Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A felesegem sportol, es mar...

A felesegem sportol, es mar nincs semmi melle, jobb a szilikon, vagy termeszetesebb, ha nincs semmi ott csak izom?

Figyelt kérdés
Olyasmi alkata van mint a Hosszu Katinkanak. Nektek mi tetszik jobban? Engem nem zavar, ezamugy az o dontese... csak kivancsi vagyok a velemenyekre. Koszonom a valaszokat.

2015. márc. 21. 11:02
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
55%

A kedvesemnek "hatalmas" mellei vannak, pedig/és rendszeresen sportol.

Kérdeztél, hát válaszolok: el sem tudnám képzelni a testét a dinnyéi nélkül!

Én így imááááádom!

2015. márc. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
34%
El kell dönteni még az udvarlás ideje alatt, hogy kinek mire van szüksége. Nőformájú nőre, futógépre, kapálógépre, mosógépre. Aztán kell nősülni...
2015. márc. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
71%

Attól függ, melyikkel érzi jobban magát. Ha frusztrálja a kis mell, akkor inkább legyen szilikon. Ha a természetességet preferálja, akkor maradjon, ahogy van.

Én nem sportolok, szimplán elfelejtett megnőni a mellem. De legalább már most megereszkedett. Egészen biztos, hogy megcsináltatom, amint lesz rá keret. Szerencsére nálunk nincs ebből probléma, a párom találkozott már szilikoncicivel korábban és semmi baja nincs vele. Ő is azt mondta, hogy csináljam azt, ami nekem jó.

Másokat viszont biztosan nem fogok megkérdezni erről a döntésről, mert az emberek többsége élből elítéli, anélkül hogy egyáltalán tudná, miről is nyilvánít véleményt.

2015. márc. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
23-as koszonom a valaszod... persze o is dontott mar. :) amugy szerintem a nok jobban itelkeznek, mint a ferfiak... foleg azok akik nem tudjak mennyi fruszraciot okoz, ha valakinek egyaltalan nincs. A penz is megvan ra, en tamogatom.
2015. márc. 21. 19:45
 25/36 anonim válasza:
62%
Bár biztos furcsa lesz, amit írok, de nőként én nagyon örülnék annak, ha kis mellem lenne.. Tényleg nem panaszkodásképpen, de vékony vagyok és a testalkatomhoz képest nagy a mellem.. A sportolásban borzasztóan zavar, egy bizonyos sportágat korábban emiatt abba is hagytam. Tehát, hogy a kérdésre is válaszoljak, nekem a kis mell, szilikon nélkül tetszik. :-)
2015. márc. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
95%
Általában mindenkinek mas tetszik mint ami van neki . Nekem kos mellem volt világ életemben , tényleg az .. Nem csak én láttam annak . Aztán lett lehetőségem megcsináltatni , meg is történt a műtét , nem óriási , de az alkatomhoz ideális szilikont kaptam . Valami hihetetlen jó érzéssel töltött el a változás 😊. Nagyon jo volt szembesülni az előtte - utána tükör képpel , aztán mikor végre úgy állt rajtam nyáron a fürdőruha , vagy a melltartó amire mindig is vágytam ... 👌 Nagyon örülök , hogy sikerült megvalósítanom ezt az álmomat is . Igenis dob az önbizalmamon , persze egészséges mértékben ... Sokkal jobban érzem magam a bőrömben , mint pici mellekkel .
2015. márc. 22. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
60%

Szilikon!

Ami természetesen nem jelent egyet az idétlen lufival, mint ahogy valaki fogalmazott. Az valószínű csak képen látott eltúlzott méretű mellett!

Én is megműtettem, teljesen természetesnek néz ki, nem is veszi észre senki hogy meg van csináltatva, csak az tudja akinek elmondom.

2015. márc. 22. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
56%

a kérdés az, hogy ő jól érzi-e magát így. mert ha nem, akkor nem kérdés. itt nem a szilikon vagy nem szilikon a lényeg, hanem hogy ő boldog legyen. és ha egy feleség jól érzi magát a bőrében, akkor az a férjnek és a gyerekeknek is jó. ha ehhez kell a szilikon, akkor kell. ha nem, akkor le a kalappal. de a mell a nőiesség szimbóluma. érthető, ha egy nő rosszul érzi magát, ha nem akkora, vagy nem olyan, amilyet szeretne, főleg ha semmi sincs.


én két hónapja feküdtem kés alá, és félreértés ne essék, nem lufik és nem labdák, és nem valami izék, amik kibökik mindenki szemét. egyszerűen a szülés, szoptatás, fogyás hatására alig maradt mellem, illetve ami maradt azt is szégyelltem, mert ronda volt. laza és lógós....


a férjem nagyon elégedett, nem akart óriási lufikat, és én sem. még csak két hónaposak, de nem látszik rajtuk, hogy nem igaziak, és a fogásuk is majdnem olyan már, mint egy feszes igazi cici. persze még ennél is puhábbak lesznek. én pedig sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok, boldogabb és kacérabb a férjemmel :) szívesen vetkőzöm le, szeretek újra cicázni, kelletni magam. szóval mi mindketten profitáltunk a dologból. hozzáteszem újra, ha ő jóban van magával így is, az a legjobb. akkor minek a műtét? de ha nincs, szerintem nem kérdés, nem fogja megbánni, és te sem ;)

2015. ápr. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
46%
utolsó vagyok. borzasztóan kíváncsi lennék, miért lettem totál leszavazva
2015. ápr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

"jobb a szilikon, vagy termeszetesebb, ha nincs semmi ott csak izom?"


Hogyhogy jobb vagy nem? Ezt csak érzetre lehet eldönteni, tehát ebben csak az adott test tuljadonosa kompetens.

Most én hiéba mondom, hogy én C verzióval jobban érzem magam, mind D verzióval, más meg máshogy érzi jól magát.

2015. ápr. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!