Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám ma felcseszett. Miért...

Anyám ma felcseszett. Miért nem akar elengedni? (lent)

Figyelt kérdés

Ma megbeszéltük, hogy a barátommal megyünk ebédelni Valentin napon.Pénteken anyum azt mondta jó, ma meg kimegyek a szobábol és azt mondja nem megyek sehova.(ugy is elmegyek)nem fogom hagyni, hogy a Valentint elrontsa nekem.

Volt olyan kijelentése, hogy gondoskodik rola, hogy szakitsak a barátommal.Ez soha nem lesz, akár mit mond.

Rendesen zavarja, hogy én boldog vagyok, zavarja, ha kimegyünk valahova.Hozzá teszem kb 1 éve sehol nem voltunk.

Nem értem miért csináálja ezt? :S Fáj nekem, tudja jól.

Amig a barátom itt segitett neki, szinte ujra épitette a házat, addig semmi probléma nem volt.

18/L


2010. febr. 14. 10:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
18%
Azért mert a valentin nap nem magyar szokás.
2010. febr. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%

Felcseszett? Érdekes magyar szó... XD

Féltenek, ez természetes. Az, hogy mit ront el, és mit nem, igazából kiszámíthatatlan lehet, azonban 18 éves ha elmúltál, akkor oda mész, ahova akarsz. Felnőttkorban már meg kell a szülővel értetni, hogy nem parancsolgathat: a kérések és szívességek váltják fel a "parancs és engedelmesség" szavakat!

2010. febr. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
az előbbi hülye válasz... ha valentin nap van, ha nem az anyukád nem szólhat bele, mivel 18 vagy, hogy kivel és hova menj ebédelni......van neki férje/élettársa? nem lehet h csak féltékeny?!
2010. febr. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
42%
bocs nem az előbbi hanem az első
2010. febr. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Igen, nem magyar szokás, de ma elmegyünk, még ha nem is enged.17 km-re lennénk.

Csak az zavar, hogy kihasználni jó volt, most meg olyanokat mond.Annyira nem ért meg engem,hiába beszélek vele.Hajtja a magájét és odaáig fajul a vita, hogy mindig sirok.Minden nap sirok.Tettem fel itt kérdéseket szülővel kapcsolatban.

2010. febr. 14. 10:33
 6/18 A kérdező kommentje:
Igen van, apummal él,élünk.Nem tudom, lehet féltékeny, mivel ők soha de soha sehova nem mennek.És ha én akarok menni, akkor jön az, hogy ők se járnak sehova.Bulizni sem járok.
2010. febr. 14. 10:35
 7/18 anonim ***** válasza:
79%

Figyelj,maximálisan megértelek..

Nálunk ugyanez megy mostmár 17 éve,én ilyenkor fogom magam,és elmegyek,nem olyan bonyolult ez..(most is épp erre készülök,miközben a konyhából hallom a szokásos szöveget)ne foglalkozz anyukáddal,,18 éves vagyok, fogdd magad és menj,legyen ez a ti napotok(bár szerintem hülyeség a Valentin nap,de ez nem ide tartozik),de a lényeg hogy meg volt beszélve egyszer már igent mondott,ne most találja ki az ellenkezőjét..

szép napot!:)

2010. febr. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
* 18 éves vagy
2010. febr. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg anyukádat, hogy mért nem akar elengedni, hiszen csak ebédelni akarsz. Egyébként, mintha az én szülemről beszélnél:( Nekik se volt úgymond semmi bajuk a párommal, mégis azt szajkózták, hogy nem illünk össze, nem fogunk együtt maradni, miegymás. Több, mint 5 éve vagyunk együtt, két éve együtt lakunk, nem kértünk tőlük segítséget, a saját lábunkon állunk, most várjuk az első babánkat, és most fogadtak el minket. Lehet, nehéz a szülőnek elfogadni, hogy gyereke felnőtt, de azért nem kéne ilyen gyerekesen viselkedniük. Ha nem tud elfogadható indokot adni arra, hogy mért ne mennj el, fogd magad, és egyszerűen lépj le, lehet holnap kapsz érte, de a mai napod ne cse..ék el! Habár én is hülyeségnek tartom a valentín napot, de ha neked ez fontos megértelek.
2010. febr. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%
Felnőtt vagy, tehát azt teszel amit akarsz. Mellesleg gondolj bele, hogy lehet igaza van, csak a rózsaszín ködtől nem látod a barátod hibáit. Én már jártam így, tapasztalatból mondom. :(
2010. febr. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!