Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan szúrt le a párom, h...

Jogosan szúrt le a párom, h nem köszöntöttem fel a névnapján?

Figyelt kérdés
Messze lakunk a városközponttól, a névnapja előtt 3 nappal beteg lettem, azóta is itthon vagyok. Aznap (nem akartam vonatra ülni egy tábla csokiért vagy egy könyvért) sütöttem neki sütit és felköszöntöttem azzal. Erre ő azt mondta, h rosszul esett neki, h nem kapott semmit, mert igazán gondolhattam volna az ő névnapjára 5 nappal előtte is, amikor bent jártam a városban és tudtam volna venni valamit.
2010. febr. 8. 10:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem is alig-alig köszöntött fel valaki, köztük a párom is annyival elintézte reggeli ébredés után, hogy sok boldog névnapot, nem kaptam senkitől semmit. Rosszul esett? Igen, nagyon. Szóvá tettem? Nem.


Ő mennyire csinál nagy ügyet a Te névnapodból? Mert ha igen, és legutóbb nagy felhajtást rendezett ajándékokkal, ünnepséggel, stb., akkor joggal várja el, hogy ugyanazt a kedvességet visszakapja.

2010. febr. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%

Dehiszen felköszöntötted "sütöttem neki sütit és felköszöntöttem azzal."

Nem felejtetted el. Szerintem nem az ajándék a lényeg

2010. febr. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%

Joggal várja el?

Azért veszel ajándékot, hogy utána Te is kapjál tőle?

Én azért veszek/adok ajándékot hogy örömet szerezzek

2010. febr. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó ez így.......miért az az ajándék,ha veszel valamit?? A saját kezüleg és fáradtsággal megsütött süti 100x többet ér.Az én véleményem szerint.
2010. febr. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
na, én most lépnék, amíg nem késő, mert később kevés lesz 20 ezer forintos ajándék is. Bocsi, hogy ezt írom, de én még egy szál mezei virágnak is tudok örülni, ha valaki szeretetből hozza, ha meg pláne süt is valamit nekem, akkor elolvadok:) Meg mi ez a nagy "névnap" ünnep? Külföldön nem is ünneplik...
2010. febr. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%

11:05-össel értek egyet...

Ha nem értékelné amit én csinálok, csak a vett ajándék, nálam már megtanult volna repülni...

2010. febr. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kedves volt a férjemtől, mert augusztusban van a névnapom. Elment a boltba bevásárolni, és a piacról hozott nekem egy nagy csokor mezei virágot. Nem is kellett más tőle névnapomra.
2010. febr. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Áhh.. nem tudom, mi ütött belé, eddig mindig azt tartottta a legértékesebbnek, amit én készítettem, ezért nem is értettem az egészet.
2010. febr. 8. 11:34
 9/18 A kérdező kommentje:
Ő mindig szokott nekem venni virágot vagy csokit vagy ilyesmit.
2010. febr. 8. 11:35
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
5 napja nem is tudhattad, hogy lebetegedsz, és nem fogsz tudni ajándékot venni neki. És nem, nem volt jogos. Egyrészt beteg vagy, inkább neki kéne téged ápolnia, másrészt még így sem felejtetted el, hanem sütöttél neki, szóval igen, kicsit önző. Beszéld meg vele, hátha rájön, hülye volt...
2010. febr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!