Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baratom kisbabat szeretne a...

Baratom kisbabat szeretne a kozel jovoben?

Figyelt kérdés
A baratom 30 eves lett, 1 eve vagyunk egyutt. Mikor osszejottunk sokat beszelgettunk errol, h o mikor szeretne gyereket stb.. mert eleg nagy korkulonbseg van koztunk.. Tegnap feljott a tema megint, es mondta hogy sokat gondolkozott ezen miota betoltotte a 30at. Es mondta h a kozeljovoben szertne majd egy gyereket. En is szeretnek , de en most jarok foiskolara, mindenkepp be szeretnem fejezni. Nagyon jol megvagyunk, o is eltudna velem keozelni, en is vele, de ez h en 11 evvel fiatalabb vagyok, es ahogy befejezem a fosulit 23 leszek, de o mar 34. Ugy gondolja h mi van ha var akkor 5 evet "ram" de ket dolog is ketseges az hogy en meg akkor is ugy gondolom e hogy vele maradok vagy a masik hogy en addigra meg mindig nem dolgoztam, nem kapok penzt, es ha ot vmi eri akkor mi lesz velunk. De erre az a valaszom, h igen ha 24 evesen szuletne kisbabam, mire akar csak suliba mehetne en meg mindig nem lennek elkesve azzal h a szakmammal foglalkozzak, foleg ha ovibe mennestb. Egyenlore nem jutottunk dontesre, h egyutt maradunk e vagy nem, kiegeszitjuk egymast es annak ellenere h ekkora a korkulonbseg es mas mas eletszakaszban vagyunk ( ebbol latszik a baba dolog is ) de kolcaonosen ertekeljuk egymast, es o is mondta h nehez lenne talalnia masik olyan not akinel stimmel minden... es en is ugyanezt mondhatom el, egyszeruen mas ferfiban nem latok fantaziat, mindig is ot akartam mar par evvel ezelott is. A lenyeg az az, h nem tanacsokat varok!!! Hogy szakitsunk es hasonlok. Hanem tapasztalatokra lennek kivancsi aki jartas a dologban vagy ismer hasonlo kapcsolatokat!
2015. ápr. 7. 09:32
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
58%
egy 30 éves hapsi mit akar egy 19 éves kislánytól?
2015. ápr. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
79%

A gyerek akkor jöjjön, ha mind a két fél akarja (ne azért, mert nincs munka és jó opció, ne azért mert meg kell menteni a kapcsolatot ha ez az ára, stb.).

Mellékesen, ez a nagy korkülönbség még ebben az életkorban amiben te vagy nem optimális (én is beleestem ebbe a hibába), persze ki lehet belőle jól is jönni...Én kiléptem, mert nem az ő életét életét akartam élni. Az a jó, ha a kapcsolatban mindkét fél érvényesülni tud.

Te még nem vagy felnőtt, téged még eltartanak, nem voltál még önálló kereső, független ember, ő pedig már ezt az utat megjárta, ami neked még előtted van.

Nekem most nincs barátom, de nem fogok ilyen korkülönbséggel párt választani a jövőben.

2015. ápr. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

11.es Te semmit hala Istennek :)


A fogalmazasomert es a helyesirasomert bocsanatot kerek, kapkodok, es tabon potyogok....

2015. ápr. 7. 10:10
 14/37 A kérdező kommentje:
12-es koszonom a valaszt.
2015. ápr. 7. 10:11
 15/37 anonim ***** válasza:
83%
És miért kapkodsz?
2015. ápr. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
38%
Az nem tartozik a kérdéshez és a dolgodhoz sem.
2015. ápr. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
79%
De igen, hozzátartozik. A kérdező kiírt egy kérdést borzasztó megfogalmazással, nagyon rossz helyesírással. Legalább megtisztelné azokat akiktől kérdez, hogy odafigyel az írásra. Miért kell kapkodni egy netes fórumon? Hová rohan? Ő írt ki kérdést. Nem gondolta hogy fogan rá válaszolni?
2015. ápr. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%
bocs:Nem gondolta, hogy fognak rá válaszolni?
2015. ápr. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
15. hagyjal mar az idiota valaszokkal inkabb.. gondolom van jobb dolgod is, biztos gondos feleseg v ferj vagy akkor menj dolgozni, takaritani vagy siman a dolgodra.... engme meg ne farassz....
2015. ápr. 7. 10:24
 20/37 anonim ***** válasza:
67%
Az én párom 13 évvel idősebb nálam. Mondjuk mi amikor összejöttünk én 22 voltam, és még 2 év volt hátra az egyetemből. Mi nagyon jól megértettük egymást, mivel ő több csalódáson is túl volt már, rég lemondott a családalapításról míg nem találkozott velem. Velem úgy érezte mindent átélne amit ember át tud, de nem firtatta a jövőt. Ennek köszönhetően sohasem beszéltünk ilyesmiről, a legfontosabb az volt hogy elvégezzem a sulit. Én sem gondolkodtam rajta soha, csak egy dolgot tudtam biztosra hogy 30 alatt szeretnék szülni. A lényeg, akkor jött a baba amikor mindketten éreztük, hogy itt az ideje. Ne tervezzetek ennyire előre, élvezzétek azt ami van. A párod 40 évesen sem lesz elkésve, manapság a nők többsége is 35 felett szül.
2015. ápr. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!