Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Munkahelyi buli? Miért nem...

Munkahelyi buli? Miért nem akar vinni?

Figyelt kérdés
Férjem kolleganője bulit szervez magánál, 3 nő 2 férfi kollega menne. Férjem kijelentette engem nem visz . Elég rosszul esett. Ti mit tennétek a helyembe? Mi lehet a háttérben, ami miatt én nem mehetek?
2015. jan. 25. 20:43
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
26%
39- olyat otthon is tudtok, amihez gumi kell...:)
2015. jan. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
83%
Téli gumira gondoltam ebben a hóban te kis huncut:-)
2015. jan. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
81%
Na, az bármikor, bárhol jól jöhet. Otthon is. giziéknél is. :P
2015. jan. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
51%
Mekkora a gyerek kérdező? Csak kíváncsi vagyok valamire. Én is anya vagyok.
2015. jan. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
100%

Mi is összejárunk kollégákkal egymás lakására is, ilyenkor akihez megyünk, az főz valamit, és körbejárunk, tehát mindenkihez elmegyünk. Átlag 2-3 havonta találkozunk így.

Nem vinném magammal a páromat az ilyen eseményre, mondjuk neki sem jutna eszébe sem eljönni.

Miért akarsz menni? Elmondom miről lesz szó: munkáról, kollégákról, még több munkáról, idióta kollégákról, mennyire hülye a főnök, ja és munkáról. Meg egy kicsit arról, hogy kivel mi újság mostanában. Nem tudnál hozzászólni, unatkoznál.

Elmondom neked, hogy amikor rám kerül a sor, és hozzám jönnek a többiek, a párom önszántából elmegy otthonról (haverral sörözni, szüleit meglátogatja, ilyesmi), mert egyrészt nem tudna mit kezdeni magával, másrészt nem akar zavarni.

Ennyi van a háttérben.

2015. jan. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:

Ez nem mhelyi buli, hanem pár kolléga és kollegina összejövetele.


Én nem akadnék ki, megbíznék a páromban, volt már, hogy kikezdtek vele (a barátjának az exe, meg egy közös ismerős csaj), azonnal hárított mindkét esetben.


Amúgy lehet, tényleg orgiáznak, ezt mi innen nem tudhatjuk. :(

Én amúgy leülnék beszélni a férjemmel, hogy ok, nem mehetek, de kíváncsi lennék, milyen buil ez. Persze nem számonkérve, csak úgy mellékes hangsúllyal. :D

2015. jan. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

Mennyi idióta járt ma itt! Tisztelet a kivételeknek.

Kérdező! Ismered személyesen a párod kollégáit? Mit tudsz róluk?

Ha nem ismered őket, megértem az aggodalmadat.

Ha ismered őket, de tudod, hogy könnyűvérüek, bármire kaphatóak, szintén megértem az aggodalmadat.

Amennyiben ismered őket, és tudod, hogy nagyon rendes emberek, úgy nem értelek meg.

2015. jan. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 Pogány Zsuzsi ***** válasza:
Azt nem ő mondja meg, hogy Te elmész, vagy nem. Azt Te döntöd el. Ha mégsem, akkor ott komoly gond van, amit vagy lerendezel, vagy elválsz.
2015. júl. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
"Munkahelyi". Valoszinu nem ugyanott dolgoztok, igy te nem vagy kollega. Mint irod 3 no es 2 ferfi kollega menne, vagyis egyedul te lennel ott aki nem tartozik a csapatba.
2015. júl. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!