Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem irigylitek néha a...

Ti nem irigylitek néha a gazdagabb családokat?

Figyelt kérdés

Kiskoromban nélkülöztünk, mert a 20 év alatt, még otthon éltem, egyetlen olyan év volt, hogy mindketten dolgoztak a szüleim.

Amióta dolgozom, nem szenvedek hiányt semmiben. Mindig van mit enni, van meleg víz, néha még ruhát is vehetek. Ha megtetszik egy apróság a boltban (kb 2000Ft), akkor nem kell napokig tépelődnöm, hogy pontosan honnan is fogom lekurtítani ezt az összeget, és mennyire fogom bánni később.

Nyáron talán belefér egy egy napos fesztivál itthon, és a ruhatáram is bővíthetem 2-3 felsővel lelkifurdalás nélkül.

Viszont sajnos még mindig nem tudtam napirendre térni a gazdag ismerőseim felett. Sokan vannak, akiket eltartanak a szüleik vagy a férjük.

Nekünk addig nem lesz esküvőnk, még nem végzünk mindketten a sulival (nekem érettségim van, a vőlegényemnek diplomája. Ő jövőre kezdi a felépítményit, én két év múlva, mivel jelenleg valami mást tanulok, de ez nem tartozik ide). Szóval, még 5-6 év odáig.

Az egyik gazdag srác felesége nemrég megjegyezte a páromnak, hogy miért nem adom el a jegygyűrűmet, akkor talán nem kéne kihagynom pá hónapot a tanfolyamban, és hamarabb mehetnék tovább tanulni. (Külföld, itt minden fizetős. Diákmunkából fedezem a tandíjam).

Lehet, nem rossz indulatból mondta, de rosszul esett. Ne osszon életvezetési tanácsokat olyasvalaki, aki a férje pénzén vásárol designer ruhákat.


2015. ápr. 2. 11:42
1 2 3
 11/27 Kulcsos7 ***** válasza:
18%
Egy régi mondás szerint : Boldogság ritkán költözik palotába!
2015. ápr. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Odamenni és aláírni egy papírt két tanúval azért annyira nem kerül sokba. Gondolom erre értette előző.
2015. ápr. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Az is pénz a mi esetünkben, mivel külföldön élünk, a párom pedig nem EU-s állampolgár.
2015. ápr. 2. 12:20
 14/27 anonim ***** válasza:
52%

Sok ujgazdag nem hivatalosan lett gazdag. Ezen nincs mit irigyelni. Majd mikor minden uszik, akkor lehet esetleg sajnalni.

A gazdag pasik jobban kerore kerdik, hogy a no mire koltott a penzebol mint a 3 muszakos, bicajosok. A no csak addig "gazdag", addig kolthet mig kiszolgaltatja magat a pasinak. Mindenre "igen apuka," onallo gondolata, cselekvese nem lehet, szoval mit kellene ezeken irigyelni?

2015. ápr. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
58%
*sznif-sznif* Álszentség szagot érzek!
2015. ápr. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
93%

11-es: ez egy hülye mondás. Lehet vigasza szegényeknek, de nem igaz.


Kérdező, mindenkinél van gazdagabb.

2015. ápr. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
utolso, full baromsagot irsz.
2015. ápr. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
szoval a 14es ir baromsagot :)
2015. ápr. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
59%

Nem irigyeltem őket,én is gazdag családból származom. És mind a mai napig élvezem ennek előnyeit.


Lesz most is csajokkal egy kis spanyolország,nyáron anyával törökország, utána apaval megyek az éves buvarkodasra.


De! Ez mind tök jó,és szupi hogy a szüleim a seggem alá nyomtak mindent. A volegenyem így is lelépett valaki mással. Itt vagyok tök egyedül,és csak kb pénzem van, masom sincs.


Én sokkal inkább irigyellek téged kérdező,egy szerető tartással,akik közösen dolgoznak a celjaikert. A világ összes pénze nem ér annyit mint az,hogy melletted van a parod! Ne irigykedj a gazdagokra,mert nincs mire,légy nagyon boldog a kapcsolatban és elvezd ki hogy neked megadatott. :)

2015. ápr. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Nem eu allampolgar ? hmmm akkor te vagy a vizumja az eu be

Vigyazz magadra es tanulj a sajat sorsod a sajat kezedben van

Tanuld meg eltartani magad

2015. ápr. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!