Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért divat pár éve az, hogy...

Miért divat pár éve az, hogy 20-30-as srácok egyedülálló, nőkhöz költöznek, akik gyereket nevelnek? Férfias dolog ez? Mennyire lehet hosszú egy ilyen kapcsolat a férfi részéről?

Figyelt kérdés

Leginkább anyagi szempontból tettem fel a kérdést. Úgy gondolom, hogy a srácnak egyelőre nincs hol laknia, így csak kényelemből költözik olyan nőhöz, akinek van gyereke, akár saját lakása. Sok olyan srác van, aki pár év múlva leváltja a hölgyet egy másik, hasonló helyzetben lévőre, ugyanakkor sok ilyen srác szándékosan nem fizet bele a költségekben, csak el van tartva.

Mi a véleményetek?

Köszönöm előre. 27 L.



2015. febr. 9. 22:06
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
hozzad is koltozott egy 20 eves?:)
2015. febr. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
44%

hozzám is költözhetne egy 25-30 éves, nem kell rezsit se fizetni, csak mosogasson, meg takarítson, meg persze teljesítsen az ágyban :D


gyerek nincs


persze alapfeltétel, hogy lehessen vele legalább 1/4 óráig egyhuzamban értelmesen beszélgetni és nézzen ki jól


kérdező, nem akarod bemutatni a haverjaid? :D ;)

2015. febr. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
42%
Jelen! Még mosogatok is ;)
2015. febr. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
45%
képet kapok? ;)
2015. febr. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
45%
Küldd el privátba a címed es reggel küldöm, mert most dolgozok :D
2015. febr. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

A férjem barátja-munkatársa is egy idősebb nővel és a két gyerekkel élt együtt.

Hát nyilván nem a bolti eladó állásából tartotta el a srácot meg a két gyereket.

Sajnos nemrég szakítottak, szegény srác a padlón van. Pont azért mert a nőt cukkolták és kinézték, hogy tíz évvel fiatalabb pasija van.

Anyósom és a párja közt 12 év van, és nyolc éve élnek együtt.

2015. febr. 10. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
74%

Pedig én így jártam. :P

35 vagyok. Netes társkeresőn megismertem egy 30 éves "srácot".

Kifejezetten idősebb nőt keresett.


Aztán persze leesett hogy miért...

Először jött az, hogy van állása. Építőiparban dolgozik, jól keres stb.

Aztán: hú hát télen nincs úgy munka.

Sebaj: sok a szabadideje, itt lenne nálam pár napot.

Aztán két hetet...

Végül felvetette hogy hozzánk költözne.


Itt akadtam ki. Se munka, se pénz, én tartsam el???

Még ő sértődött meg milyen pénzéhes vagyok.


Szóval időben kapcsoltam és kiraktam.

Teljesen arra utalt a viselkedése, hogy csak kihasználni akar.

2015. febr. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
76%
Manapság ha csinos, fiatal, kedces vagy, véged van, mert a legtöbb pasinak az idős, buta, csúnya nő kell. Én egyre inkább így látom. Beteg világ ez sajnos.
2015. febr. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Óó, nehogy azt hidd, hogy csak a gyerekes nőkre utaznak ilyenek, bár, kétség kívül egy kiszolgáltatottnak hitt anyukát hamarabb meg lehet hülyíteni, aki esetleg el is hiszi magáról, hogy neki leszűkült annyira a mozgástere, hogy kapva kap ilyen férfiak után is.

Nekem a tág ismerősi körömben gyakorlatilag már nem is a "pénzéhes nőkkel" van a gond, hanem az ugyanilyen mentalitású pasikkal: úgy vadásszák a lakással rendelkező nőket, hogy csak pislogok, és olyan pofátlanul használják ki anyagilag őket, ahogy nem szégyellik. Hol van az már, hogy az a gondja egy pasinak, hogy a nő többet keres nála, meg nem ő a cslaádfenntartó?! Én pont azt látom sok helyen, hogy még élvezik is...

2015. febr. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
61%

A párom 10 évvel idősebb (30as fiú vagyok). Bár gyermeke nincs egyikünknek sem, ennek ellenére (vagy éppen ezért) már 5 éve vagyunk együtt... nem vagyok se kövér, se csúnya, sőt, diplomám és ahhoz még állásom is van (szóval; buta és lusta sem vagyok)!

Korábban mindig korban hozzám illő lányokkal jártam / éltem együtt, de ahogyan az ember nő kifelé a bulizós korból, előbb-utóbb elege lesz a királylánykomplexusos libákból (nem állítom, hogy minden fiatal lány az, csak azt, hogy nekem egytől egyig ilyen jutott). Amikor már nem csak az a prioritás, hogy jól mutasson az anyósülésen, akkor a férfi is elkezd kompromisszumokat keresni.

A párom gyönyörű, kedves, okos, tud és hajlandó is kompromisszumokat kötni: ami nagyon fontos egy kapcsolatban. Még a legnehezebb pillanatok is könnyűek mellette. Tisztában vagyok vele (Ő az, aki folyton mondogatja), hogy egyszer majd családot kell alapítanom és akkor keresnem kell valaki mást... igaza van, de már előre ráz a hideg a sok élhetetlen libától.

2015. febr. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!