Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt barátom tett fel egy...

A volt barátom tett fel egy képet, amin a jelenlegi barátnőjével van, és anyukám írt alá, hogy " nagyon csinos a barátnőd ". Ünnepekkor is állandóan ír neki. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2015. jan. 19. 12:17
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
33%
Fura, hogy te meg azt nem érted, hogy nem szabhatod meg anyádnak, hova mit írjon, mit csináljon. Ha ő ezt írja, akkor ezt írja. Ennyi. Ha nem szépen váltunk el, akkor sincs jogom ilyeneken problémázni. Én nem beszélek a sráccal anyám meg igen. És?
2015. jan. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
90%
Nem idegenek vagytok, család. A szomszédtól tényleg nem várhatom el, hogy ne beszéljen az exemmel, de a saját anyámnak ez alapnak kell, hogy legyen, hogy számára a lánya érzései az elsődleges. Nem is értem, mit kell ezen magyarázni, annyira egyértelmű :D. Teljesen megértem a kérdezőt, nekem is nagyon rosszul esne a helyében. Nekem szerencsére normális az anyám, ha velem szakítottak és fájt nekem, mindig az én oldalamon állt, segített nekem és eszébe sem jutott, hogy ilyeneket tegyen. Ha pedig én szakítottam és ő nagyon kedvelte az illetőt, annyit mondott, hogy kár érte, és ennyi, ő magától nem kereste. Kérdező, anyukád tudja, hogy neked ez még fáj? Ha tudná, biztos nem csinálná ezt.
2015. jan. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
89%
Egyébként, ha egy anyának ezt mondani kell, hogy a lánya érzése az első, az már régen rossz.
2015. jan. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
81%

Lehet ironikus volt az anyuka :).

Amugy beszeld meg vele. Ultesd le, es kerd meg, hogy ne irjon ilyeneket az exednek.

Akarmennyire is kedvelnem, a lanyom volt baratjat, en nem csinalnek ilyet.

2015. jan. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Sosem voltak jóban, nem vagyok féltékeny és apám már születésem előtt elhagyta anyámat. Bonyolult "családom" van.
2015. jan. 19. 16:40
 26/36 A kérdező kommentje:

Feribátyátok!

Azt már megtettem egy éve..

2015. jan. 19. 16:43
 27/36 anonim ***** válasza:
24%
Semmit.Ti szakítottatok,nem ők.Most anyádnak is köpködni kéne mert vége?Micsoda hülyeség,a mai napig jó a kapcsolatom az ex-ekkel.Valamikor"családtagok voltak"csak nem megyünk el egymás mellett mint az idegenek.és marhára nem zavarja a gyerekeimet,a mostani párjaikat.Ezekkel is nagyon jól kijövők,aztán ha itt is kanyec velük is ugyan úgy jóba leszek.Ők sosem bántanak engem,én sem őket.Egymással meg úgy élnek ahogy akarnak.
2015. jan. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
15%
Inkább az a szomorú, hogy idegennek kezelitek az exeiteket szakítás után. Egyszer kamatyoltok, aztán nem is köszöntök? Ez undorító.
2015. jan. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
33%

Megértem a kérdezőt, de nem értek vele egyet. Nem kell rosszba lenni anyukádnak az exeddel. Ha téged zavar, akkor kérd meg, hogy ne nyilvánosan dicsérgesse az új barátnőt.


Volt egy két éves kapcsolatom és az exem meg a bátyám nagyon jó, sőt legjobb barátok lettek. A szakításunk elején még kicsit zavart, de megbékéltem a helyzettel, mert végülis nem gyűlölködve mentünk szét. Azóta is hetente legalább egyszer megjelenik otthon az exem és jóban van az egész családdal (szülők, tesók, de még velem is, bár én már csak kéthetente vagyok otthon).

2015. jan. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
93%

28# az en kapcsolatom ugy ert veget, hogy meg is csalt, kamuzott is rola, atvert, sose kert bocsanatot. en egy ilyen embernek nem fogok koszonni, nem erdemli meg.

kerdezo: szerintem is beszelj anyukaddal. en valoszinunek tartom hogy csak ironiabol irta oda. de kerdezz ra mindenkeppen

2015. jan. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!