Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ti otthon maradnátok egy...

Nők, ti otthon maradnátok egy évet ha megtehetnétek?

Figyelt kérdés

Semmi célja nem lenne a dolognak, csak pihennétek.

Anyagilag nem lenne gond, a férjetek támogatja a dolgot.

A munkahelyeteken fizetés nélküli szabadságot kapnátok (volt már olyan kolléga, aki megtette és visszajött, nem verték át, nem rúgták ki utána).


2015. febr. 21. 14:23
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Közel egy évet voltam otthon, de a teljes fizum megkaptam arra az időszakra is. Egy percig nem unatkoztam, nagyon gyorsan elrepült az az időszak. Jó volt, mert olyan dolgokra is kényelmesen jutott időm, ami munka és család mellett nehezebben volt kivitelezhető. Naponta órákat voltam kint a kutyákkal sétálni, suliztunk, találkozgattam a barátnőimmel, kirándultam, konditerembe jártam stb. A lakás minden nap tiszta volt, minden nap főztem, otthon voltam mire a gyerek haza jött a suliból stb. És ami a legfontosabb, kipihent voltam és este nem hulla fáradtan estem be a párom mellé az ágyba.

Ha újra lenne lehetőségem, hogy otthon maradjak úgy, hogy nem függök anyagilag senkitől biztos élnék vele.

2015. febr. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Nem imadom a hivatasom ket helyen is dolgozom

es van negy gyerek soha nem voltam gyes gyed semmi ilyen dolgon ossz 6 honapot minden gyerekkel ez itt igy sokas .

Oszinten orulok ha behuzom magam mogott az ajtot es a hivatasomnak elhetek napi par orat.

Szerencses vagyok mert napi 3 napnal es napi 5 oranal soha nem kell hazon kivul lennem igy mire suli es szakkorok vege en mar reg otthon vagyok es a tobbi munkam este a gyerekek lefekvese utan vegzem el.19-22 kozott

2015. febr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!