Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemrég kiderült, hogy terhes...

Nemrég kiderült, hogy terhes vagyok és barátom csak annyit mondott rá, hogy neki biztos nem kell gyerek, és elkezdett úgymond ellenségesen viselkedni, mindenbe beleköt stb. Mire lehet vélni ezt a hirtelen változást? (20/N)

Figyelt kérdés
2015. márc. 2. 15:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
75%

Nem akar gyereket, megmondta. Min lepodsz meg?

20 eves, fiatal, elni akar es oszinten...jol is teszi! Nem ertem mostansag hova sietnek a fiatalok, epp, hogy kiesnek az iskolapadbol ,nulla elet tapasztalattal , de nekik mar gyerek kell...

2015. márc. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
46%
Hát igen a 3-as úgy agyontanulta magát,hogy nem tudja az embernek gyereke van.Nem kölyke.lejeb az agarakkal,a kérdező normális kérdést tett fel anélkül bárkit megbántott volna.Te mit kukacoskodsz rossz indulatúan?Tudod az ilyenre szokták mondani.Tanulj tinó,ökör lesz belőled!kérdező,nem akarja a babát.Eldöntheted megtartod és egyedül kell felnevelned.Vagy nem tartod meg és éled a fiatalok életét.
2015. márc. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
47%

3


Lehet hogy felsőoktatásban tanulsz, de emberileg egy nulla vagy. Semmi emberség nincs benned, szóval tanulj csak nyugodtan. Mást úgysem tudsz felmutatni.


Kérdező: egyértelmű, a párod nem akarja a gyereket. Innentől rajtad múlik megszülöd e vagy sem a babát, de ha megszülöd nem követelhetsz semmit a párodtól, mert nincs rá semmi alapod. Ő megmondta hogy nem akarja.


Lehet hogy a baba mellett mérges is rád, mert azt gondolja, hogy egy gyerekkel akartad megfogni. Ami öreg hiba, ha így volt. Bár hogy valójában mi történt, azt csak te tudhatod.

2015. márc. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
75%
Nem tervezet terhesség,persze hogy nem boldog tőle.Gondoljátok át beszéljétek meg mer ez nem ki felelöségel és áldozattal jár.Nagyon fiatalok vagytok én a helyedben nem vállalnám .
2015. márc. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
32%

25 vagyok,párom 32 és nekem sem kellene még gyerek!

Ahhoz pénz kell nem is kevés..hova kinek szülnél?!

2015. márc. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
41%

Tudom, hogy a világ változik, de azért cirka 30-40 évvel ezelőtt, még ebben e korban szültek zömében a nők. És valahogy felnőttek ezek a gyerekek, és valahogy ezen fiatal szülőknek sikerült felelősségteljes szülőkként viselkedni. Igaz, nem tanultál szarrá magukat egyetemeken és gyűjtötték a diplomákat. Sokszor tök feleslegesen. Dolgoztak, családot alapítottak, és éltek.

A kérdező kérdésére reagálva, nyilván a pároddal és a szülőkkel kellene megbeszélni. Mi nem tudjuk a ti élethelyzeteteket innen megítélni.

2015. márc. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
92%
Nem értem, miért csinálnak úgy itt páran, mintha a kérdező direkt, kib*szásból esett volna teherbe. Gondolom a pasija is ott volt, ketten kellettek hozzá.
2015. márc. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
96%

Én is 20 évesen szültem az elsőt és azóta is boldogok vagyunk. Mi jól állunk és nem a szüleink pénzéből. Menjetek már a p icsába ezzel a szöveggel, nagyon unalmas hogy ezt minden ilyen kérdésnél le kell írni. Komolyan. Sok nálam jóval idősebb embert tudnék pofán röhögni az anyagiakból származó különbségek miatt ha bunkó lennék.


Vannak ismerőseim akik szintén 20-22 körül vállaltak babát és szerényebben élnek mint mi. Ők sem a szülők pénzéből élnek. Szerényen, de megélnek.


Aki AKAR, az TUD is. A probléma azzal van, hogy sokan nem akarnak. :)


Az meg, hogy valakinek tényleg semmi lehetősége nincs és azért nem akarja megtartani, sokkal ritkább mint hinné a többség.

2015. márc. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
80%

valahogy elfelejtettetek megemlíteni, h a gyermek apja gyermektartast kell, h fizessen, ha szét is mennek. tudtommal ezt a törvényt be is szoktak tartatni.

Szóval a barátod, még ha szét is mentek az anyagi felelősség alól nem tud kibujni, ha a sarkadra állsz.


De ebből még nem következik, hogy kinek a hibája a helyzet. Nem tul jó a tervezetlen gyerek, persze megnehezíti a tanulást.



(azt, hogy egy diplomával tipikusan könnyebb boldogulni mint nélküle, számtalan statisztika bizonyítja. mondják a tanulás a legjobb befektetés, ha van rá módja az embernek. Persze mindent lehet rosszul is csinálni)

2015. okt. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
41%
Az azért mondjuk ki, elég gusztustalan húzás, ha a férfi közli, hogy ő nem akarja, a nő mégis megtartja a gyereket, ami a saját döntése, és még gyerektartást is követel...
2015. okt. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!