Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek aggódnom kellene?

Szerintetek aggódnom kellene?

Figyelt kérdés

A párom megismerkedett az óvodában az egyik gyerek babysitterével múlthéten. A mi lányunk és a kislány, akire vigyáz két nap alatt nagyon jó barátnők lettek. Mindig a párom viszi és hozza el a lányunkat az oviból, és a babysitter is minden nap megy a kislányért, pont akkor, mikor a párom. Azóta rendszeresen este 7-kor érnek haza, holott 5-re jár a gyerekért. Azt mondja, a lányok nagyon jól eljátszanak, ők meg beszélgetnek addig mindenféléről. Már itthon is lelkesen mesél a kislányról is, meg a babysitterről is, meg a lányom is. Ma este arra lettem figyelmes az erkélyről, miközben sepregettem, hogy jönnek négyen a garázsunk felé, párom bemegy, és kihozza a másik rollert a másik kislánynak, hogy ne csak a miénknél legyen, tudjanak együtt játszani, és felszól nekem, hogy hazakísérik őket, két utcával arrébb laknak. Fél óra múlva értek haza, párom nagyban újságolta, hogy milyen jól összebarátkozott a két kislány, majd csinálnak együtt programokat, átjöhetnének hozzánk, ők hozzájuk, akár nyáron is, mikor nincs ovi, sőt, lehet a hétvégén ők is mennek a cirkuszba, ahogy mi is. Pont hallottam, ahogy a párom mondta a lánynak, hogy "most úgy nézünk ki, mintha mi lennénk egy pár, csak az egyik lányunk vietnámi, érdekes, nem?" (a másik kislány vietnámi). Pénteken mikor elköszönt tőle, hallottam, hogy mondta neki, puszi. Normális ez? A lány nagyon fiatal, nagyon szép, független, 23 éves, és a párom elmondása szerint nagyon kedves, okos. Van okom aggódni?


35N 38F


2015. márc. 9. 20:13
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
93%
Igen ... Ebben a szituban könnyen kialakulhat(na) kis románc közöttük . Azt , hogy a párod mennyire nyitott a flörtökre .. Te tudhatod ! Vigyázz ! Légy résen ! Én megpróbálnám megoldani , hogy én mennyek a gyerekért , rögtön árulkodó lenne a párod reakciója , na meg a leányzóé is ...
2015. márc. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
A hétvégi programokkal még nem is lenne baj, ha lennének ilyenek a jövőben, oda gond nélkül tudnék menni, talán a most hétvégi cirkuszba is. Viszont hétköznap biztosan nem tudok ilyesmire időt szakítani, mint mondtam, 6-kor végzek a munkával, fél 7, mire hazaérek, addigra lassan ők is hazajönnek, viszont 5-től kezdve már együtt vannak így négyen. Hétfőtől-péntekig ez nagyon sok, akkor szinte már ugyan mindegy, hogy hétvégén én velük megyek és kedvesen viselkedek, nem sokat nyom a latban gondolom... Jelenetet meg biztos nem fogok rendezni, hiszen akkor tényleg még vonzóbb lehet a szemében ez a lány. Viszont arra sem kérhetem meg, hogy ne találkozzanak velük, nem csak azért, mert az ugyanolyan, mint egy féltékenységi jelenet, hanem a kislányunk miatt sem, akit nagyon rosszul érintene ez az egész, és ez sem lenne valami jó pont a páromnál, sőt.
2015. márc. 9. 20:37
 13/28 anonim ***** válasza:
0%
..Értem , nem tudsz a gyerekért te menni .. Na de két - három napig sem ?
2015. márc. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Munkból 1,5-3 órával hamarabb csak igen komoly helyzetben engednének el, akkor is csak egyszeri alkalommal, nem 2-3 napon. Az meg megint nem érne semmit gondolom. Táppénzre, szabira ilyen miatt meg nem megyek, itthon mégis mit mondanék, azért nem dolgozom a héten, hogy lecsekkoljam a lányt, vagy mi?
2015. márc. 9. 20:43
 15/28 anonim ***** válasza:
61%
Akkor hétvégén vagy majd a nyáron, amikor csak játszani járnak át egymáshoz a gyerekek, akkor majd te vidd el a gyerkőcöt. Meg ugye oké, hogy a párod átviszi a gyereket, meg játszanak is együtt, de nem kell neki végig ott lennie - anyum sem "állt fölöttem" anno egész végig, csak hozott és vitt.
2015. márc. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%
Akkor nő vagy?
2015. márc. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Azt nem tudom, a páromék hogy gondolják ezt az átmentést a másikhoz, csak a gyerekek, vagy esetleg ők is, ilyenről nem volt szó.


Utolsó: természetesen nő vagyok, nem is értem a kérdést. :)

2015. márc. 9. 21:01
 18/28 anonim ***** válasza:
61%

Tényleg lehet, lehetne románc ebből, te ismered a férjed, hogy képes-e ilyenre?

Viszont az jutott eszembe, hogy ott van a kislányod is mikor találkoznak, így nem valószínű, hogy előtte tenné.

Otthon meg úgyis elszólná magát a kislányod, ha lenne valami nem?

2015. márc. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Persze, a kislányom előtt nem fog nyilván semmit tenni vagy mondani, de anyaként tudom, hogy két gyerek nem a szülők, vigyázók szoknyája mellett játszanak, össze vissza rohangálnak. Ma is mikor jöttek haza láttam, hogy a két gyerek vagy 10-15 méterrel előbb rollerezett, ők meg hátul sétáltak lassan - ez idő alatt bármit mondhat akármelyik fél, nem? Akár megbeszélni egy találkát, akár számcsere, mit tudom én, nem is akarok belegondolni. A férjemben bízok, nem adott még soha okot a kételkedésre, de azért ez egy nem is mindennapi helyzet, illetve hány olyan van, hogy 10-20 év után jön ki, ki milyen, mire képes. Nem ez lenne az első párkapcsolat (nem vagyunk házasok) a világegyetemben, ahol meglepően nagy disznóság történne teljesen kiszámíthatatlanul.
2015. márc. 9. 21:17
 20/28 anonim ***** válasza:
29%

Azert ennek a kiscsajnak is van bor a kepen. Annyira undorito az ilyen (hasonlo koru vagyok, mielott vki egy hisztis nyanyanak hinne).

A hazasagotokkal minden rendben ? Amugy inkabb tobb kozos program kene igy harman. Vagy nem tudtok elmenni vhova "kikapcsolodni" csak ketten is?

Kicsit ujra egymasra kene talalnotok.

2015. márc. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!