Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szi. A kedves (hosszú szöveg),...

Szi. A kedves (hosszú szöveg), majd a végén elköszönésként, MAJD ELKAPLAK! Ezt kapta a mennyasszonyom, egy olyan pasitól akivel egyszer lefeküdt még pár évvel ezelött? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősnek szülinapja van,ezzel a pasival volt egy kis kalandja ls is feküdtek,elvileg nem beszéltek már vagy 3 éve,egy közös imserősüknek lesz szülinapja,majd őt kérdezte meg.hogy szerinte mit vegyen.A szöveg az lényegtelen,de az üdvözlés,hogy szia kedves,és a vége hogy NA MAJD ELKAPLAK.Szerintetek?Pont ott álltam mellette,amikor megkapta az üzenetet,láttam amikor olvassa,hogy remeg,és lázban volt,amikor meglátta ki írt neki.Számonkértem,hogy mi volt ez a kedvesem,meg hogy elkaplak.Persze azzal magyarázta,hogy a srác minden csajt kedvesemnek hív,mivel nagy csajozós hírében áll,viszont erre az elkaplak szövegre nem talált magyarázatot,hebegett habogott.Persze egyből leszűrtem,hogy arra gondolt,hogy majd úgy elkapja.

Mi a véleményetek mit tegyek?Írjak rá arra a gyökérre,hogy vegyen vissza és ne irogasson már ilyeneket?Mit tennétek?


2015. jan. 22. 06:41
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
45%
Igen, simán, férjemmel is nagyon jóban van, nincs rajta fennakadás, egy teljesen baráti kapcsolatról van szó. Meg nem mellesleg bennem megbízik a férjem, itt a kérdezőnél az a legnagyobb probléma, hogy nincs bizalom.
2015. jan. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:

ma 10:41


Aha persze,mert a férjed egy jó nagy balek vagy egy papucs.Egy igazi férfi nem hagyja szónélkül,hogy más pasik ilyen üzeneteket küldözgessenek neki.

2015. jan. 22. 13:47
 33/40 anonim ***** válasza:

Egy pasi szó nélkül hagyja, ha ilyen üzeneteket küldözgetnek a párjának, ugyanis ha te teszed helyre, és nem a menyasszonyod, az azt jelenti, hogy a menyasszony nem akarja lekoptatni, hiába próbáltad rávenni. Pont, hogy úgy jön le, van esélye, mert pattogsz miatta és féltékeny vagy.

Egyébként a barátnőd nyilván azért remegett, mert tudta, hogy az eleve félreérthető, tapogatózó üzenetet te direkt félre fogod érteni, és kitör belőled a féltékenység, mint ahogyan valóban történt. Azok a dolgok, amiket az ex írt, abszolút értelmezhetők barátilag és nyomulásnak is, pont ezért használta ezt a megfogalmazást. Kíváncsi rá, hogy a menyasszonyod hogyan akarja értelmezni, vevő a témára, vagy nem. A legjobb, amit tehet, ha barátilag válaszol, és nem felejti el beleszőni, hogy párkapcsolatban él, és legközelebb talán fogalmazzon kicsit kevésbé kétértelműen.

Ha annyira nem bízol a menyasszonyodban, akkor az egyrészt már régen rossz, másrészt inkább halaszd el az utazást, és legyél a barátnőd mellett, mint hogy utána egész életében azzal üldözd, biztos hagyta magát "elkapni". A pasival viselkedj normálisan, magabiztosan, fölényesen, eszedbe se jusson vetélkedni a nőért, ha azt látja, féltékeny vagy, egyből úgy gondolja, hogy okkal, mert a nő azóta is róla fantáziál.

2015. jan. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

hát szerintem meg te vagy a balek :)

puszi

2015. jan. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez egy próba a házasság előtt, fogd így el. Reméljük, a menyasszonyod lezárja és akkor megnyugodhatsz: Kiálltátok a próbát.
2015. jan. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

"Oké akkor legyek én,de én legalább nem hagyom szó nékül,a férjed egy hülye papucs,ha azért nem szól,hogy ilyen üzenetekkel bombázzák a nőjét.Szerintem erre a férfiak,de a nők 90%-a is ugrik.Ha nem akkor egy barom,hogy hagyja magát."


köszönöm a privit, de nem fogadok többet tőled, ne fáraszd magad


Amúgy nem azt írtam, hogy ilyenekkel bombáz, kissé gyenge a felfogásod. Azt írtam, hogy van, aki így hív. Kolleganőm, aki mellesleg 50en felüli (én meg 24), mindenkit bébikének hív - te akkor arra is féltékeny lennél?? :D

2015. jan. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
Nem arra nem.De nyilván a kolléga nőddel nem feküdtél le.Mert itt az a helyzet,ebben az esetben,egy férfiről és egy nőről van szó,akik valamikor szexeltek egymással.
2015. jan. 22. 16:33
 38/40 anonim ***** válasza:
na drága, akkor olvasd el, hogy az elején mit írtam, és értelmezd
2015. jan. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:

ma 16:41


Nem szoktam idegen embereket le idiotázni,te azok közé tartozól,ezért nem is fogalkozom veled:)

2015. jan. 22. 16:45
 40/40 anonim ***** válasza:

öcsém, hülye vagy, és még mutogatod is. de akkor segítek:


"Nekem is van ilyen ismerősöm ("olyan" ismerős), ilyen a sítlusa, és pont. Sőt, olyan is van, aki apám előtt simán aranybogaramnak meg cicának hív, jó barátom, neki is ez a szava járása"


Vagyis 2 (kettő) emberről írtam. Az első, akivel voltam kapcsolatba, ilyen a stílusa, ennyi.

A második JÓ BARÁTOM (vagyis nem, nem dugott meg), és simán lecicáz. Ha nem vagy képes elkülöníteni a kettőt, hát tudlak sajnálni.


Meg a barátnődet is, el tudom képzelni, milyen idegbeteg féltékeny barom lehetsz.

2015. jan. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!