Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a párom...

Mit csináljak ha a párom bátyja flörtölget velem és próbálja húzni az agyamat?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy kacsingat rám, meg vannak érdekes megjegyzései, van hogy nézi a mellemet. Gondoltam rá, hogy szólok neki, hogy ne csinálja, de mi van ha én értem félre (amit mondjuk kétlek), akkor nagy égés lenne. Viszont ez így elég kényelmetlen, mert párom így is féltékeny már rá.
2010. febr. 17. 10:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
minimálisra csőkkentsd az alkalmakat mikor a sógórral ősszefuthatsz,valamint légy vele távolságtartó.Elvégre az sem lenne jó,ha a két testvér miattad lenne rossz viszonyban.Sajnos szerintem eléggé meg vagy lőve,kínos szituáció,ezért vondd ki magad minél jobban ebből.Próbálj csak a pároddal találkozni.
2010. febr. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Mindig a nő választ. Neked titkon tetszik, hogy nézegeti a melledet, és hagyod hogy legyenek megjegyzései.Kapásból 10 dolog jutott az eszembe, amivel lehetne hárítani (pl nem mész hozzájuk gyakran, inkább a párodat hívod át; nem félsz beolvasni neki...stb.)

2010. febr. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem beszélj a pároddal, hogy mire gyanakszol, mert a végén úgy is Te fogsz rosszul járni. Ha a sógorod nem megy nálad semmire, akkor esetleg azzal állhat a párod elé, hogy Te próbálkoztál nála.

Sajnos nálunk is volt hasonló helyzet, csak velem az anyósom pasija kezdett ki. Én szóltam a páromnak, jól is tettem, mert a mai napig azt állítja az az ember, hogy én kezdtem ki vele:)

Ha jó a kapcsolatotok, akkor meg tudjátok beszélni.

2010. febr. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Ez nem így működik! Hidd el, amennyire csak tudom kerülöm a bátyját, amúgy is párom jön hozzánk többet, de van, hogy nekem kell átmennem, mert ő suliban van meg melózik, és fáradt. Egyébként meg ha ezután nem mennék hozzájuk, az is feltűnő lenne! És tévedsz, nem tetszik a dolog egyáltalán, inkább kínosnak érzem!

2010. febr. 17. 10:29
 5/11 A kérdező kommentje:
bocs, utolsó előtti
2010. febr. 17. 10:30
 6/11 anonim ***** válasza:

Velem is történt hasonló esett!És igen egy kicsit bejött az a tudat hogy tetszek neki mert még a bratyó kicsit akkoriban jobban tetszett de a stilusa pfuj!A mi esetünk rosszul végződőtt mert az egyik alkalommal bejött a párom szobájába mikor én voltam csak bent és a párom ránkinyitott persze nem volt semmi de azért én ha akkor másképp teszek akkor mai napig jobban érezném magamat!

Te szerintem vagy mond meg a barátodnak hogy menjen ő nállatok vagy pedig szólj a bátyának hogy nem vett ez rá jófényt és ez egyáltalán nem félreérthető!

2010. febr. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
egyszerű. csak azzal lehet flörtölni aki hagyja magát. tehát ha kacsingat akkor kérdezd meg hangosan, hogy belement esetleg valami a szemedbe? ha a melledet nézi akkor meg azt kérdezd meg , hogy van e esetleg valami a melleden hogy ennyire nézi. nyugi ezután le fog állni.ja és ezeket fapofával kérdezd meg, ne mosolyogj hozzá. tuti beválik.
2010. febr. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igazad van, csak én közben bírom a bátyját mert aranyos meg jó fej amúgy, csak hát ez már sok... Egyébként ő az a tipikus csajozós fajta, szinte minden héten más van neki, most is van épp egy csaja, szóval már csak ezért is kínos lenne neki szólni.
2010. febr. 17. 10:34
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
figyel attól, hogy bírod attól még el lehet ezeket hárítani. ahogy fentebb írtam. ha meg csak a kifogásokat keresed akkor nézz magadba mert lehet mégiscsak tetszik az hogy flörtölget veled.(nem bántásból írom)
2010. febr. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ne ezek nem kifogások, hidd már el! Szeretem a páromat mindennél jobban. Sz elején valóban tetszett egy kicsit, mert a hiúságomnak jót tett, most azonban már inkább zavaró. Lehet, hogy megfogadom a tanácsot és legközelebb ha ilyen lesz, majd szólok neki.
2010. febr. 17. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!