Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Valentín...

Mi a véleményetek a Valentín napról?

Figyelt kérdés

Szerintem hülyeség és felesleges ekkora ügyet csinálni belőle, bár lehet,hogy csak azért gondolkozok így,mert nincs barátom, de szerintem aki szereti a párját az nem csak ezen a napon érez így, hanem mindig.

Szerintetek ?


2010. febr. 14. 12:56
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy rövid i-vel írják.

:D


Egyébként engem mindig is idegesített. Nem más, mint haszonhúzás az egész.

2010. febr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Hogy egy marhaság.

Nem volt elég, hogy a karácsonyt, a húsvétot és a többit egyszerű vásárlási lázzá züllesztették, kellettek nyugatról behozott műünnepek is.

Ha én tartom annyira a barátnőmet, hogy megajándékozzam, akkor nem várok ezzel február 14-éig, hanem megajándékozom akkor, amikor eszembe jut és alkalmam van rá.

Egy időben hasonló véleménnyel voltam az anyák napjáról is, de beláttam, hogy ez az egy nap azért kell az édesanyáknak, mert sok gyereknek más napokon eszébe sem jut, hogy mennyi mindent köszönhet az anyjának. Sok hülye tini csak azt veszi észre, ha az anyja "rosszat tesz" vele (pl. nem engedi el bulizni a drogos haverjaival), ha jót, azt természetesnek veszi. Ha viszont a szerelmespárok életében már csak egy nap van évente, amikor szeretik egymást, az úgy már rég rossz.

2010. febr. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem a kedvenc "ünnepem".

Nem szeretem az erőltetett dolgokat, az meg pláne nem jön be, hogy kötelező "szeressük egymást" nap van.

2010. febr. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
utálom. nagyon.
2010. febr. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
85%
Ha lenne valakim, biztos jobban szeretném.
2010. febr. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Szerintem a párunknak ne csak akkor mutassuk meg,mennyire szeretjük,amikor Valantin nap van,szülinap,névnap,nőnap stb,hanem az év minden napján éreznie kell a törődést és azt,hogy milyen fontos nekünk.

A szeretetet nem pénztárca vastagságban mérjük.

30/L

2010. febr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
74%

:) pont ezért van annyi negatív válasz, mert a többiek valentin-napoznak:D


Amúgy könnyű azt mondani, hogy mindennapnak Valentin-napnak kellene lennie..de ez senkinél sincs így.. tök mindegy honnan jött az "ünnep" ha a párunkra emlékeztet minket..s kicsit gondolkodóba ejt, hogy milyen jó együtt. Az ember ezt ált. nem teszi meg.. ennyi erővel karácsonyt sem kellene tartani.. én pl. ateista vagyok..mégis mindig várom, mert a családi összetartozás jut eszembe ekkor..és ez a lényeg.


Túl gyors a mai világunk..simán eltelnek úgy a hétköznapjaink, hogy igazán nincs időnk a másikra.. pl. nyugiban, gyertyákkal, együtt fürdeni..stb.

2010. febr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
79%
Ha a párod egy hétig távol van tőled, az talán rádöbbent, milyen jó együtt. De az, hogy ki van jelölve egy nap, hogy "na, ma szeretnünk kell egymást és punktum", az nem feltétlenül.
2010. febr. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó!


Ki irigykedik a Valantin naposokra? Én biztos nem,a párom minden nap elmosogat,mesél a gyerekeknek,elmegy vásárolni,hozza a Milka bonbont,virágot mikor mit,de MINDEN NAP.

Most,hogy kiderült,újra várandós vagyok,már semmi otthoni munkát nem enged nekem végezni,nem emelgethetek,nem hajolgathatok,annyira vigyáz rám.

Este álomba simogat minden nap!


Tudod nekem ez az igazi VALENTIN nap az év minden napján,hogy csak úgy minden ok nélkül kapok meglepetéseket,és a rengeteg törődést.

2010. febr. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
34%
Ha valakinek tényleg mindennap Valetin, akkor nem bosszantja ez a nap sem:)
2010. febr. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!