Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ti otthon maradnátok egy...

Nők, ti otthon maradnátok egy évet ha megtehetnétek?

Figyelt kérdés

Semmi célja nem lenne a dolognak, csak pihennétek.

Anyagilag nem lenne gond, a férjetek támogatja a dolgot.

A munkahelyeteken fizetés nélküli szabadságot kapnátok (volt már olyan kolléga, aki megtette és visszajött, nem verték át, nem rúgták ki utána).


2015. febr. 21. 14:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
65%
2 évig itthon voltam kényszerből mert munkanélküli voltam. Most , hogy már lassan 3 éve dolgozom, nincs az a pénz, hogy 1 évre otthon legyek. Van szabadságom, elég az.
2015. febr. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Jelenleg igen, mert kissé stresszes...de lehet, hogy hiányozna jóval előbb a munka, mivel éveket itthon voltam a 3 gyerekkel.
2015. febr. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%

Igen, bármikor! Napi 3-3,5 órát utazom, kb. 10-et dolgozom, el kell látnom a háztartást és 4 kamasz gyereket nevelek.

Gondolkodás nélkül kihagynék 1 évet!

2015. febr. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%
Igen, itthon maradnék, tudnám is, hogy mit csinálnék......;)
2015. febr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
59%
Én nem, mert szeretek dolgozni, hiányozna a munkám. Azonkívül a munkahelyi társaság is jó, vannak ott barátnőim, mindig történik valami érdekes, és sok helyes pasi van, akikkel hiányozna, ha nem mosolyognánk egymásra, nem flörtölnénk, nem viccelődnének velem/velünk a csajokkal.
2015. febr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
81%

megőrülnék,ha otthon kéne lennem.


de,ha te jól éreznéd magad,akkor maradj

2015. febr. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%
Igen, de garantáltan nem csak pihennék, hanem azt csinálnám, amit szeretek, mégha nem is kapok érte pénzt, de ennek ellenére hasznosabbnak érezném magam, mint most.
2015. febr. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Így nem... ismerem magam, és számomra már 3 hét összefüggő szabadság is (nyaralás nélkül tehát otthon csak úgy) kínszenvedés volt.

Van hobbim, amit szívesen csinálok több is, sportolok is emellett, sokat olvasok, és rengeteg dolog van, ami érdekel, de én ezzel képtelen vagyok kitölteni az egész napot, és őszintén bevallom nekem ami a legjobban hiányzik, az a napi kötelező rutin. Ha nincs meg a kényszer, akkor képes vagyok 10-11-ig aludni, utána is fél nap csak döglődni, elhagyni magamat, ezt pedig utálom. Szóval nem csak arról van szó, hogy szeretem a munkámat, hanem arról is, hogy az én életemben egy nagyon pozitív szerepet játszik a szabályozott életvitel.


Úgy vállalnám maximum, hogy beiratkozok egy 4-6-8 órás tanfolyamra, akkor ér is valamit a szabadidő.


Plusz a másik az, hogy ha a férjem mellette ugyanúgy dolgozik, akkor nálunk eddig mindig az volt, hogy én nem fáradtam el a nap végére, külön mentünk ezért aludni, plusz amilyen aktív programokhoz nekem még volt kedvem, neki ahhoz nem, hiszen fáradt volt... nekem nem igazán jött be az ilyen helyzet, ez van.

2015. febr. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
89%

Tekintve, hogy a munkám nehéz, fárasztó, az egészségemnek sem tesz jót, kb. napi 10 óra monoton, elkeseredett hajtás, estére fáj mindenem, szívesen itthon maradnék.

Voltam már itthon majdnem 3 évet és egy pillanatig sem unatkoztam. Szívesebben tartanék állatokat (most is tartunk, csak nem nagyban), foglalkoznék mezőgazdasággal, de ha csak pihengetnem kellene, akkor sem csak semmittevésből állna. Képezném magam olyan teljesen "haszontalan" dolgokra, amik engem érdekelnek, vagy valami hasznosabbra, hogy hátha találok valami értelmesebb munkát, meg mindig ki tudok találni valami érdekeset.


Örökre azért nem maradnék otthon, mert azért bármi történhet, nem árt ha van két kereset a családban. Maximum akkor ha valami otthon végezhető munkát találnék.

2015. febr. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Én most vagyok itthon. :D


Félig kényszer, mert nem tudok olyan munkát elvállalni, amit elvállalnék, a takarításból meg bevallom, elegem van, csináltam épp elég ideig. Megtehetném, hogy elmegyek dolgozni takarítani, gyárba, de bevallom, nem ezért tanultam. Nem nézem le ezt a munkát, sőt, szerintem nehezebb, mint az irodai (amíg otthon éltünk irodán dolgoztam, itt kint takarítottam, gyáraztam stb).


A párom javasolta, hogy maradjak itthon, pihenjek. Most fogom kezdeni a nyelvtanfolyamot, ez legalább elfoglaltság lesz. :D De amúgy én itthon is nagyon jól elvagyok, szeretem a saját társaságomat, kényelmesen jut időm mindenre. Ragyog a lakás, finom kaja van itthon, és van időm magamra is. Nagyon kellemes, élvezem a több évnyi ilyen-olyan munka után. A párom keresetéből szépen élünk, félretenni is tudunk, szóval nem gond. :) Sokkal többet mosolygok, mint eddig.


Ellenben a párom nem tud megülni a fenekén, ha neki kettőnél több szabadnapja van, már szervezi is a programot, ide megyünk, oda megyünk. Ha neki kellene itthon lennie, akkor megütné a guta. Nem az a fajta.


Mindenki máshogy viselné ezt is, ahogy azt is, amikor a gyerkőccel kell otthon lenni. Nem mindenki bírja.

2015. febr. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!