Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szi. A kedves (hosszú szöveg),...

Szi. A kedves (hosszú szöveg), majd a végén elköszönésként, MAJD ELKAPLAK! Ezt kapta a mennyasszonyom, egy olyan pasitól akivel egyszer lefeküdt még pár évvel ezelött? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősnek szülinapja van,ezzel a pasival volt egy kis kalandja ls is feküdtek,elvileg nem beszéltek már vagy 3 éve,egy közös imserősüknek lesz szülinapja,majd őt kérdezte meg.hogy szerinte mit vegyen.A szöveg az lényegtelen,de az üdvözlés,hogy szia kedves,és a vége hogy NA MAJD ELKAPLAK.Szerintetek?Pont ott álltam mellette,amikor megkapta az üzenetet,láttam amikor olvassa,hogy remeg,és lázban volt,amikor meglátta ki írt neki.Számonkértem,hogy mi volt ez a kedvesem,meg hogy elkaplak.Persze azzal magyarázta,hogy a srác minden csajt kedvesemnek hív,mivel nagy csajozós hírében áll,viszont erre az elkaplak szövegre nem talált magyarázatot,hebegett habogott.Persze egyből leszűrtem,hogy arra gondolt,hogy majd úgy elkapja.

Mi a véleményetek mit tegyek?Írjak rá arra a gyökérre,hogy vegyen vissza és ne irogasson már ilyeneket?Mit tennétek?


2015. jan. 22. 06:41
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Szóltam a mennysszonyomnak,hogy írjon neki,vagy én írok ennek a gyökérnek.Azt mondja meg ne probáljam,meg hogy nem is gyökér,hanem én leszek a gyökér ha visszírok neki és nyugodjak meg,olyan válasza lesz mintha bárki másnak írna.Mi a véleményetek?
2015. jan. 22. 07:53
 12/40 anonim ***** válasza:
Sztem ez így rendben van.Ha gond lenne majd leállítja a barátnőd.Bízz benne.
2015. jan. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:

ma 07:59


Probálok bízni benne,de nem tudom,hogy valójában mit gondol,azt mond amit akar.Tudom hogy nem ő írta,de most pont nem leszek itthon,mi lesz ha összekeverednek azon a szülinapon.Ha nem leszek ott,akkor nyilván szabadprédának fogja gondolni.Most nem leszek itthon pár napig.

2015. jan. 22. 08:02
 14/40 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem rohadtul túlparázod. Nekem is van ilyen ismerősöm ("olyan" ismerős), ilyen a sítlusa, és pont. Sőt, olyan is van, aki apám előtt simán aranybogaramnak meg cicának hív, jó barátom, neki is ez a szava járása. Ha a sráci is ilyen, a barátnőd meg elkezd neki "komoly kapcsolatban vagyok" meg stb szövegeket írni, saját magát fogja kinevettetni, és nagyon kellemetlen lesz az a születésnap...


Ne legyél már ennyire féltékeny.

2015. jan. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
79%
Ja hogy nem gyökér ? :D Igazán jól kiállt melletted a menyasszonyod. Nem azért, mintha olyan nagyon nagy dolog lenne ez, de ha ez téged zavar, akkor melletted kéne állnia. Főleg ha neki oly mindegy ez a srác... Bár egy kis igazság abban is van, hogy ennyitől még nem nagyon kell felvenni ezt a dolgot. Meg kell nézni hogy írt-e már neki előtte vagy ha visszaír menyasszonyod, arra hogy reagál. Aztán az alapján levonni a tanulságot.
2015. jan. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
36%
Ja az lemaradt, hogy 6 éve kapcsolatban, 2 éve házas vagyok.
2015. jan. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
64%

És a férjed előtt is cicának hív? :D Mert én azért beverném a barátnőm akármilyen barátjának is az arcát ha ezt megtenné.:D

A kedves-re nem akadnék mondjuk ki így magában.

2015. jan. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:

ma 08:10


Mármint kinek a férje elött?Kinek szólt ez a kérdés?

2015. jan. 22. 08:11
 19/40 anonim ***** válasza:
74%
hold_violának.
2015. jan. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%

"Írjak rá arra a gyökérre,hogy vegyen vissza és ne irogasson már ilyeneket?"


Én nem tenném, mert az, hogy a menyasszonyod hűséges-e hozzád, az rajta múlik, nem ezen a pasin.


Ha a menyasszonyod, nyilván felnőtt nő, neki kell tudnia ezeket a helyzeteket megfelelően kezelni. Ha akarja, könnyedén le tudja pattintani az esetleges érdeklődőket.


Azt írtad, elvileg nem beszéltek már vagy 3 éve. Ha ez igaz, akkor könnyen lehet, hogy azt sem tudja a pasi, hogy a barátnődnek van valakije.

2015. jan. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!