Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a párom...

Mit csináljak ha a párom bátyja flörtölget velem és próbálja húzni az agyamat?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy kacsingat rám, meg vannak érdekes megjegyzései, van hogy nézi a mellemet. Gondoltam rá, hogy szólok neki, hogy ne csinálja, de mi van ha én értem félre (amit mondjuk kétlek), akkor nagy égés lenne. Viszont ez így elég kényelmetlen, mert párom így is féltékeny már rá.
2010. febr. 17. 10:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak adod alá a lovat,ha csendben tűrsz,inkább szólj vissza valami csípőset.Nekem,ha nem tetszett valaki közeledése,az volt a módszerem,hogy nem szóltam semmit,de az nem vált be,mert annál jobban rám szállt.Mikor flegmán visszaszóltam,akkor maximum letyúkoztak,oszt kész.Utána nyugalom volt.

Aki meg tetszett,azzal meg flörtöltem,persze,akkor,amikor nem volt párom.Ebből látszik,hogy aki élvezi a flörtöt,az viszonozni is fogja,Ha nem élvezed,ne add jelét annak,hogy esetleg viszonoznád,mert még egy mosoly is félreérthető lehet.

2010. febr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!