Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Munkahelyi buli? Miért nem...

Munkahelyi buli? Miért nem akar vinni?

Figyelt kérdés
Férjem kolleganője bulit szervez magánál, 3 nő 2 férfi kollega menne. Férjem kijelentette engem nem visz . Elég rosszul esett. Ti mit tennétek a helyembe? Mi lehet a háttérben, ami miatt én nem mehetek?
2015. jan. 25. 20:43
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
85%
céges házibuli valaki lakásán? hu azt hiszem át kell értékelnem akkor a céges bulik fogalmát... én ilyenen sose voltam, nem is akarok, mert szerintem nem normális.
2015. jan. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
36%

Ez egy bulinak nevezett szexparti lesz. Talán még ők sem biztosak benne, de ne legyenek kételyeid. Arról nem is beszélve, hogy a nyilvános helyen tartandó munkahelyi "bulikon" is rendszerint van szex.

A házastárs mindig féltékenykedik (jellemzően jogosan), és ez kellemetlen mindenkinek. Na ez az oka, annak, hogy a céges "bulikra" nem mehetnek a férjek/feleségek.

2015. jan. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
29%

Nem, nálunk nincsenek bajok. A bunkóskodást is te kezdted.

Azért őszintén, kettőnk közt, ha ennyire felkorbácsol a kollegiális grupi opciója, azért benned is felmerült ez a lehetőség, ugye?

A férjemnek most vázoltam fel a helyzetet, azt mondta: "elképzelhetetlen szituáció". Nem mondom, hogy a szexualitás vad skáláját kívánják végigutazni azon az estén, de ... nem jól van ez így. Ismétlem, nyilván te is érzed, ezért írtad ki.

2015. jan. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
53%
Fordítsunk a kérdésen, miért kellene hogy vigyen?
2015. jan. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
42%
Ilyenkor mással szeretkezik valószínűleg, ezért nem szeretné, hogy menj. Bár nem értem, miért nem mondja ezt meg őszintén.
2015. jan. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
84%
Munkahelyi bulira engem se visz, egyszer elvitt és soha többé, csak a cég, meg a programozás volt a téma :D
2015. jan. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
39%
26- munkahelyi bulinak számít a koleganőnél tartott 3 pasi 2 nős felállás, ahonnan KI VANNAK TILTVA a házastársak? :)
2015. jan. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
50%

Sose fogom ezt megérteni... Nekem az esküvőről csak a jóban-rosszban rémlik. Olyasmi, hogy akkor innentől kezdve csak egymás seggében létezhetünk és minden percünkről elszámolással tartozunk egymásnak, nem igazán.

Ők egy baráti társaság (most éppen a munkahelyről ismerik egymást), te meg egy kívülálló vagy, minek akarsz oda menni? Ha ennyire nem bízol a férjedben, miért vagy egyáltalán vele?

2015. jan. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
82%
A leírás alapján ez nem egy normális céges rendezvény (feltéve hogy nem egy kis cégről van szó), így én sem értem hogy miért nem visz. Ez inkább baráti összejövetelnek tűnik. Mi sem vittük egymást soha olyan helyre, ami zárt rendezvény volt, viszont ahová lehet kísérőt vinni és nem kötött, oda soha nem megyünk egymás nélkül. Ezek a legjobbak. :) Szóval ha úgy van ahogy leírtam, akkor nem szép dolog a férjedtől... Én elbeszélgetnék vele komolyan.
2015. jan. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 Missi_Key ***** válasza:
22%
akkor most mondjuk ki nyíltan..ez orgia szagú.
2015. jan. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!