Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok egy huszonéves...

Mit gondolnátok egy huszonéves házaspárról, akik már 3 éve házasok lassan és még nincs gyerekük?

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 11:37
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kombinálnék semmit, hiszen hol van az megírva, hogy akik házasok, azoknak kötelező gyereket is vállalni? Majd lesz gyerekük ha akarnak.
2010. febr. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Igen, egyesek (elég sokak) szerint igen. Folyamatosan kérdezgetik,h miért nem és hogy mikor? Mi meg kitérünk, nem magyarázkodunk, de magukban és egymás közt már bizos véleményezték a dolgot és az "okot" is már kitalálták, amilyen okosak. Az emberek ilyenek sajnos :( De látom, ezt más is tapasztalta :(
2010. febr. 12. 11:56
 13/25 anonim ***** válasza:
80%
én azt gondolnám, hogy még fiatalok és hogy még építgetik a hátteret a picinek, nagyon helyesen és nem pottyantanak ide egy gyereket csak úgy lesz ami lesz alapon
2010. febr. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
erről nem fognak úgysem leszokni. próbálj meg nem foglalkozni velük. nem akarlak elkeseríteni, de ha majd lesz baba, akkor meg mindenféle jótanáccsal fognak ellátni, hogy "nem szólok bele, csak elmondom, hogy én úgy csináltam..."
2010. febr. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Figyu, magadnak kreálod a problémát! Ne foglalkozzatok az ilyenekkel. Gondoljanak amit akarnak. Ti elmondtátok, hogy most még nem ezért és ezért. Passz, kész. Nem kell nagyon foglalkozni a környezettel! Nekem az első házasságomból 10 évig nem született gyerkőc, hallottam én vissza mindent, ami volt, hogy rosszul esett, de túlzottan nem foglalkoztam velük. Olyan is volt, hogy biztosan én vagyok az oka, hogy nincs gyerek (ezt a nagyon kedves volt anyósom mondta). Elváltunk (a gyermekteleség is az egyik ok volt), megismerkedtem a második (és egyben igazi) férjemmel, azóta már majdnem 2 éves a kislányunk. Ráadásul elsőre össze is jött. Szóval ennyit erről. Nem kell foglalkozni a pletykálókkal.
2010. febr. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Szia!

Fordított történet, de a lényege ugyanaz. 2 és fél év uán összeházasodtunk a férjemmel. Rá egy bő fél évre teherbe estem. Szerettük volna, 1 évig próbálkoztunk (persze ezt nem teregettük ki). Mikor kiderült, mindenki azt kérdezte először: -Ilyen hamar? Minek még gyerek nektek? (Volt mire jönnie a babának)

Szóval ha nincs az is baj, meg ha van az is. Ilyenek az ismerősök, meg a rokonok. Leállítani meg úgyse lehet őket, mert azt hiszik szabad beleszólásuk van más életébe :) (Sajnos)

2010. febr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Vannak rosszindulatú emberek, mindig is lesznek, de nem kell velük törődni :)

A szüleim 6 éve voltak már házasok mire megszületett a báttyám. Akkor apukám testvére, akiknek akkorra már 20 év körüli gyereke volt, közölte a szüleimmel, hogy basszus,pedig ő azt hitte, hogy majd a fia örököl mindent a nagyszülőktől... Hát ez inkább őt minősítette, szóval próbálj meg tényleg nem foglalkozni azzal, hogy mások mit gondolnak :)

2010. febr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Nem gondolnék semmit. Őszintén, nem érdekelne hogy mikor lesz gyereketek, mert az magánügy.
2010. febr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
54%

huszonévesek vagyunk mi is,3 éve együtt,gyerek még tervben sincs,majd ha én betöltöm a 30at...

most még tökéletesen elvagyunk kettesben

(lenne "mire" megszületnie a babának,imádjuk egymást,háttér is megvan,de még ráér)

minek sietni?

2010. febr. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Mi is huszonévesek vagyunk, 2 és fél éve házasok, és még nincs babánk, de már fél éve próbálkozunk, persze ezt nem vertük nagydobra...

A házasságunk első évében mindenki a hasamat bámulta és nagyon idegesitett, hiába mondtam, hogy még nincs kész a felújitás nem szálltak le rólam. Most már nem kérdezgetik állandóan, de olyan lesajnáló képet vágnak--szegény, nem lehet gyereke!!!Szóval gyakran rosszra gondolnak az emberek! Remélem most már hamarosan 2 csikos lesz a tesztem...

Kedves kérdező! Ne foglalkozz azzal, hogy mit gondolnak az emberek erről a dologról, ez csak kettőtökre tartozik!

2010. febr. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!