnőd ". Ünnepekkor is állandóan ír neki. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2015. jan. 19. 12:17
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
15%
A te világfájdalmad miatt még nem kell lepontozni engem. Az, hogy nem köszönsz neki, csak rólad ad képet, nem róla
2015. jan. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Hol olvastátok azt, hogy nem köszönök neki?
2015. jan. 20. 05:14
 33/36 anonim ***** válasza:
87%

Jajj itt senki sem ugyanarról beszél.


Nem, az ex nem idegen, viszont nem is családtag. Családtag a férjed lesz majd, nem egy pár éves kapcsolat.


Van, hogy valaki jó viszonyban vál el az exével. De attól még az eleje nehéz lehet. Ha meg rossz viszonyban, pláne ha hazudott, megcsalt, vagy csak szimplán te még szerelmes vagy, ő meg már nem, akkor nem tudsz vele jóban maradni még jó darabig, és fáj.

Erre tekintettel kell lenni.


Én köszönök mosolyogva még annak az exemnek is, aki megcsalt és megalázott. Mert mát túl vagyok rajta és nem érdekel. Viszont anyám sem írogat a képe alá, hogy milyen szép az új csaja, hiába volt jóban vele. Mert tekintettel van rám még így is, hogy nem érint szarul. Az viszont szarul érintene, ha jópofizna vele, holott tudja, hogy anno tönkretett a srác engem jóidőre. Ízléstelen lenne.


Ha a kérdező még szarul van, az anyukája ne örüljön már annak, hogy az aki miatt a lánya szomorú, annak rendben van az élete és boldog. Ez annyira undorító.


Véd- és dac-szövetség a család. Legalábbis kellene lennie.

2015. jan. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
17%

Bírom, amikor valaki kirak egy kérdést - amellyel kapcsolatban neki is véleménye van -, aztán aszerint pontoz, hogy ki véleménye egyezik az övével.


Kérdező. El kellene dönteni, hogy válaszokért (megoldásokért) jöttél ide, vagy csak az egódat renováltatni?

2015. jan. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm #33

Nem pontoztam le senkit.

2015. jan. 20. 11:23
 36/36 anonim ***** válasza:
14%

Akkor valaki más pontozza le az ellenvéleményt.

Mindegy.

Elnézést kérek tőled.

2015. jan. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!