Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a kérdezők...

Miért van az hogy a kérdezők 80%-a sír h nincs munka/pénz, nem tud költözni pedig nagyon rossz otthon, de mikor ajánlanak neki lehetőséget, még csak rá se ir az emberre?

Figyelt kérdés

Többször olvasom itt hogy a kérdezőnek mennyire sz.ar,mert otthon semmibe veszik/verik(nagykorú létére)/elveszik a kevés pénzét és még sorolhatnám. Nincs munkája,vagy van,de nagyon keveset keres és ebből nem tud lépni semerre se(se költözni se semmi),stb... Tudjátok mire gondolok gondolom.


Én elég sokszor privátban vagy a kérdésnél irok a kérdezőnek hogy irjon rám,mert ahol dolgozok van felvétel,meg adom a telefonszámot,a fizetés nem rossz,ráadásul a cég állja a lakhatást(és nem kollégiumi elhelyezésre kell gondolni,hanem rendes 2-3 szobás lakások).


De még egy se irt vissza vagy irt rám. Nem értem,akkor minek sirnak itt egyesek oldalakon keresztül?


2015. febr. 28. 19:42
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Jelenleg nem keresek állást, de amikor munkanélküli voltam, akkor se vállaltam volna el BÁRHOL bármit, mivel adott helyhez köt az élet (idős szülők, párkapcsolat...).

Nyilván így a lehetőségeim mindig korlátozva lesznek, de valamit valamiért. Amíg nem annyira kaki a helyzet, hogy családostul mozdulnunk kell, addig maradok. Lehet a többiek is így vannak vele, akik nem reagáltak neked.

Hiába sírnak, mégse érzik annyira szarnak, hogy meg merjenek indulni. Vagy szimplán nem bíznak (érthetően) az idegennek.

Túl szépnek is tűnhet, hogy igaz legyen és inkább keresnek keveset, mint nagyon nehéz/megalázó/lealacsonyító melóval többet. Mivel nem írsz konkrétumot, bármilyen alja munka is lehet az ajánlatod mögött.

2016. febr. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Írd ki közösbe. Úgy, hogy elmondod az elérhetőséget, és hogy milyen munkát kell végezni. Hogy mindenki láthassa.


Nem tudom, voltál-e már akármilyen fórumban. Én legutoljára a hajhullásnak néztem utána, de MINDEN témában van ilyen: mindenki leírja, hogy mi neki a jó vagy rossz, melyik sampon, vitamin, olaj, stb. Megnevezi konkrétan.


Aztán jön egy alak, aki annyit mond: "nekem 3 hónap alatt visszanőtt minden hajam, egy szál sem hull ki, akit érdekel, hogyan, írjon privit" -> itt tudod, hogy valamit rohadt drágán megpróbálnak rád sózni.

2016. febr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Az emberek bizalmatlanok. Az meg sokszor nem elég egy idegentől, hogy "tudok segíteni, keress meg...". Volt, hogy nekem is volt tippem, de én akkor konkrétumokkal jöttem, és az már hasznos. Illetve mikor állást kerestem én is inkább azokat kerestem, ami konkrét volt. Sokszor futottam bele átverésekbe, ködösítésekbe, és még csalóval is volt dolgom.
2016. febr. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%
en se irnam ki ide ha munkat ajanlanekm. szivesebben vennek olyan munkaerot akiben van annyi hajlandosag hogy utana nez milyen munkarol van szo. ha ennyire a segge ala kell tolni a munkat, hogyan fog dolgozzni???
2016. febr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%
elottem iro, itt most nem arrol van szo hogy nwm mwg Bele valami ketes dolgokba hanem arrol hogy meg informalodni is lusta. es meg is van a valasz hogy miert van abban a helyzetbe beleragadva. erdekes aki minden lehetoseget megvizsgal ha munka kell az valahogyan talal is. aki az ele mutatott lwhetoseget se vizsgalja meg annak nyilvan csak a panaszkodas marad mint tevekenyseg. az kevesbe faraszto es nulla kockazattal bir.
2016. febr. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Én egy gyárban dolgozok, ingyenes szállás van hostelben Budapesten. Fizu kb havi 150 nettó, + 30 ezer kafetéria, bónuszok stb.. 16 nap munka, 12 órában.

Folyamatos felvétel van, korrekt multi, hosszútávú lehetőség, operátori munka, kb közepes nehézségű, nem kőkemény. Ezt kb 10 itt siránkozó embernek leírtam, hogy adok hr-es kontaktot a céghez, aki intéz felvételt. 1 db választ nem kaptam még pf pf

2016. febr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!