Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok egy huszonéves...

Mit gondolnátok egy huszonéves házaspárról, akik már 3 éve házasok lassan és még nincs gyerekük?

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 11:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Azt, hogy még várnak vele, amíg meg tudják teremteni a feltételeket és a háttért a gyerek felneveléséhez.
2010. febr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
82%
Miert nincs gyerek? nem fejtetted ki bovebben? mert nem lehet, vagy nem jon ossze, vagy nem erzitek eleg erettnek az idot vagy magatokat?
2010. febr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, biztosan megvan rá az okuk,rá is érnek még, de ez egy sajnos természetes dolog, hogy ismerősök, rokonok ha kell ha nem rákérdeznek folyton, talán azon aggódnak, hogy azért nincs mert valami egészségügyi gond van.
2010. febr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Hogy még nem gondolják úgy, hogy be tudnak vállalni egy gyereket?
2010. febr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Arra vagyok kíváncsi, hogy vajon az ismerősök/rokonok miket kombinálhatnak, mert ezek már csak ilyenek, ha valami nem úgyvan, ahogy szerintük jó, elkezdenek kombinálni :(

Ja, önállóan meg tudnak élni és van egy pici saját lakásuk is, ahonnan azonban pár éven belül tovább szeretnének lépni.

2010. febr. 12. 11:45
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell törődni a kombinálókkal.A mi családunk is ilyen. Én úgy gondolom hogy ez a pár dolga.
2010. febr. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
85%

Ne aggódj:) én nyolc éve vagyok férjnél és nincs gyerek. volt már terhességem de nem maradt meg.

hogy mi a család vélemélnye???? Hát hibáztatás, főleg engem... Elöször vitába száltam, aztán mentegetőzem, most meg már leszarom :):):):)

2010. febr. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

én nem kombinálnék. főleg, hogy a fent említettek közé tartozom.


rólatok van szó?



ne foglalkozz vele, mit gondolnak mások

2010. febr. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
84%
Nem értem a kérdést. Miért, talán minden huszonéves házaspárnak kötelező 3 éven belül gyermeket nemzeni??? Én nem gondolok erről semmit, miért is kéne, abszolut az ő dolguk.
2010. febr. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
tényleg, az hol van leírva, hogy 3 év házasság alatt kötelező utódokat nemzeni? :) lehet sokféle oka. Még nem készek rá, pl anyagilag; próbálják pár hónapja , de még nem kopogott a gólya ...sok minden.
2010. febr. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!