Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért divat pár éve az, hogy...

Miért divat pár éve az, hogy 20-30-as srácok egyedülálló, nőkhöz költöznek, akik gyereket nevelnek? Férfias dolog ez? Mennyire lehet hosszú egy ilyen kapcsolat a férfi részéről?

Figyelt kérdés

Leginkább anyagi szempontból tettem fel a kérdést. Úgy gondolom, hogy a srácnak egyelőre nincs hol laknia, így csak kényelemből költözik olyan nőhöz, akinek van gyereke, akár saját lakása. Sok olyan srác van, aki pár év múlva leváltja a hölgyet egy másik, hasonló helyzetben lévőre, ugyanakkor sok ilyen srác szándékosan nem fizet bele a költségekben, csak el van tartva.

Mi a véleményetek?

Köszönöm előre. 27 L.



2015. febr. 9. 22:06
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hozzászólásokat, jó látni, hogy nem mindig van úgy, ahogyan gondoljuk ezt a szitut, ugyanakkor sajnos egyet kell értsek a 18-19-essel is: egyre gyakrabban látom én is azt, hogy a lakással és autóval rendelkező nők gyerekkel vagy gyerek nélkül a legkapósabbak. Nagyon mérlegelnie kell egy nőnek ahhoz, hogy dönteni tudjon: ki voltaképpen az a pasi, akit maga mellé fogad.
2015. febr. 10. 22:41
 22/28 anonim ***** válasza:
Azért vicces hogy 10-en elmondják hogy nem divat de csak azzal az egyel értesz egyet, aki azt mondja amit hallani akarsz :D
2015. febr. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Igen. Ez a szelektált pozitív megerősítés! :)


Meglehet, hogy lecserélték a kedves kérdezőt egy gyerekes 40-esre... a hiba mindig másokban van. :)

2015. febr. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Köszi az együttérzést, de nem cserélt le senki senkit, csupán egy jelenségről kérdeztem, általánosan. Megtörténik, hogy valaki általános kérdést tesz fel, igaz? Ez nem zavar senkit sem, bízom benne :)

Köszönöm szépen a válaszokat, még egyszer.

2015. febr. 11. 20:44
 25/28 anonim ***** válasza:
78%
Kedves kérdező, jó lesz, ha megszokod ezt....:( Én már eljöttem külföldre, találtam egy viszonylag igényes fiút:)
2015. febr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Sokan nem terveznek gyereket és kényelmes így.
2015. jún. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
nem fériak ezek csak tinikorban leragad szerencsétlenek akiket kiraktak a mama hotelből és ujat keresnek
2015. okt. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

21: Én a felnőttség hiányaként értékelem a valakire RÁköltözést.

Az összeköltözés nem azonos a ráköltözéssel.

Ha van egy saját élettere valakinek, az az övé, magának alakította ki, nyilván nem két emberre tervezte és nem a dupláját vette és tartja fenn dupla rezsivel annak, mint amekkorára szüksége van neki magának!

Egy kapcsolatnál azt nézem, hogy ne adjak többet, mint másik, így elkerülhető, hogy pótmamai szerepbe csússzak a szerelmi szerep helyett!!

2017. febr. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!