Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A te családod és a párod...

A te családod és a párod családja között milyen a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Érdekelnének a válaszok.Az én és a párom szülei csak egyszer találkoztak, de a bemutatkozást követően, néma csend honolt( már csak a tücsök ciripelés hiányzott, aláfestő zeneként), holott mindannyian nagy dumás, szövegelős emberek. Ahogy láttam a fejeket, annyira nem is voltak szimpatikusak egymásnak.

Bár hozzáteszem, csak összefutottunk egy rendezvény közepette, szóval nem egy nagy családi összejövetelen történt mindez.

Az egyik ismerősömnek elmeséltem és azt mondta, hogy ez nem éppen jó, mert, hogy a jó kapcsolat a két család között igenis fontos, szinte elengedhetetlen.

Ez szerintetek is is vagy? Nektek jóba vannak a családjaitok?



2015. ápr. 3. 15:31
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
tücsökciripelés* így*
2015. ápr. 3. 15:35
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen, egyszer találkoztak, kb. 6 éve. Mondjuk ez nem csoda, mert mi sem találkoztunk anyósomékkal 5 éve.
2015. ápr. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem egyáltalán nem lényeges, hogy puszipajtások legyenek. Viselkedjenek normálisan, de ha nem akarnak összejárni, akkor nem. Semmi gond nincs ebből. Elvégre ők csak belecsöppentek ebbe a dologba, nem ők választották egymást, hanem ti a pároddal.
2015. ápr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
5 év alatt kétszer találkoztak. Nem tök mindegy, hogy bírják-e egymást? Lényegtelen, szerintem.
2015. ápr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

Nálunk jól megvannak a szülők egymással. Húsvétkor meg karácsonykor össze is ülünk hol "anyóséknál" hol anyunál. Ha valamelyikünk szülinapja van akkor pedig hozzánk jönnek.

Szülinapomon futottak össze véletlenül és azóta így működik a dolog.

4 éve vagyunk együtt

2015. ápr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%

Egyszer sem találkoztak még.

A párom szülei nem éppen olyan szinten vannak mint az én szüleim (ez a párkapcsolatunkban nem okoz problémát és ezen egy velős beszélgetés után túl tudtunk lépni) így egyikünk sem akarja a találkozást a szülők részéről.

Tudjuk, hogy csak tücsök ciripelés lenne.

Nem gondolnám, hogy a szülők részéről kellene nagy összhangnak lennie.

2015. ápr. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok lemaradt hogy nem kell hogy így működjön mint nálunk. Nem kell szeretniük egymást csak ha véletlen együtt vannak valahol ne öljék meg egymást :D
2015. ápr. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mint a betárcsázós internet...nem igazán kommunikálnak,amiért felettébb hálás vagyok,édesanyám heves természet.Találkoztak már,de egy "Szia,helló!"-n túl nem nagyon jutottak.


Szerintem a két család viszonya elhanyagolható ahhoz képest hogy inkább a kapcsolazban levő felek mennyire viszonyulnak egymás szüleihez,nagyszüleihez stb.SZVSZ nem elegnedhetetlen a jó kapcsolat,örülni kell ha úgy alakult,de nem kell bánkódni azon sem hogyha semmilyen.

2015. ápr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Apukám kb. 3-4szer találkozott anyósomékkal, anyuék is max 3szor - a szüleim elváltak - az elmúlt 8 évben. 250 km-re lakunk egymástól, úgyhogy nem csoda.
2015. ápr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon jóba vagyunk velünk
2015. ápr. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!