Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám ma felcseszett. Miért...

Anyám ma felcseszett. Miért nem akar elengedni? (lent)

Figyelt kérdés

Ma megbeszéltük, hogy a barátommal megyünk ebédelni Valentin napon.Pénteken anyum azt mondta jó, ma meg kimegyek a szobábol és azt mondja nem megyek sehova.(ugy is elmegyek)nem fogom hagyni, hogy a Valentint elrontsa nekem.

Volt olyan kijelentése, hogy gondoskodik rola, hogy szakitsak a barátommal.Ez soha nem lesz, akár mit mond.

Rendesen zavarja, hogy én boldog vagyok, zavarja, ha kimegyünk valahova.Hozzá teszem kb 1 éve sehol nem voltunk.

Nem értem miért csináálja ezt? :S Fáj nekem, tudja jól.

Amig a barátom itt segitett neki, szinte ujra épitette a házat, addig semmi probléma nem volt.

18/L


2010. febr. 14. 10:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
54%

Nem lehet, hogy te "felcseszted", és azért haragszik...?

Ok és okozat :)

De persze, ha felnőtt vagy, elmehetsz. Viszont annyira mégsem vagy még felnőtt, hogy a saját lábadra állj, ezért nagyobb tiszteletet kellene anyukád iránt tanúsítanod szerintem.

2010. febr. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
39%
Menjetek be a maunika sóba.
2010. febr. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
16 múlt a lányom és nekem is vannak hülye húzásaim,amit később megbánok.Próbálok róla leszokni.Szerintem nem akarjuk elfogadni,hogy felnőnek a gyerekeink,önállóak és nélkülünk is megoldanak sokmindent,kissé háttérbe szorulunk,ez rossz érzés.DE! menj el mindenképp,főleg 18 évesen már magad döntheted el.Ennyi idősen már én sem fogok parancsolgatni a lányomnak.Most vagy fiatal,ne hagyd magad,mindent meg lehet beszélni!
2010. febr. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
18 éves vagy, menj el nyugodtamn.
2010. febr. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
74%

saját magad megválaszoltad a kérdésed..féltékeny..

gondolom az apukádat nem érdekli a valentin nap nem viszi sehova sem őt, és féltékeny rád h téged visznek..

menj el nyugodtan..

majd megnyugszik:)

2010. febr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
36%

Tipikus elvakult idióta tini vagy (és bevallom, nem felnőttként mondom ezt: még csak 16 vagyok). Inkább felrúgod a jó kapcsolatodat az édesanyáddal, akiből csak egy van, minthogy kihagyd a Valentin-napot (amelyet csak azért importáltak nekünk nyugatról, hogy eggyel több pénzköltős nap legyen az évben) a pasiddal, amelyből még vagy ezer lehet.


De ha 18 évesen nem akarod, hogy anyád uralkodjon rajtad, költözz el otthonról. Az is egy megoldás.

2010. febr. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
52%
bírom az ilyen "felnőtt vagy, szard le ki mit mond" típusú válaszokat..attól, mert hivatalosan nagykorú, még nem lesz felnőtt:) de azért viccesek vagytok.
2010. febr. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
11:41..sose volt jó a kapcsolatom az anyámmal..az a baj.
2010. febr. 14. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!