Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Valentín...

Mi a véleményetek a Valentín napról?

Figyelt kérdés

Szerintem hülyeség és felesleges ekkora ügyet csinálni belőle, bár lehet,hogy csak azért gondolkozok így,mert nincs barátom, de szerintem aki szereti a párját az nem csak ezen a napon érez így, hanem mindig.

Szerintetek ?


2010. febr. 14. 12:56
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Bocsi nem utolsó hanem 86%-os válaszoló:)

Közben írt más is:S

2010. febr. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
13:38 - igazad van, pont erről van szó:)
2010. febr. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
50%

Nem azt mondtam, hogy bárki is irigykedik..


CSak arról, hogy akinek tényleg mindennap Valentin, az nem utálja külön ezt a napot:)

2010. febr. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Úgy néz ki az írásomból,mint akit bosszant? Dehogy csak egy kérdésre válaszoltam.


Az a legjobb amúgy amikor egy 17 éves tini csitri újjong,hogy jaaaj már 6 hónapja együtt vagyok a "párommal" most mit vegyek neki?


Erre is van válaszom:majd ha 15 éve lesztek együtt akkor azt mondhatod,hogy a párod:)

Már tini korban bevett szokás,hogy csak ezen meg azon a napon ajándékozunk....rosszul kezdik az életet....

2010. febr. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Teljesen egyetértek minden válaszolóval.

Én eddig nem törődtem ezzel a nappal, de mostanra valahogy jobban foglalkoztat, mint eddig.Úgy volt,hogy ma találkozok egy fiúval csak sajnos nem jött össze.. Pénteken vele voltam és úgy volt,hogy ma is együtt leszünk :(

Talán ezért szomorúbb nekem ez a nap.

2010. febr. 14. 13:46
 16/30 anonim ***** válasza:
53%

13:44 - a tini lánynak, hiába 6 hónapos a kapcsolata..akkor mindenki úgy érzi, hogy a párja lesz az utolsó és az igazi..és nem is baj ez az érzés.. :)


Nem adok 5 évet, és itthon is elég nagy lesz ez a "nap".


Ha ennyire nem érdekelne senkit, akkor nem lenne annyi programa pároknak.


KEdves kérdező!


Azért neked is Boldog Valentin-napot:)

2010. febr. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Utolsó : Köszönöm Szépen, jól esett :) és viszont kívánom neked is és az összes válaszolónak!:)
2010. febr. 14. 14:02
 18/30 anonim ***** válasza:
0%

Úgy néz ki az írásomból,mint akit bosszant? Dehogy csak egy kérdésre válaszoltam.


Az a legjobb amúgy amikor egy 17 éves tini csitri újjong,hogy jaaaj már 6 hónapja együtt vagyok a "párommal" most mit vegyek neki?


Erre is van válaszom:majd ha 15 éve lesztek együtt akkor azt mondhatod,hogy a párod:)

Már tini korban bevett szokás,hogy csak ezen meg azon a napon ajándékozunk....rosszul kezdik az életet....


Ez egy ici-picit nevetséges válasz volt, nem gondolod? Tehát, ha két felnőtt 3 éve van együtt, akkor nem nevezhetik egymást párnak, mert csak 15 év múlva tekinthető valaki valóban a párunknak? Én egy 17 éves tini csitri vagyok, hogy a te szavaiddal éljek, és én igenis páromnak tartom a barátomat, akivel két év alatt elég sok mindent sikerült már megélnünk, jót is, rosszat is. Ez a morál elég gusztustalan, hogy szóljunk le mindent, és mindenkit. Nem ismerhetsz minden tinédzsert, most ezzel nem arra célzok, hogy én más vagyok, különb, stb., de tudom mit jelent a tisztelet, a szeretet, és attól még, hogy nem vagyok 2X-3X éves, én is átélhetek olyan dolgokat, amikben ha valaki az ember mellett áll, akkor meg tudja róla állapítani, hogy "igen, ő tényleg szeret, mellettem áll a bajban". Lehet, hogy nem leszek vele együtt 15 év múlva, ki tudja, mit hoz a jövő, de ennyi erővel mondhatnánk azt is, hogy csak akkor volt valaki az igazi párod, ha születésedtől a sírodig veled volt. Gondolom azért pont 15 évet írtál, hogy ha valaki visszavág, akkor mondhasd, hogy "igen, mi együtt vagyunk 15 éve", de annál intelligensebbnek tartom magamat, hogy megadjam ezt az örömöt neked.


A kérdésre: csak azért tartom számon a Valentin-napot, mert ez a testvérem szülinapja, egyébként úgy gondolom, hogy mindig szeretnünk és tisztelnünk kell a másikat, és ehhez nem szükséges ajándékot venni.

2010. febr. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Kedves 81%-os válaszoló!

Oké rendben,2 éve vagytok együtt ez szép,majd 2 év múlva írd meg,együtt vagytok-e még:)

Köszi,amúgy én 18 évesen ismerkedtem össze a férjemmel,most 30 vagyok,tehát mi sem 15 éve CSAK 12 éve vagyunk együtt,ja és 3 hónap ismeretség után gyűrűt húzott az ujjamra,ami azóta is ott van az ujjamon:)


Semmi baj,lereagáltad a válaszomat,2 év múlva ugyanitt újra kérdezek,együtt vagytok-e még?

2010. febr. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Teljesen hidegen hagy, attól még ugyanúgy nyűgös a másfél éves lányunk, ugyanolyan a hangulat.

Az egész arra megy, hogy pénzt húzzanak ki az emberek zsebéből.

Mi sosem tartjuk, mégis remekül megvagyunk :)

2010. febr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!