Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A felesegem sportol, es mar...

A felesegem sportol, es mar nincs semmi melle, jobb a szilikon, vagy termeszetesebb, ha nincs semmi ott csak izom?

Figyelt kérdés
Olyasmi alkata van mint a Hosszu Katinkanak. Nektek mi tetszik jobban? Engem nem zavar, ezamugy az o dontese... csak kivancsi vagyok a velemenyekre. Koszonom a valaszokat.

2015. márc. 21. 11:02
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
55%

Valószínűleg azért lettél leszavazva, mert a férjed dolga ebben az esetben, hogy megerősítsen önbizalmadban, hogy megváltozott testtel is kíván, nem pedig az, hogy "támogasson" az ép tested felvágásban és műanyaggal kitömésében, pusztán annak érdekében, hogy elhidd, hogy "kíván" és így vagy jó nő.


"Nem akart a férjem óriási lufikat"- ez meg külön cuki. A te bőrödre nem akart átszabatni, csak kicsit...


Tökéletesen internáltad egy agybeteg társadalom elvárásait, ami az önképedet is tönkretette. Amit te a kognitív disszonancia miatt tagadni fogsz, a sok észlény meg lepontoz, de nem számít. A kép világos.


Ez a válasz a kérdésedre.

2015. ápr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
71%

a férjem kívánt úgy is. de gondolom te férfi vagy, nem érted meg, milyen érzés, amikor szülés és szoptatás és fogyás után két üres zacskó lóg rajtad, amik a melltartóban is undorítóan néznek ki, és sportolsz,szépen visszanyered az alakodat, de annyira ronda a melled, ha tükörbe nézel, akkor sírva fakadsz... két éven át próbáltam elfogadni. majdnem minden nap sírtam, és a szex is általában pityergésbe torkollott, orgazmusom meg nem volt, csak akkor, ha maradt rajtam felső szex közben, mert különben teljesen leblokkoltam és mást nem láttam, csak hogy milyen ronda a mellem. mint egy aszaltszilva.

mindezt 27 évesen, mikor fiatal az ember. minden bikiniben látszott, hogy csak ráncos bőr van abban a melltartóban, nem is mentem strandra szülés óta.


és igen, a férjem támogatott benne, mert jó ember, és neki az volt a fontos, hogy én boldog legyek. és nincsenek önértékelési zavaraim, mert akkor az most is lenne. ezen egy műtét nem segít. de az én bajomon segített, nagyon jól érzem magam minden téren, köszönöm az aggódásodat.


visszakaptam a régi mellem, picit nagyobb is, de nem sokkal.

ha emiatt egy értéktelen nő, anya vagyok a szemedben,a férjem meg egy szemét alak, akkor sajnálni tudlak csak. ha nő vagy, remélem sose éled át ezt. ha meg férfi vagy, és így jár a feleséged a gyerekek szülése után, akkor fogadd el, és ha látványosan depressziós se támogasd a műtétben. nehogy örüljön....

2015. ápr. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
57%

de a kérdésben kis cici van,erre irányul az egész kérdés,nem megereszkedett tejes zacskó.

lényegében ezért ide nem illőek a válaszaid.

előbbi elfogadható,utóbbi viszont valóban nem,de ez már más kérdés.

2015. ápr. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
a kérdésben nulla mell van, azaz férfias mellkas mell nélkül. Az legalább olyan frusztráló,mint a logós.
2015. ápr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
63%

32-es: nő vagyok és nőként sajnállak mindezért. Nem gunyorosan, hanem szívből. Sajnálom, hogy egy olyan korban élsz, egy olyan társadalomban, ahol csak úgy tudsz magadra nézni tökéletes nőként, ha nem változik meg a tested soha.


Én is gondozom a testem, sportolok, mindent megteszek azért, hogy egészséges és fitt legyek, de (!) soha nem vágatnám fel az egészséges testem csak azért, hogy egy torz képnek megfeleljek. Inkább elmennék pszi-hez, hogy ezt helyretegye a fejemben. Ui. itt az eredő nem az, hogy változik a test, természetes folyamatok okán. Az eredő az, hogy miért gondolod ezt.


Tényleg sajnálom, hogy így eltorzult a világ, hogy a szarkalábak nem a nevetést jelentik, azaz a boldog életet, a nem tizenévesformán feszes mell pedig nem azt, hogy anya is lett a nő. Beteg világ, ahol operációkkal kaszabolják az ép embereket azért, hogy "szexisek" legyenek.

2015. ápr. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
A sport ne legyen öncélú. A globális eredményességre kell törekedni, mert később megbánja. Egy kislányos mell igenis szép, de egy kigyúrt nő nem mindenkinek jön be és biztos, hogy nem szexi.
2022. márc. 15. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!