Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a kérdezők...

Miért van az hogy a kérdezők 80%-a sír h nincs munka/pénz, nem tud költözni pedig nagyon rossz otthon, de mikor ajánlanak neki lehetőséget, még csak rá se ir az emberre?

Figyelt kérdés

Többször olvasom itt hogy a kérdezőnek mennyire sz.ar,mert otthon semmibe veszik/verik(nagykorú létére)/elveszik a kevés pénzét és még sorolhatnám. Nincs munkája,vagy van,de nagyon keveset keres és ebből nem tud lépni semerre se(se költözni se semmi),stb... Tudjátok mire gondolok gondolom.


Én elég sokszor privátban vagy a kérdésnél irok a kérdezőnek hogy irjon rám,mert ahol dolgozok van felvétel,meg adom a telefonszámot,a fizetés nem rossz,ráadásul a cég állja a lakhatást(és nem kollégiumi elhelyezésre kell gondolni,hanem rendes 2-3 szobás lakások).


De még egy se irt vissza vagy irt rám. Nem értem,akkor minek sirnak itt egyesek oldalakon keresztül?


2015. febr. 28. 19:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
És milyen munkát ajánlasz? Ne mondd már, hogy mindenféle előképzettség nélküli, sima érettségivel felvesznek ilyen fizetéssel, és juttatással. Arra nem gondoltál, hogy lehet, el se tudnák végezni?
2015. febr. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Sima betanitott munka lenne.


De sztem nem ez a lényeg,hanem az h itt sírnak oldalakon keresztül,és mikor ajánlanak nekik vmit,még csak meg se érdeklődik h mi lenne az.

2015. febr. 28. 19:47
 3/26 anonim ***** válasza:
86%
És mi lenne az? Mert engem nagyon érdekelne, ha itt van a közelben.
2015. febr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
87%

# 2/3 Időpont ma 19:47


Miért ne lenne ez a lényeg? 50 kilós nőnek hiába ajánlasz nehézbányászati munkát... Mellesleg mostmár kíváncsi vagyok, másold már be ide mit írsz le konkrétan szó szerint. Mert ha csak annyi, hogy "Szia, nálunk van felvétel a céghez! Válaszolj", hát erre én is szarnék rá.

2015. febr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
AZ emberek bizalmatlanok,és azt hiszem,hogy joggal gondolnak prostitúcióra vagy szektára.
2015. febr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Annyit szoktam irni a kérdéshez pl: h irjon rám,mert tudnék segiteni munka ügyben,ahol dolgozom van most felvétel. De soha nem ir egyik se.


Ha privátban irok,akkor annyit irok általában,hogy "ahol én dolgozok van felvétel,betanitott munka,fizetés sztem nem rossz,és a lakhatást a cég állja. Ha gondolod irj vissza,és megadom a telefonszámot ahol tudsz érdeklődni,és még én is irhatok h mit kell csinálni,vagy milyen a szállás,ami érdekel"


Erre se ir vissza senki.


Sirnak,hogy nekik mennyire nem jó,de mikor segitséget ajánlanak neki még csak meg se érdeklődi h mi lenne a munka. Nem értem mire jó ez itt egyeseknek.

2015. febr. 28. 20:19
 7/26 A kérdező kommentje:

Lehet,hogy igazad van és bizalmatlanok,de szted azzal mit vesztenek ha vissza irnak h mégis milyen munka lenne? Sztem semmit.


Én annak idején mikor nem volt munkám,és ajánlottak vmit,hogy hivjam fel/menjek be érdeklődjek megtettem,mert veszteni nem vesztek vele,legfeljebb ha vmi szekta vagy prostitúció akkor nem vállalom. És volt olyan h ajánlottak egy helyet aholva felszolgáló csajt keresnek,mikor felhvtam akkor derült ki h táncolni is kellene. Mondtam h igy nem érdekel és ennyi.

2015. febr. 28. 20:23
 8/26 anonim ***** válasza:
90%
Hol lenne es milyen betanitott munka?
2015. febr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
60%

Mert sírni könnyebb, mint tenni is valamit. És amúgyis semeddig nem tartana megkérdezni, hogy miről van szó, vagy megköszönni a segítséget. Ha én hónapokig/évekig lennék munkanélküli, bármilyen segítséget elfogadnék és biztos, hogy felhívnám azt a telefonszámot. És ha kamu vagy prostitúció akkor mi van? Úgyis kiderül... Egy telefonhívásba még senki nem halt bele.

70%-os te meg egy nagy paraszt vagy.

2015. febr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, ha ezt tényleg te írtad neki, akkor elmondanád nekem, hogy a szállást fizetik-e? Ha be is van jelentve az ember, akkor odaköltözöm. (Nem kapunk hitelt, mert nincs bejelentett állásunk.)
2015. febr. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!