Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemrég kiderült, hogy terhes...

Nemrég kiderült, hogy terhes vagyok és barátom csak annyit mondott rá, hogy neki biztos nem kell gyerek, és elkezdett úgymond ellenségesen viselkedni, mindenbe beleköt stb. Mire lehet vélni ezt a hirtelen változást? (20/N)

Figyelt kérdés
2015. márc. 2. 15:26
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
El kell döntened, hogy vagy egyedül folytatod tovább, vagy a babával. Mert ez a fiú nem áll melletted a bajban. Én is 20 évesen szültem és lám már 1 éves múlt a fiam! Nekünk is becsúszott a baba, de párom azt mondta, ha elvetetném, nem biztos, hogy fel tudnám dolgozni. Igen, az abortuszt is fel kell dolgozni. Nem mindenkinek megy. Viszont itt az is kérdés, hogy milyen anyagi háttered van? Van aki segít? Ilyen embertől nem kéne nekem a pénze. Költse gyógyszerre. És itt halkan megjegyzem, hogy a 21. Században nem csak a nő dolga a védekezés.
2021. febr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Utolso,ez már 6 éves kérdés volt...
2021. febr. 24. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!