Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baratom kisbabat szeretne a...

Baratom kisbabat szeretne a kozel jovoben?

Figyelt kérdés
A baratom 30 eves lett, 1 eve vagyunk egyutt. Mikor osszejottunk sokat beszelgettunk errol, h o mikor szeretne gyereket stb.. mert eleg nagy korkulonbseg van koztunk.. Tegnap feljott a tema megint, es mondta hogy sokat gondolkozott ezen miota betoltotte a 30at. Es mondta h a kozeljovoben szertne majd egy gyereket. En is szeretnek , de en most jarok foiskolara, mindenkepp be szeretnem fejezni. Nagyon jol megvagyunk, o is eltudna velem keozelni, en is vele, de ez h en 11 evvel fiatalabb vagyok, es ahogy befejezem a fosulit 23 leszek, de o mar 34. Ugy gondolja h mi van ha var akkor 5 evet "ram" de ket dolog is ketseges az hogy en meg akkor is ugy gondolom e hogy vele maradok vagy a masik hogy en addigra meg mindig nem dolgoztam, nem kapok penzt, es ha ot vmi eri akkor mi lesz velunk. De erre az a valaszom, h igen ha 24 evesen szuletne kisbabam, mire akar csak suliba mehetne en meg mindig nem lennek elkesve azzal h a szakmammal foglalkozzak, foleg ha ovibe mennestb. Egyenlore nem jutottunk dontesre, h egyutt maradunk e vagy nem, kiegeszitjuk egymast es annak ellenere h ekkora a korkulonbseg es mas mas eletszakaszban vagyunk ( ebbol latszik a baba dolog is ) de kolcaonosen ertekeljuk egymast, es o is mondta h nehez lenne talalnia masik olyan not akinel stimmel minden... es en is ugyanezt mondhatom el, egyszeruen mas ferfiban nem latok fantaziat, mindig is ot akartam mar par evvel ezelott is. A lenyeg az az, h nem tanacsokat varok!!! Hogy szakitsunk es hasonlok. Hanem tapasztalatokra lennek kivancsi aki jartas a dologban vagy ismer hasonlo kapcsolatokat!
2015. ápr. 7. 09:32
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
61%

szerintem ha tényleg szeret, jót akar neked, akkor felfogja hogy nem fogod félbehagyni a sulidat, mert neki ketyeg az órája.

és tényleg nem tanácsos rögtön diploma után egyből teherbe esni. mert jó lenne ha kapnál gyest majd. meg különben is, ha kb 3-4 évvel a diplomád után mennél majd dolgozni, picibabával 0 tapasztalattal.. szerinted milyen esélyeid lennének a munkaerőpiacon?

magyarázd el a férfinak, hogy képzelje csak el a helyzeted. ő 19 évesen, amikor még most kezdte a sulit, mennyire gondolkozott a gyerek témán?

ha nem fogja fel és csak erőlteti a gyerek témát, akkor nem sok jövőtök van. még ha bele is megy hogy 5 év múlva legyen gyerek. lehet végig erőltetni fogja, vagy szomorú lesz miatta, téged okol majd hogy nem lehetett hamarabb gyereke.

egyébként ha ilyen tervei voltak, nem tudom miért kezdett ki egy 18 éves lánnyal aki éppen egyetemre készült..

2015. ápr. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
86%

Egy ev utan mindenki fulig szerlmes es hosszu jovot tervez...

Gyere vissza 4-5 ev mulva kerdezni

elkapkodott dontesek nem sok jora veetnek

Menj tanulj ne ad fel az almodat a TE eletedet eld ne az ovet

gy ferfi boven raer apas anyast jatszani 30 felul is nem ertem hova siet a baratod

Egy normalis no akinek tartasa van es erteke azt eloszor elveszik felesegul nem szul bele a nagy semmi kapcsolatba

2015. ápr. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
72%
Gondoljatok bele, ez a lány főiskolára jár. Diplomás lesz. Az ilyenek miatt mondják, hogy az csak egy darab papír. Kíváncsi lennék milyen szakon tanul.
2015. ápr. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
39%

:) tudod mit csinál a 'barátod'?

Hülyít téged!

Bedobta ezt a babatémát, mert ezzel gyakorlatilag a nők 90%át meg lehet fogni, és el lehet velük hitetni, hogy komoly kapcsolatra vágynak.

Ennek két oka lehet:

1. Tényleg családot akar, és most kiugrasztotta a nyulat a bokorból, hogy te mégis meddig akarsz várni a szüléssel

2. Addig maga mellett tart, míg nem talál egy hasonló célokkal megáldott nőt, aki rögtön szül is.

Ennyi!


off: amúgy ha most azonnal szülnél, akkor sem maradnál ellátás nélkül, hiszen van diplomás gyed...

2015. ápr. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim válasza:
80%

Én 19 évesen jöttem össze a volt párommal, köztünk 15 év volt. 2,5 évig voltunk együtt, nagyon jó kapcsolat volt. Ő sosem erőltette a gyerek dolgot, azt mondta szóljak ha kész vagyok, részéről bármelyik pillanatban mehet. A kapcsolatunk alatt többször éreztem, hogy kéne gyerek, mert tényleg nagyon jók voltunk együtt. DE! Jóanyám mindig azt javasolta, hogy várjam meg a 3. évet. Általában eddig tart ugyanis a rózsaszín köd állapot és alakul át a szerelem szeretetté. Nagyon jól tettem/tettük, hogy nem vállaltunk gyereket 1 év után, mert most benne lennék egy olyan kapcsolatban egy kisgyerekkel amiben nem kéne, mert korai lenne még. Egyébként szerintem alapvetően nem sok a 11 év korkülönbség, csak most. Pár év múlva nem olyan szembetűnő.

Szóval nekem az a tanácsom, hogy ne szülj még, várj 2-3 évet és ha még mindig vele szeretnéd leélni az életedet, akkor úgysem a suli meg a munka fog dönteni. :) És fiatal anyukának amúgy is jobb lenni szerintem! :)

2015. ápr. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

Koszonom a hasznos valaszokat :)

En is irtam, hogy nem hagynam abba az iskolat.. Csak tapasztalatokra lennek kivancsi, mert tanacsot senki sem tud adni ez ket emberre tartozik.. Nyilvan vagy egyutt maradunk vagy nem ennyi....es ugy latom csak nem volt olyan hulye fogalmazasom es par ertelmes embernek sikerult felfogni! A tobbi meg 020.

A szakmam ha elvegzem az iskolat ha mar ennyire kis kivancsiskodok vagytok fogorvosin vagyok mellette vegzem a fogtechnikusit ugyhogy nem a bufe szakra iratkoztam be.. De akit ez erdekel egy ilyen kerdesnel, annak azt uzennem HOGY HAMAR MEGOREGEDNEK... ha meg nem egtek ki a hulyeseguktol :)

2015. ápr. 7. 10:50
 27/37 A kérdező kommentje:
Akinek nem inge .... :):):):)
2015. ápr. 7. 10:52
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

:) cukikám, a fogorvosok nem egyetemen tanulnak??

te meg azt írtad, fősulira jársz...

2015. ápr. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
fogorvosi meg fogtechnikusi együtt? Mi a reteknek?
2015. ápr. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
ja és 3. felsőfokú nyvizsgáját csinálja
2015. ápr. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!