Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a Valentin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a Valentin napról és az ötletemről?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel néha szoktuk egymást nézni, meg voltak már furcsa dolgok, amiből azt szűrtem le, hogy talán bejövök neki, és nekem is tetszik. Arra gondoltam, hogy ideje lenne lépni. Most lesz Valentin nap. Osztálytársam, gondoltam adok neki valami apróságot. De ti ehhez mit szólnátok? Egyáltalán mi a véleményetek erről az ünnepről? Én nem nagyon kedvelem, de gondoltam kihasználom, mi van, ha ő utálja?:S Vagy esetleg lányok, mit szólnátok ahhoz, ha elhívna titeket vki moziba, akiről mondjuk sejtitek, hogy bejöttök neki? Előre is köszönöm! 17/f
2011. febr. 3. 22:26
1 2
 1/15 Tomika90 ***** válasza:
75%
romantika a szakterületem pajti :D a suliba rendelsz egy virágos csávót aki szerelmes verset is felolvas neki de ezt ugy hogy az órán történjen ám mindenki előtt ;) elájul az örömtől, ez egyedi és kessbe se annyira megterhelő.Legyen mellette levél amibe közlöd hogy te vagy és elhívod sétálni vagy akármi...ez már részletkérdés.No véleményezzétek :)
2011. febr. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
egyik lány se utálja. Amikor nincs senkijük, akkor persze hangoztatják hogy hülyeség, de ha éppen tűzvonalban van egy áldozat, akkor hirtelen fontos lesz az egész.
2011. febr. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

ez olyan "ünnep" hogy mindenki utálja akinek nincs párja mert irigy rájuk , de ezt nem vallja be

+ a kapcsolatban lévő lányok is azt mondogatják hogy mennyire hülyeség , de aztán megsértődnek ha mégsem kapnak semmit

2011. febr. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hülyeség és ezt nem azért mondom mert nincs senkim. A barátnőm is utálja, idióta, nyomorék amerikai "ünnep", aminek csak az a lényege, hogy szórd a pénzed.
2011. febr. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Tomika90 ***** válasza:
28%
Ki nem fossa telibe hogy szeretitek e vagy nem? itt most ötletet kér...olvassatok
2011. febr. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Szerintem az első válaszadónak az ötlete nagyon jó.Szerintem ezt majd én is bedobom valamikor.
2011. febr. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Tomika90 ***** válasza:
44%
naa mondtam hogy megmondom a tutit...sajnos kijártam a középsulit de még a szakmát is lassan igy nekem nem volt alkalmam kipróbálni de 1 a lányok szeretik a valentin napot, virágot mégjobban, a romantikáért meg a legnagyobb k is megvadul;)
2011. febr. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Rainmaker ***** válasza:

81% 22:30

Abszolút igazad van, én barátnőm is hangoztatja, hogy nem kell semmi ajándék, de ismerem, és tudom, hogy szeretne:) Csinálok neki valami személyeset saját kezűleg, úgy tervezem. Azt mindenki szereti, ha gondolnak és munkát szánnak az örömére.

2011. febr. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Tomika, olvass, és sírj! :D :


...De ti ehhez mit szólnátok? >> Egyáltalán mi a véleményetek erről az ünnepről? <<

2011. febr. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok :D ki van írva nagy fekete betűkke, hogy:

Mi a véleményetek a Valentin napról ______ és az ötletemről?

2011. febr. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!