Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyelnem kéne magam? SOS!...

Szégyelnem kéne magam? SOS! Többi lent.16/L

Figyelt kérdés

Az én problémám talán nem tűnik olyan nagy dolognak.. De engem eléggé aggaszt.

Szóval édesanyám magyar, édesapám pedig arab. És hát eléggé apukámra ütöttem..

Amikor a korombeliek meghallják a nevemet is,egyből megvetéssel néznek rám,és a családon belül is volt már ebből vita..

Gondolkoztam már a név változtatáson is,de nem akarom megbántani apukámat..

Szerintetek ezt tényleg szégyellnem kell?

Mit tehetnék?


2015. febr. 2. 23:34
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
93%

miért szégyell téged anyukád?fiút akart?


amúgy nálunk tele az iskolák ilyen gyerekekkel, van egy pár mohamed, senki nem néz ki senkit


inkább légy büszke a nevedre, csk azért is te legyél a legjobb, legdögösebb csaj ;)

2015. febr. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem miért, az én gyerekeim sem teljesen fehérek és külföldi nevük van, de Magyarországon soha ne volt ebből hátrányuk. Más vegyes pár gyerekeitől sem hallottam, hogy bármi gondjuk lett volna.
2015. febr. 3. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Miért kéne szégyellni magad?

Alkalomadtán a téged származásod miatt lenézőnek magyarázzad el, hogy te tudod, kitől származol. Az, aki emiatt lenéz, nem biztos, hiszen a Kárpát-medence népek olvasztó-tégelye volt és ma is az.

Az, aki tiszta magyarnak vallja magát, az bizony sík hülye! A honfoglalás óta járt itt tatár, török, sváb, szláv, mind-mind itt hagyta genetikai örökségét.

égy büszke arra, hogy te legalább tudod, miért ilyen külalakod.

Ha valakinek nem tetszel, lelke rajta.

Nem kell sértőnek lenned, tedd őket önmaguk előtt nevetségessé!

A gyümölcsök közt is van "szép" és erősen mérgező és "nem túl szép" kinézetű finom.

Fel a fejjel, ne törődj mások hülyeségeivel!

2015. febr. 3. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire ne éljünk már alomvilgbn. ... M Magyarországon a többség igenis kirekeszto. Ha sötétebb a bore, akkor biztos roma és jönnek a sztereotípiák. Ha neve alapján ki derül, hogy mégse roma, h nem arab, akkor az arra rögzül baromsagokat hozzák elő.

Sajnálom, kérdező, ezzel semmit nem fogsz tudni csinálni. Anyad viszont el is ashatna magát. A saját gyereket szégyellni?

2015. febr. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

A középsulimban volt egy lány, Nasser vezetéknévvel és láthatóan arab vonásokkal, nagyon népszerű volt, kb az egész suli imádta. Amúgy nem tudom, én 16 évesen (meg azóta is) úgy gondolom, hogy más származású embert ismerni tök jó dolog, szerintem érdekes. A szobatársam japán, őt is imádom :D Szerintem a 16 éves korosztály már kezd az lenni, ahol menő, ha valaki különbözik.

Szóval ne aggódj. :)

20/L

2015. febr. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
De bolond vagy :)
2015. febr. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Édesapám annyit kérdezett tőlem, hogy hogyha választhatnék, hol és kivel élnék szívesebben..

Itthon édesanyámmal,vagy vissza menni vele.

(10 éves voltam,amikor Magyarországra jöttünk)

2015. febr. 3. 13:12
 18/26 A kérdező kommentje:
a családban pedig abból voltak viták, hogy egy egy családi összejövetelnél a távolabbi rokonok lenéztek minket, nem ültek velünk egy asztalhoz, nem álltak szóba velünk..
2015. febr. 3. 13:17
 19/26 anonim ***** válasza:
47%
Igen, szégyelld el magad, de nagyon, amiért ez egyáltalán eszedbe jutott!
2015. febr. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Ha bárki származása miatt lenézi a másikat, tulajdonképpen felnéz rá, mert ő még lejjebb van mint szellemi, mint pedig lelki téren!
2015. febr. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!