Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szi. A kedves (hosszú szöveg),...

Szi. A kedves (hosszú szöveg), majd a végén elköszönésként, MAJD ELKAPLAK! Ezt kapta a mennyasszonyom, egy olyan pasitól akivel egyszer lefeküdt még pár évvel ezelött? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősnek szülinapja van,ezzel a pasival volt egy kis kalandja ls is feküdtek,elvileg nem beszéltek már vagy 3 éve,egy közös imserősüknek lesz szülinapja,majd őt kérdezte meg.hogy szerinte mit vegyen.A szöveg az lényegtelen,de az üdvözlés,hogy szia kedves,és a vége hogy NA MAJD ELKAPLAK.Szerintetek?Pont ott álltam mellette,amikor megkapta az üzenetet,láttam amikor olvassa,hogy remeg,és lázban volt,amikor meglátta ki írt neki.Számonkértem,hogy mi volt ez a kedvesem,meg hogy elkaplak.Persze azzal magyarázta,hogy a srác minden csajt kedvesemnek hív,mivel nagy csajozós hírében áll,viszont erre az elkaplak szövegre nem talált magyarázatot,hebegett habogott.Persze egyből leszűrtem,hogy arra gondolt,hogy majd úgy elkapja.

Mi a véleményetek mit tegyek?Írjak rá arra a gyökérre,hogy vegyen vissza és ne irogasson már ilyeneket?Mit tennétek?


2015. jan. 22. 06:41
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen "hódító" férfiak, akik tipikusan minden nőnek csapják a szelet, és flörtölnek. De ugye kettőn áll a vásár. Egyszerűen ilyen az ember, nem tudsz vele mit tenni. Ráadásul ha nekiállsz gyökérkedni, azzal csak magad fogod lejáratni.
2015. jan. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:

ma 08:30


Na ez az,hogy nem tudja.Ez a baj!

2015. jan. 22. 08:33
 23/40 anonim ***** válasza:
100%
Akkor közölje vele a menyasszonyod, ahogy azt is, hogy ő nem kapható semmilyen légyottra vele. Ennyi. Nem kell ezt túlragozni, nem a pasin múlik, hogy hűséges marad e hozzád a menyasszonyod, hanem rajta.
2015. jan. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
Tudo,hogy rajta múllik a dolog,de éppen ez az,hogy a mennyasszonyom csábította el annak idején.Akkoriba már régen nem volt senkivel,de akkor ki spécizte magának,mert nyilván olyannal akarta,ha már belemegy ilyenbe,aki tetszik neki.Amúgy pedig úgy fogalmazott,hogy kiprovokálta a mennyasszonyom.
2015. jan. 22. 08:45
 25/40 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Én el tudom hinni, hogy ez a férfi egy ilyen hódító típusú, mindenkivel flörtölős, lányok nevét meg nem jegyzős típus. Azt is el tudom hinni, hogy - mivel hosszú ideje nem beszéltek - nem tudja, hogy vőlegénye van. Két dolog biztos: a párodnak már volt vele kalandja; illetve az üzenetet olvasva remegett. Csak remélni lehet, hogy nem az izgalomtól.


Beszélgess a menyasszonyoddal, és még mielőtt elveszed, valahogy győződj meg róla, hogy nem kavarta-e fel ez a régi kaland és hogy valóban olyan üzenetet ír-e vissza a férfinek, amiből világos és teljesen érthető, hogy ő tabutéma. Tudod, az ördög sosem alszik.


Te ne írj vissza. Ráérsz akkor közbeavatkozni, ha nem hat esetleg barátnőd szava.

2015. jan. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%

De az a múlt, te meg a jövő vagy (elvileg).

Ha tényleg ekkora probléma a menyasszonyodnak egyértelműen a tudtára adni annak a szívtiprónak, hogy ő már menyasszony, akkor komoly gondok vannak a kapcsolatotokkal, és nem pont csak emiatt a pasi miatt kell aggódnod..

2015. jan. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:

ma 08:50


Az a baj,hogy nem leszek itthon pont,tehát még látni sem fogja az a gyökér,hogy együtt vagyunk.Már komolyan arra gondoltam elhalasztom az utazást.Mi a véleményetek?Mivel azóta nem találkoztak,most lenne jó,hogy pont együtt lát minket és velem jelenik meg a szülinapi bulin.Szerintetek tegyem késöbbre az utazást?

2015. jan. 22. 08:58
 28/40 anonim ***** válasza:
100%

Miért a menyasszonyod neked ez a nő, amikor a bizalom =0?

Egész életedben őrizgetni akarod, a nyomában lenni, nehogy valaki elcsábítsa? A lehetőség minden fenn fog állni, és nem csak ezzel az illetővel, jöhet más is. Ha a menyasszonyod nem akarja visszautasítani, akkor úgysem tehetsz semmit, csak magadból csinálsz hü.lyét.

Van ennek értelme? Miért kellene neked bizonygatni bárkinek, hogy együtt vagytok? Felnőtt nőről beszélünk, oldja meg az ilyen szituációkat. Neked elég akkor beleavatkoznod, ha valaki erőszakosan tapad rá, zaklatja. Itt erről még nincs szó, te csak egyszerűen nem bízol benne.

2015. jan. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Nekem nem világos, hogy ki kérdezett meg kit. Tehát ki vette fel a másikkal a kapcsolatot. Az írásodból ordít, hogy nem bízol a menyasszonyodban. Még az is lehet, hogy a viselkedéséval okot is ad erre a bizalmatlanságra. Az is lehet, te vagy ilyen rémeket látó típus. Mindenesetre az esküvőt ne siesd el, a házasság így nem fog működni.
2015. jan. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:

ma 09:46


Igazából,nem tudom,hogy rémeket látok e vagy sem.Azt tudom,hogy írt neki ez a fickó.Egyébként meg a fickó írta neki azt hogy elkaplak.Alapvetően nem vagyok féltékeny kombinálós típus,de azért ez egy kicsit gyanakvásra ad okot,hogy 3 év múltán is ilyet mmer írni a fickó neki.

2015. jan. 22. 09:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!