Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A felesegem sportol, es mar...

A felesegem sportol, es mar nincs semmi melle, jobb a szilikon, vagy termeszetesebb, ha nincs semmi ott csak izom?

Figyelt kérdés
Olyasmi alkata van mint a Hosszu Katinkanak. Nektek mi tetszik jobban? Engem nem zavar, ezamugy az o dontese... csak kivancsi vagyok a velemenyekre. Koszonom a valaszokat.

2015. márc. 21. 11:02
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
51%
Inkább szilikon, mint semmi.
2015. márc. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
44%
ha nincs semmi melle az nagyon szar.
2015. márc. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim válasza:
41%
Inkább szilikon, mint semmi, de egyik se az igazi. A természetes nagy melleket szeretem, egy nő pedig szerintem ne legyen kimondottan izmos, kigyúrt, az csúnya. Akárcsak a kis mell.
2015. márc. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
47%

Kérdés,hogy mit és milyen szinten sportol.

Én inkább szilikon párti vagyok.

2015. márc. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
80%

Látszik melyik válaszoló nő :D

Ma már tudnak normális szilikont csinálni, nem kell túlzásba esni mint pár léggömb p.csa, én kifejezetten szeretem a formás kerek melleket, nem ragaszkodom hozzá ha megtaláltam a megfelelő társat, de tény, hogy nem a kis mellű hölgyeket szólítanám le...kinek mi jön be, vagy tetszik a nőknek vagy nem a férfiaknak olyan a mell, mint a nőknek a cipő, azt "veszik le a polcról" amelyik tetszik ;)

2015. márc. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
78%

ha csak ez a két opció van,akkor a kis mell maradna.

de van 3. lehetőség a macrolane feltöltés.

az sokkal természetesebb hatást kelt,csak évente ismételni kell a töltést,mert felszívódik.

2015. márc. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
27%
Soha nem rakatnék be szilikont, és nőkön is észre lehet venni, kinek van igazi és kinek nem. A férfiaknak talán nincs hozzá szemük, vagy mindegy, épp milyen műanyagot markolnak. Akinek a nagy mell jön be, az válasszon olyan nőt, ne egy teljesen ellentétes alkatún próbáljon szobrászkodni.
2015. márc. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
41%

Azért operációnak, szikének, gyógyulásnak, fájdalmaknak stb, kitetetni egy emberi lényt, mert a sport miatt kicsi lett a melle makkegészségesen .... mindenkinek csak gratulálni tudok.

S őszintén bízom egy olyan kor eljövetelében, ahol minden, nem tökéletes BMI-vel rendelkező magyar férfit, s azt is, aki nem szőrteleníti rendszeresen a mellkasát.lábát, fájdalmas operációnak akarja majd kiteteni a köztrend!

Szánalmas.

2015. márc. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
48%
Én ferfi vagyok , és bevallom nem tetszenek az elől deszka hátul léc tipusú nők . A sport következtében tényleg oda lehet(nek ) mellesleg a domborulatok . Én a nejemet arra biztatom , ami a neki a legjobb . Érezze magát nőnek , vonzónak .. Aminek persze én is örülök . Egy nem túlzásba vitt , alkatának megfelelő szilikonmellre igen, rábólintanék . 34/F
2015. márc. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 Bence_ ***** válasza:
10%

Így természetes. Sok mozgás kevesebb zsírszövet.

Ha sportoló ki tud hagyni annyit amennyi a műtéti lábadozás? Izom alá neki berakható?

2015. márc. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!