Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Imádom a párom de egyre...

Imádom a párom de egyre kevésbbé kívánom vele az együttléteket. Jelentheti ez a kapcsolat végét?

Figyelt kérdés
ugyan úgy szeretem mint eddig, de kezd nyűg lenni a szeretkezés. :( ki lehet ebből lábalni? volt már valaki ilyen helyzetben? mit lehet tenni?

2015. febr. 3. 19:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak hullamvolgyek, es ez szerintem nem jelzi a kapcsolat veget. A szex nem elorejelzoje, vagy meghatarozoja egy kapcsolatnak. Persze szukseges a kielegito egyuttlet de NEM letelem. Nekunk nagyon jo bizalmi kapcsolatunk van, iden hazasodunk ossze, megis van neha, hogy nincs kedvunk 1-2 hetig maskor spontan reggel munka elott is van... Sot volt egy idoszak amikor munkat kerestem, na abban az idoben jo volt a havi 1...pont nem a szex volt a prioritas, ennek ellenere a kapcsolatunkban nem volt tores. Azt viszont hulyesegnek tartom, hogy "muszajbol" legyunk egyutt a partnerunkkel methat vannak igenyei...hagyjuk a meset. Az a kapcsolat, ahol a ferfi nem tud megerto lenni ezen a teren "mert neki igenyei vannak" az a kapcsolat nem er egy zseb sz.rt, mar elnezest a kifejezesert...
2015. febr. 5. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
57%

Tuti a gyógyszertől van! Én elég nimfomán vagyok, de mikor csak egy fél évig szedtem azt a vacak fogamzásgátlót, olyan lettem tőle, mint egy frigid némber. Borzalmas érzés volt. Ráadásul ha volt orgazmusom, az is árnyéka a korábbi érzésnek. Teljesen eltompította.

Abbahagytam, kiürült belőlem 1-2 hónap alatt, és minden rendbe jött.

2015. febr. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!