Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak az eljegyzesi...

Mit csináljak az eljegyzesi gyurummel?

Figyelt kérdés

Volegenyem egy hónapja egy szép napon bejelentette,hogy elhagy. El is ment,én kb most kezdek ocsúdni. A kérdés az,hogy mit csináljak egykori szeretett gyurummel?


Nekem nagyon fáj ez az egész,még mindig fulig szerelmes vagyok belé. Attól félek,hogyha eladom,akkor fájni fog a szívem érte. Ha megtartom,akkor meg mi? Az is fájdalmas emlék.


Ti mit tanacsoltok?



2015. márc. 17. 08:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Én a fiókban hagynám. Végülis az életed egy fontos állomását jelképezi. Most nem azért fáj, mert ott a gyűrű, és a fájdalom sem attól fog elmúlni, ha túladsz rajta. Idővel továbblépsz, függetlenül attól, mihez kezdesz a gyűrűvel.

(Én is meghagytam egy-egy emléket azoktól, akik fontosak voltak nekem, egyáltalán nem "kísértenek", és azt hiszem, egy kicsit a közös múlt megtagadása lett volna, ha "kukázom" őket.)

2015. márc. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Vágd be a zaciba, annál jobban nem lehet megalázni egy ékszert.


Az érte kapott pénzt meg költsd el nem maradandó dolgokra, hogy ne emlékeztessen.


Sajnálom, ami történt.

2015. márc. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én eladtam anno. Igaz, már nem okozott fájdalmat, de nem volt kedvem azokra az időkre emlékezni, amihez kötődött. Ha valamivel nem szembesülsz nap mint nap, hamarabb gyógyul a lelked.
2015. márc. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én beadtam a zaciba anno.A végső visszafordíthatatlant is jelképezte és könnyebben le tudtam zárni lelkileg.
2015. márc. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nálunk én hagytam el a vőlegényemet anno, de a gyűrű még így is fájó emlék volt. Sokáig nem tudtam eldönteni, hogy mi legyen vele, ezért eltettem egy fiókba. Kb. 2-3 év múlva adtam el végül. Nem akartam erről emléket, úgyhogy a pénzt betettem a kosztpénzbe, nem vettem rajta semmi emlékezeteset.
2015. márc. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én eladnám, és aztán egész napos vásárlótúrára indulnék :D.
2015. márc. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

Pont ezert nem sikerult a kapcsolat.

ha a gyuru a kozos penzbol volt az szerencsetlenseget hoz.

csereld el

2015. márc. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Az exemtől kapott gyűrű nekem is nagyon fájó emlék volt, miután szakítottunk, hordani nem bírtam tovább, de kidobni, eladni se. Betettem végül egy gyufásdobozba, és elsüllyesztettem a fiókba. 2 év telt el. Ma láttam egy aranyfelvásárlós plakátot, ahogy jöttem haza a melóból, és arra gondoltam, hogy lehet, pénzzé teszem, és beadóm a zaciba.


Nem tudom, hogy tényleg pénzzé fogom-e tenni (nagyon szerettem azt a gyűrűt, nagyon szép darab volt, és majdnem napra pontosan 4 évig hordtam), de ha mégis, akkor megpróbálom majd fogyóeszközre költeni, sminkcucc, kaja, ilyesmi.


Szerintem te is tedd el valahová, és ha majd már feldolgoztad a szakítást, átgondolhatod, mit akarsz vele tenni.

2015. márc. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Hasznos tanacsokat adtatok! :)
2015. márc. 17. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!