Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Valentín...

Mi a véleményetek a Valentín napról?

Figyelt kérdés

Szerintem hülyeség és felesleges ekkora ügyet csinálni belőle, bár lehet,hogy csak azért gondolkozok így,mert nincs barátom, de szerintem aki szereti a párját az nem csak ezen a napon érez így, hanem mindig.

Szerintetek ?


2010. febr. 14. 12:56
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna, ha nem ez folyna a csapból is...egyszerűen nyálas gagyiságnak tartom. de a gagyira is van igény :) a férjem is így gondolja, nem tartottuk soha. szeretjük egymást, ezt tudjuk és kész. nem lógunk egymáson folyton, mégis (vagy pont ezért) teljesen jó a házasságunk :) ajándékozással meg úgy vagyunk, hogy egymásnak nemigen veszünk ajándékot, csak szülinap/karácsonyra. akkor sem nagy dolgokat, mert ami kell, vagy amire vágyunk, azt úgyis megvesszük év közben is. ehhez nem kellenek pirosszíves műünnepek.
2010. febr. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Szerintem meg teljesen felesleges még itt is egymást marnotok.Én jó dolognak tartom a Valentin-napot,de azt is megértem,aki nem szereti.Nyilván sokak giccsesnek tartják az egészet,és talán igazuk is van,de én örülök neki,hogy van egy nap,ami a szerelmesek napja.Jó néha kiszakadni a szürke hétköznapok forgatagából.Jó néha egy szál virággal,vagy bonbonnal megemlékezni az édesanyánkról,a nőkről,vagy a párunkról.Ez egy kedves gesztus,és igen,tényleg minden nap szeretni kell egymást,de kellenek az ilyen különleges napok is.Számomra legalábbis mindig az.Amikor nem volt párom,akkor is szomorú voltam,hogy nincs kivel megünnepelni. :-)
2010. febr. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

15:48

Igen szerintem én is szeretném,ha valakivel eltudtam volna tölteni ezt a napot.. azzal,akit szeretek :)

És úgy örültem,hogy végre nem egyedül leszek Valentin napon, de hát nem jött össze sajnos.

2010. febr. 14. 16:12
 24/30 anonim ***** válasza:
Lehet kéne mellé külön Önmarcangolók napja.. Ja, nem, mert akkor is csak eggyel több lenne :)
2010. febr. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Valaki azt írta,hogy kell egy olyan nap amikor kedveskedünk a párunknak.

Hát pont ez az,hogy nem csak azokon a naptári "ünnepnapokon" kell kedvesnek lenni a szeretteinkhez,hanem az év minden napján.

És képzeljétek vannak olyan családok is,ahol bizony nincsenek szürke hétköznapok,mint az enyém is.Dicsekvésnek tűnik pedíg nem annak szántam,de valóban így van.

A mi életünkben nincs monotonság,nincs elnézés a másik feje felett és ami a legfontosabb sosem unatkozunk,beleértve a gyerekeinket is.

Elég ha annyit írok,férjem pilóta,én pedíg fegyveres erőknél vagyok,úgyhogy az egyik gyerekünk épp repül apával Franciába,a másik meg jön velem egy kis bemutatóra:)

2010. febr. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
53%

,,Lehet kéne mellé külön Önmarcangolók napja."

Lehetne mellé még bunkók és mások véleményét nem tolerálók napja.Akkor minden nap Rólad szólna,Kedves (?) válaszadó.

2010. febr. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Ma 10:32-nek meg az a válaszom,hogy nálunk sincsenek,de én jó és szép dolognak tartom a Valentint.Azt is elfogadom,ha más giccsesnek tartja,ízlések és pofonok.
2010. febr. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Akkor már a bunkók és mások véleményét nem tolerálók véleményét nem toleráló bunkóknak is üljünk egy ünnepet, ha ráérsz...
2010. febr. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Jut eszembe: milyen véleményt nem toleráltam kellőképpen? Tudjam már.
2010. febr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Te kezdted a vitriolozást,én meg befejezem a vitát,mert nem éri meg.Amikor senki nem látja,TE is szoktad magadat marcangolni,a külvilág fele meg adod a keményet.Ennyit erről.
2010. febr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!