Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Munkahelyi buli? Miért nem...

Munkahelyi buli? Miért nem akar vinni?

Figyelt kérdés
Férjem kolleganője bulit szervez magánál, 3 nő 2 férfi kollega menne. Férjem kijelentette engem nem visz . Elég rosszul esett. Ti mit tennétek a helyembe? Mi lehet a háttérben, ami miatt én nem mehetek?
2015. jan. 25. 20:43
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
88%
Jól tetted hogy eltűntél kérdező! Itt kommentel mind a három nő, AKI OTT LESZ A PARTIN!
2015. jan. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
38%
31- bezony. :D Peeersze, ez tök normális, más is így csinálja, neeem lesz semmi furcsaság, nem kell elmenned, csak unatkoznál:)
2015. jan. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
84%
Ha te ott leszel, akkor nincs is miért mennem!
2015. jan. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
73%

A feleségem elment párszor nélkülem "bulizni" pedig vihetett volna engem is. Én még osztálytalálkozókra sem mentem, mert az kérték, hogy ne vigyem a páromat.

Már válunk.

2015. jan. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
71%

Szia Kérdező!

Nem kell emögött semmi rosszat sejteni.

Mi a kollégákkal rendszeresen összegyűlünk barátilag, két nő és négy férfi, mindenki házas.Szoktunk menni nyilvános helyre, vagy egyikőnk lakására. Nem, nincs orgia. Ugyanaz történik, mint a szórakozóhelyeken: ülünk, céges dolgokon nevetünk, megiszunk pár sört, néha társasozunk, XBox-ozunk. Soha senki nem hozza a párját, soha senkinek nem volt ebből problémája.

Bízz a férjedben, és nem kell minden nőt rögtön gaz fenevadnak nézni, aki kizárólag a te férjed micsodájára hajt...

2015. jan. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
95%
Hát amire én gondolok az se ROSSZ!!!
2015. jan. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
97%
Pssszt! Nincs itt a kérdező. Akkor, ahogy megbeszéltük!?
2015. jan. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem itt többen félreértettétek a helyzet megítélésén alapuló kommenteket. Nem kell egymás valagában létezni, igen, vannak olyan barátságok, ahová nem feltétlenül kell eljönnie a házastársnak, sőt létezhetnek nő-férfi barátságok a szexualitáson innen is.

DE. Nem tudom elképzelni azt a szitut, amikor a férjem kerekperec kijelenti, hogy nem mehetek. Főleg egy baráti összejövetelre. Olyan létezhet, hogy világossá teszi számomra (ha nem lenne az), hogy most a haverokkal szeretne lazítani, de az nálunk legalábbis elképzelhetetlen, hogy negligáljon, azért, mert csak. Hozzáteszem, hogy 5 fős összejövetelekre nem járok a kedvenc kollegáimmal sem lakásra, igaz, xboxozni sem szoktunk, csak pókerezni.

2015. jan. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
14%
38-as, már elfelejtettem, a gumit melyikőtök hozza?
2015. jan. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
84%

Ha ilyen eddig nem volt, akkor fura, ha új helyen dolgozik, akkor nem


Nalunk rendszeresen van hasonló, 5-6 vagy akár 10 fővel


Soha nem viszem a férjem..

Egyrészt senki nem hozza. A párját,mmert ha mindenki hozná nem férnénk el..

2 nem érezné jól magát.

Ilyenkor mindig munkáról beszélünk, ami egyébkent bizalmas is, de ez a legkevesebb, úgysem tudja mihez/kihez kötni, másrészt tele van az este belső poénnal, egyszerűen kirekesztve érezné magát..

Nagyonpbb rendezvényre vittem már, nem érezte jól magat.. Van hova viszem,mamikor kinevezést stb kapok,de már nem eröltetem..


De a szűk körűre sosem jutott eszembe vinni


Meghallgatná én a feéjedet is, hogy hogyan mondta..

Nem mindegy..

Van igazság abban is amit mások írtak, bár neked kell ismerned a férjedet, én nem aggődnék ha ilyen volna ( csütörtökön 15 fővel lesz is nekik)

Engem is vitt már, kerti sütögetésre, én jól kijövök a kollégáival, értek is valamelyest ahhoz, amivel foglalkoznak, mégis volt, hogy fura, amikor a heti történésekről..stb van szó pedig itt ott voltak a parok is ( kb 3-an voltunk külsősök.)


Tehá viztosan van valami oka annak,mhogy így kiakadtál,mvagy fennakadtál ezen... Mert ha nem volna,makko legyintenél

2015. jan. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!