Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a beosztás tönkre fogja...

Ez a beosztás tönkre fogja tenni a kapcsolatunkat? Egy ideig muszáj lesz így dolgozni. Ez nem annyira vészes ugye?

Figyelt kérdés
Én reggel 8-tól fél 5-ig dolgozom hétfőzől péntekig,olyan 6 körül érek haza.Párom ő viszont napi 6 órában dolgozik,hétfőtől szombatig,délután 4-től este 10-11 ig.Jól keres ahhoz képest,hogy 6 órát dolgozik,annyi a hátránya,hogy hétköznap csak reggel és este találkozunk,amikor hazajön.Anniy hogy én szombaton szabad vagyok,ő is 4 -re megy,szóval annyit együtt tudunk lenni és vasárnap.Hétköznap pont kerüljük egymást.
2015. márc. 3. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy az az "egy ideig" mennyi időt jelent.
2015. márc. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem fontosabb egy kapcsolatban az együtt töltött minősége, mint a mennyisége.
2015. márc. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
együtt töltött idő *
2015. márc. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha csak "egy ideig", akkor semmi gond. Feltéve, hogy ez pár hónapot jelent csak.

Ha ennyit nem bír ki a kapcsolatotok, akkor az régen rossz.


Szerintem nem is fog ártani, ha egy kicsit ritkábban találkoztok, ha hiányoztok egymásnak. A vasárnapokat és az együtt töltött reggeli, esti időt sokkal jobban fogjátok értékelni.

2015. márc. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem vészes.

Mi is kb így dolgozunk, annyi a különbség, hogy párom reggel kilenctől este 11-éjfélig.

Lassan négy éve vagyunk együtt, de egyáltalán nem ment tönkre a kapcsolatunk.

2015. márc. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki!
2015. márc. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért lesz furcsa,mert eddig nem így dolgoztunk,ő is így dolgozott kb mint én.Annyi hogy néha kellett neki 2 hetente szombatonként menni.Szóval elég fura lesz ez.Mondjuk én mindig megvárom esete,de olyan furcsa,hogy nem egy időbe jövünk haza,és ő akkor megy el,amikor én jövök haza,és pont kerüljük egymást.Jó lenne legalább egy pár percet összefutni.Amúgy nem akar sokáig ott maradni,csak muszáj a pénz miatt,és 6 órás munkához képest nem fizet rosszul.Csak 2-3 hónapra tervezi,amíg nem talál másikat.
2015. márc. 3. 11:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút nem gáz. Nálunk kéthetente van hasonló, én 7-től fél4-ig dolgozom, a párom ha délelőttös, akkor h-sz 6-tól 3-ig, ha délutános, akkor h-p 2-től 10-ig. A délelőttös héten együtt jövünk haza, de ő akkor már nagyon fáradt, és szombaton egyedül vagyok. A délutános héten még alszik, amikor elmegyek és már alszom, amikor hazaér. Olyankor 5 napon keresztül annyi a kapcsolatunk, hogy kicsit felébreszt, megpuszilgat, aztán alszom tovább. Szerintem ennyit ki kell bírni egy kapcsolatnak.
2015. márc. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!