Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek aggódnom kellene?

Szerintetek aggódnom kellene?

Figyelt kérdés

A párom megismerkedett az óvodában az egyik gyerek babysitterével múlthéten. A mi lányunk és a kislány, akire vigyáz két nap alatt nagyon jó barátnők lettek. Mindig a párom viszi és hozza el a lányunkat az oviból, és a babysitter is minden nap megy a kislányért, pont akkor, mikor a párom. Azóta rendszeresen este 7-kor érnek haza, holott 5-re jár a gyerekért. Azt mondja, a lányok nagyon jól eljátszanak, ők meg beszélgetnek addig mindenféléről. Már itthon is lelkesen mesél a kislányról is, meg a babysitterről is, meg a lányom is. Ma este arra lettem figyelmes az erkélyről, miközben sepregettem, hogy jönnek négyen a garázsunk felé, párom bemegy, és kihozza a másik rollert a másik kislánynak, hogy ne csak a miénknél legyen, tudjanak együtt játszani, és felszól nekem, hogy hazakísérik őket, két utcával arrébb laknak. Fél óra múlva értek haza, párom nagyban újságolta, hogy milyen jól összebarátkozott a két kislány, majd csinálnak együtt programokat, átjöhetnének hozzánk, ők hozzájuk, akár nyáron is, mikor nincs ovi, sőt, lehet a hétvégén ők is mennek a cirkuszba, ahogy mi is. Pont hallottam, ahogy a párom mondta a lánynak, hogy "most úgy nézünk ki, mintha mi lennénk egy pár, csak az egyik lányunk vietnámi, érdekes, nem?" (a másik kislány vietnámi). Pénteken mikor elköszönt tőle, hallottam, hogy mondta neki, puszi. Normális ez? A lány nagyon fiatal, nagyon szép, független, 23 éves, és a párom elmondása szerint nagyon kedves, okos. Van okom aggódni?


35N 38F


2015. márc. 9. 20:13
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
96%
Magyarul a férjed több minőségi időt tölt egy szép fiatal csajszival, akiről ódákat zeng, mint veled, a feleségével. Jól érzi magát vele, és programokat szerveznek olyankorra is, amikor végre együtt lehetne a család és hármasban csinálhatnátok valamit, nem pedig velük együtt, mint a hét minden napján, és olyasmin poénkodnak, hogy olyanok, mint egy család. Hát, tudod, a gyerek kisbarátja ide vagy oda, nekem pokolian sz..ul esne.
2015. márc. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
72%
Hát szerintem meg már eléggé felül van értékelve a lány féltékenykedés nélkül is...Én nem igazán tudnám ezt szó nélkül hagyni,felőlem nevezhetnek hárpiának,de nem vagyok álszent!Miért is nem lehet ezt szóvá tenni?Azért mert feleség vagyok,és Anya,mint nő nem szűntem meg létezni,és naná hogy cse..né a csőröm,hogy egy fiatal csinos kis bige jókat enyeleg a férjemmel,miközben én dolgozok!Kérdező!A férjednek biztos bejön a csaj,azt viszont nem tudni,hogy ez fordítva is igaz-e,lévén hogy a férjed és közte azért elég nagy a korkülönbség van,és lehet nem is tetszik neki...Mindenesetre én elmondanám a férjednek a helyedben,hogy neked ez nem esik jól,főleg,hogy olyanokat mond,hogy úgy néznek ki együtt,mint egy család...Azért ez erős!De ha valaki ezt szó nélkül tudná hagyni,azelőtt emelem a kalapom,személy szerint nálam kiverné a biztosítékot,és NORMÁLISAN szóvá tenném!
2015. márc. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
58%

Hát nem tudom. Én nő vagyok, a párom minden este 8-9 körül ér haza, így munka után minden nap egyedül nyomom végig a délutánokat. Bölcsi után általában elmegyünk a játszóra, főleg így tavasszal, és amíg jó idő van, ott vagyunk, vagy motorozik a parkban stb. A legtöbb szülő ezt teszi bölcsi után, és van egy kislány, akiért mindig az apukája jön, ugyanakkor, amikor én is. Tök jóba lettünk, áltaában együtt megyünk utána a játszóra, amígy a gyerekek játszanak, mi beszélgetünk...mégsincs köztünk semmi. Nyári szünetben is volt, hogy egymásra írtunk face-n, mikor mennek ki, és mi is őgy terveztük be... nagyon unalmas lehet mindennap egyedül ülni a játszótéren, vagy a parkban és nézni, ahogy a gyerek játszik, jól esik közben felnőtt társaság. Ez nem jelenti azt, hogy bármi lenne köztük.

Az meg, hogy kialakulhat...igen. A munkahelyén is kialakulhat kollegájával, azt sem lehet kivédeni. És főleg, amíg így beszámol mindenről, szerintem nincs aggódnivalód. A hétvégi programokban meg részt tudsz te is venni.

Szerintem kicsit túl van spilázva, és feleslegesen aggódsz. Ennyi erővel minden nővel kapcsolatban aggódhatnál, akivel valamiért több időt tölt a férjed, akár a munkahelyén. Ne problémázz feleslegesen...majd ha azt látod, hogy az oviból való hazajövetelen kívül is indokolatlanul sok időt töltenek együtt, szándékosan szerveznek olyan programokat, ahol te nem tudsz ott lenni, majd akkor aggódj!

2015. márc. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Utolsó, neked is köszönöm. Megértem ezt az álláspontot is, nekem onnantól lett furcsa egyébként, mikor a párom felajánlotta nekik, hogy hazakísérik őket, pedig már mennie kellett volna az egyik barátunkhoz, illetve nem is a lányunk ötlete volt, hanem a páromé. Nem tetszik ez nekem. Viszont nem kezdhetek el erről panaszkodni neki úgy, hogy egy hete sem ismerik egymást.
2015. márc. 10. 11:31
 25/28 A kérdező kommentje:
Amúgy azt nem tudom, a lány mit gondol a páromról. Tegnap láttam először, köszönt, mosolygott, de nem beszélt sem velem, sem a párommal akkor, a gyerekekre figyelt.
2015. márc. 10. 13:30
 26/28 anonim ***** válasza:

Te ismered a párod, hiszen vele élsz, tehát neked kell tudnod hogy milyen, hogy vonzódik-e tényleg a másik nőhöz, de ez nem lehetetlen.

ez az "úgy nézik ki mint egy pár" elég durva szöveg, ha van egy felesége....

2015. márc. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Na, ma is megvolt a programozás. Mint kiderült, nagyon megtalálták egymást, ugyanis a lány a Színművészetin tanul, párom zenész, volt bőven közös téma. Mert mennyire jó, hogy szereti a művészetet, értelmes, nem megy a tömeg után és lesz közgazdász vagy orvos, azzal foglalkozik, amit szeret, lehetne valamit együtt összehozni valahogy. Meg valamelyik hétvégén átjöhetnének hozzánk a kislánnyal. Még nem szóltam semmit, csendben várok...
2015. márc. 10. 21:00
 28/28 A kérdező kommentje:
A párommal mi 8 éve vagyunk együtt, 6 éve született a lányunk. Előttem csajozós életmódot folytatott, az utazós, barangolós, zenélős életvitelbe nem fért bele normális kapcsolat. Mikor megszületett a lányunk, visszavett a dolgokból, de most is aktívan zenél, hiszen ebből élünk, illetve van, hogy fogja a motort, és elmegy pár napra, egy hétre akár külföldre is, elég laza szellem. Persze ez nem jelenti, hogy megcsalna, nem tudom, mit gondoljak.
2015. márc. 10. 21:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!