Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok van sötét paraszt a...

Nálatok van sötét paraszt a családban? Aki nem tud viselkedni sem társaságban, sem veletek? Mit csinál?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 6. 11:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Van. Após. Nem köszön, csak morog, szid mindenkit, aki él és mozog, szemétdomb van körülötte, ugráltatja szerencsétlen anyóst, semmit se lehet csinálni a házban, amiben lakik, csak azt, amit ő megenged. De még csak a nevén sincs a ház.

Egy pökhendi okos(nak hiszi magát)tojás.

Senki se megy már hozzájuk vendégségbe, mindenkit kiutált, anyós szólni sem mer.

2015. ápr. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Van. Öcsém. Kivonja magát a családi programokból, másokat sérteget nyilvánosan, minden csip-csup dolgon behisztizik (pl. le mertem ejteni egy kupakot a szomszéd szobában, mikor vizsgára készült!!! tyű!!!), és akkor olyan vinnogós-műsírós hangon beszél, mint egy 4éves kislány, fontos eseményen tajtrészegre issza magát, és nem képes igényesen felöltözni (elegáns esküvőre egy galléros feszülős diszkós pólóban képes volt beállítani).
2015. ápr. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 manó1235 ***** válasza:
100%
Van. Nekem is a párom apja olyan, tőzsgyökeres paraszt oké ezzel semmi baj nem lenne de még a hivatalba is ganés gumicsizmába megy fürdeni max 3-4 naponta szokott, büdös, szakállas, folyton morog, dúl fúl, 2 szót nem lehet vele váltani, kapkod, mindig az van amit ő akar ( és itt jön az hogy ugye engem nem így neveltek és nem tetszik neki ha én bizony nem ugrok ha füttyent.) A gyerekeinek is mindent megszab a lányai nem vágathatják le a hajukat épp megengedi h szedék a szemöldöküket, olyan barbár ez nekem. "Majd ha férjhez mennek azt csinálnak amit akarnak" de jézusom kinek kellenek majd így ha nem adhatnak magukra? A másik az hogy éjjel nappal kólát isznak az egész család a pohár luxus, szval igen én vagyok a kívülálló. Szerencsére párom nem ilyen pont az ellentéte. Kivételezik a gyerekeivel a lányai a mindene, párom meg csak úgy van mert ő fiú, le van szarva. Nem semmi az biztos.
2015. ápr. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

sajnos igen, az öcsém :(

Bármennyire fáj, nem is fogom meghívni a lányom ballagására, mert nem hiányzik, hogy bunkó módon belekössön bárkibe.

2015. ápr. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Sógorkoma. A létező összes csajjal kikezdett már családon belül és kívül, családi összejövetelen beszólogat, játssza a fäszagyereket, okosabb mindenkinél. Nyilvánosan csicskáztatja a feleségét, és úgy általában undorítóan viselkedik másokkal.
2015. ápr. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen van, apám. Nem tud viselkedni, alkoholista, volt egy esküvő, ahol szorongatta a nyakamat, mert az akkori barátommal mertünk táncolni, meg meg mertem kóstolni egy italt. Ekkor 23 éves voltam. Mindenkibe beleköt, nagyképűsködik, játssza az eszét, beszólogat, de azért pénzt kérni jó vagyok neki. Hát múltkor el is küldtem az anyjába, és az esküvőmre sem fogom meghívni, ilyen embert minek?
2015. ápr. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
feleségem egész családja..
2015. ápr. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A nagybátyám.

Ordít, hülye poénokat nyomat, büdös, igénytelen.

Esküvőre úgy jött hogy a nagyon rövid "úszó" nadrág, agyonmosott, foltos ing, szandál zoknival, baseball sapka. Hozta a templomba a csatos éthordót, amit a lagzin megtömött rántotthússal, pörkölttel, felkapott pár üveg rövidet és távozott.

Az anyja temetésén ékszerek és pénz után kutatott az elhunyt szobájában.

Minden szemetet összevásárol, aztán sír, hogy semmi pénze.

2015. ápr. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Utolsó, ez tényleg nagyon súlyos:/


Igen, szintén apám. Alkoholista, egész nap iszik, cigizik, egy igazi vidéki men. Emellett van egy gusztustalan, talpnyaló stílusa is, amivel mindenkinél bevágódik. Leginkább az a jelző illik rá, hogy gonosz, de sajnos mellette ravasz is, úgyhogy ezt az oldalát csak az ismeri, aki napi szinten látja és akivel megteheti.

2015. ápr. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Esküvőre úgy jött hogy a nagyon rövid "úszó" nadrág, agyonmosott, foltos ing, szandál zoknival, baseball sapka. Hozta a templomba a csatos éthordót, amit a lagzin megtömött rántotthússal, pörkölttel, felkapott pár üveg rövidet és távozott. "


Sírok a röhögéstől...:D:D:D:D

2015. ápr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!