Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok gyereket a férjemtő...

Nem akarok gyereket a férjemtől! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok,4 éve vagyunk együtt a férjemmel, 1 évvel ezelőtt házasódtunk össze. Nagyon szeretjük egymást és nagyon jol mennek az anyagi dolgaink is, mindkettőnknek jó munkája van, szóval látszólag minden tökéletes. Csak egy baj van, és pedig az hogy a férjem sokat iszik. Mikor józan, egyszerüen tökéletes minden de mikor iszik poharakat meg ajtókat tör össze (hozzám nem ütött soha, kb hetente 3-4 alaklommal részeg).Ő minél hamarabb gyereket szeretne tőlem de én nem akarok egy alkoholista apát a gyermekemnek, és folyton csak húzom az időt. Ő nekem folyton azt mondja hogy azelőtt is ennyit ivott és hogy azelőtt nem zavart.Nem tudom hogy igaza van-e és én nem láttam,hogy kihez megyek férjehez, vagy ő változott meg. Lényeg, hogy folyton a gyerek miadt nyaggat engem és én attol félek ha elmondom neki, hogy nem akarok tőle gyereket míg le nem hagy a piálásból (amit nem fog, már jó előre kijelentette), akkor elhagy engem.
2015. ápr. 6. 18:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
39%

Pedig szerintem jobban tennéd, ha elmondanád neki, hogy amíg le nem áll a piával, addig neki nem szülsz, mert nem akarsz egy alkoholista apát.

Még csak 23 éves, de már heti 3-4-szer iszik... Szerinted fog ettől jobb irányba változni? Biztos, hogy egy ilyen férfi mellett akarsz élni?

Szerintem okosan teszed, hogy nem akarsz így gyereket szülni. Viszont, ha nem vigyázol, akkor előbb vagy utóbb be fogod adni a derekadat. Biztos, hogy ezt akarod?

2015. ápr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

nyilván nem fog leállni a piával, vagy ha egy ideig le is áll, újra fogja kezdeni, miután becsalt a csőbe.

sajnos nem a megfelelő emberhez mentél férjhez, viszont a jó hír, hogy holnap már munkanap van, így beadhatod a válókeresetet.

2015. ápr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
NE-TEDD-SZÉT-A-LÁBADAT-HOGY-K.URJATOK!! :DD droid ez is
2015. ápr. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Egy alkoholista a párod, nem is hajlandó ezen változtatni. Mégis mire vársz mellette? Előbb utóbb ez rosszabb lesz, mert jobb soha, amíg ő maga sem akarja, és akkor már nem lesz jó munkája, mert annyira elhatalmasodik rajta a szenvedély, hogy ki fog hatni rá, akkor majd eltarthatod, amíg egész nap piál, és részeg, mire hazajössz. Ehhez társul majd még az önsajnálat, hogy ő nem kap munkát, és egy idő után nem csak ajtókat, meg poharakat fog törni, hanem a te csontjaidat is. Meg akarod várni ezt az állapotot? Te most nem félsz tőle, hogy rosszul szólsz hozzá, amikor piás, és téged is megüt? Nekem a jeges rémület futkosna a hátamon! És mindezt heti 3-4x? 23 éves vagy, előtted az élet, jól keresel, és egy ilyen alakra pazarolod magadat, a legszebb fiatal éveidet? Biztosan nagyon nehéz, hiszen szereted, de ő vajon mennyire szeret téged, ha ilyennek kitesz? Hogy kockára teszi a jövőtöket? Ami tulajdonképpen nincs, mert neki előbb utóbb sem munkája, sem pénze, sem mája nem lesz, te meg tönkremész bele. Gyereket vállalni ilyennel? Keress inkább egy rendes embert, ha elhagyod, hátha észhez tér, ha meg nem, továbbra is csak piál, akkor legalább tudod, hogy milyen életetek eltt volna...
2015. ápr. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
45%

Van onnan visszaút, én már csak tudom! Azért olyan részeg nem voltam, főleg nem rendszeresen, de majdnem mindig volt valamennyi pia bennem.

Éppen a gyerekek miatt álltam le, nem lehet úgy se szülői értekezletre menni, se kirándulni vinni, meg a picit se fürdetni, pelenkázni.


Szóval mond meg szép világosan, hogy így nem!

Lehet, hogy régebben is ennyit ivott - de akkor nem volt gyereke.


A kisgyerekhez (nagyhoz se) való egy piás apa, elhagyhat, de olyan ostoba nőt nemigen talál, aki így bevállalna egy gyereket - ha meg talál, hát attól ne akarjon gyereket.


Ha eldönti, mit is akar, akkor visszatérhet a normális emberek világába, ha nem akkor meg lépj te.

2015. ápr. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Felelősségteljes, a jövőjére gondoló nő nem vállal orosz rulett alapon gyereket, hogy vagy megjavul tőle apuka, vagy nem. Nyilván az ember élete során sok olyan dolog történhet, amit nem láthat előre, de alapból egy alkoholistának szülni és várni a csodára, na, az masszív felelőtlenség. Ha így folytatja az illető, akkor se jó munkája, sem egészsége nem lesz, türelme aztán meg végképp nem ahhoz, hogy gyereket neveljen. Nem is értem, miért akar az ilyen gyereket? Anyuka majd nevelgeti, gondoskodik róla, ő meg eljátszadozik vele, amikor épp ahhoz van kedve?
2015. ápr. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ahogy a gyerek látja:


[link]

2015. ápr. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
61%
Ebben a helyzetben az a legnagyobb probléma szerinted, hogy elhagyna ez az agresszív alkoholista?
2015. ápr. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!