Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Írnátok példákat saját életete...

Írnátok példákat saját életetekből nagyon rossz anyósra? Mivel érdemelte ki a "rossz anyós" címkét?

Figyelt kérdés
Én minden reggel kikészítettem (beletettem az ovis táskába) a gyereknek a kakaóscsigát, túrósbatyut stb., hogy azt egye az oviban. Azán egyszer csak szóltak, hogy ne csomagoljak már a gyereknek zsíros kenyeret, mert nem eszi meg. Mint kiderült a drága mama kizabálta a gyerek uzsiját, és csomagolt neki helyette vastagon zsíros kenyeret (ha ő vitte oviba). Szóval, kérdésem, hogy másnál is előrurdult hasonló jóindulatú eset? Nálunk ez csak egy, majd írok még párat . . .
2010. febr. 19. 19:25
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
100%
Az én anyósomat (és apósomat) nehéz felülmúlni! 21 évig éltem együtt a férjemmel, sem vele sem anyósommal nem volt semmi gondom, oda-vissza segítettünk egymásnak. Sokan irigyeltek is érte, hogy milyen jó a viszonyunk. Férjem halála után azonban, kimutatta a foga fehérjéjét. Minden olyan tárgyat amit valaha is ajándékba adtak a férjemnek, nekünk, a gyermekünknek, visszaakarták követelni, azzal az indokkal, hogy valaha amikor még együtt éltünk, nálunk felejtették! Az eladási-átadási illetékek megspórolása miatt (nem a férjem nevére, hanem) egyből gyermekünkre lett átírva egy ingatlan, ezt is megtámadták azzal az indokkal, hogy én kényszerítettem őket erre. Minden rokonuknál bemocskoltak engem és kiskorú gyermekemet is. A JÓISTEN azonban kompenzált! Anyósom egy év után követte férjemet, bár valószínű, hogy nem egy helyre kerültek.
2010. márc. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Én még csak 16 éves vagyok... Igy csak a mamámról tudok mesélni, aki anyunak az anyósa! egyszer anyummal egyedül voltunk otthon, eléggé kivolt... és kifakadt nekem... hogy mik történtek régen mikor még velem terhes volt, illetve mikor kicsi voltam.

Folyton azt mondták, hogy én nem is apumtól vagyok, hanem anyám összekefélt a szomszéddal és csak azt mondja, hogy aputól van a gyerek... szószerint igy mondta! Volt hogy anyumat reggel kinnt az utcán várta vasvillával... meg azt akarta hogy anyum takarodjon el a házból.mindennek lehordta anyumat.

mikor kicsi voltam és akartam neki puszit adni, ellökött magától. kiskoromba mikor vigyázott rám bottal megvert. nagyon rossz emlékeim vannak vele kapcsolatban... sose szerettek, se tatám, se mamám. de én már nem is tartom velük a kapcsolatot egyáltalán... tavaly egyszerüen a szüleim előtt azt mondta rám hogy én leszbikus vagyok. csupán azért mert nem járok discoba, meg különböző bulikba, inkább az az otthon ülős tipus vagyok... én egyszerüen fogtam magam és kimentem a szobából.. azóta nem is igazán beszélek velük.

most is sajnos úgy van, hogy ott próbál nekünk betenni ahol csak tud. féltékeny ránk, ha nekünk valami van ami neki nincs, és azt kivánja hogy nekünk se legyen... ez igy volt régen is... kiskoromba apu vett nekem egy kis játék gitárt... és mivel az unokatesómnak nem volt( ö a kedvenc a családba), ezért azt mondta, hogy lesz még nektek olyan is hogy nem lesz mit ennetek, nem hogy játékot venni a gyereknek! nah ebben igaza lett, lett bőven nehéz időszak... és még sorolhatnám, hogy miket nem tett!:S

ami a legrosszabb az egészben, hogy apu meg család függő... gondolom a szüleit nagyon szereti... és igy tartanunk kell ezek után is velük a kapcsolatot apu miatt! ö valahogy ezt a sok dolgot észre sem veszi, vagy nem tudom nem is értem! de nagyon rossz! apu még segit is nekik sok mindenben, miközben ők nekünk semmiben! és ezek után is apu velük van meg minden!:S amikor leleszbizett akkor se szólt apu semmit... anyu volt aki kiállt mellettem! be is mentem a szobámba sirni, nagyon rosszul esett! főleg, hogy a saját apám nem áll ki mellettem:(

2010. márc. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
88%
Édesapád nem tudott elszakadni lélekben a szüleitől. Neki a családját kellene védenie, nagyon rossz, hogy nem teszi. Anyukáját ha helyrerakná, kissé meghunyászkodna. Gondolom, apukád nem tudja, mi ilyenkor a helyes, célravezető út, csak történnek vele a dolgok. Jól teszed, ha nem tartod a kapcsolatot, amennyire teheted.
2010. márc. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
ez a masodik alkalom hogy 3000km tavolsagbol azonnal rohanni kell hoza mert a meg fog halni,munkat mindent felre teve.szerintem most sem igaz.mindegy 1 ora mulva mar indulunk is.elegem van az egeszbol.
2010. márc. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
nálunk csak szimplán bunkó és csak az én páromat nem szereti a 3 gyereke közül. Mivel a páromat 19 évesen szülte egy egyéjszakás kalandból. Csak azt nem értem, ha ennyire utálja, minek tartotta meg vagy miért nem védekezett..nem az én dolgom, a lényeg, hogy pl. páromnak mindig elöre be kell jelentkeznie ha a saját anyjához "haza" szeretne menni, elvárja töle, hogy drága ajándékokat vegyen miközben párom egész életében az alapvetö megélhetési dolgokon kívül mást nem kapott töle, úgy ugráltatja mint egy csicskát ha átmegyünk, velem is úgy beszél mintha a s*ggéböl rántott volna ki, a minden második mondatában a b@zdmeggel együtt és még sorolhatnám... áh nagyon irritál már a hangja is, igyekszem minél kevesebbet átmenni, szerencsére párom is belátja hogy igazam van, így nem forszírozza a dolgot. A "kötelezö" ünnepi látogatások azért nem maradnak el:))))
2010. márc. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
100%

Lehet,hosszúra fog sikeredni:) Ami az anyósomat illeti, hát nem semmi az tuti! Ő nagyon kerszténynek véli magát, ennek ellenére, a saját unokáit, karácsony szentestéjén elküldete a büdös pi...ba. Ha nem vagyok éppen jelen, el sem hiszem, hogy ilyesmi előfordul. Én az egyik menyecske vagyok, aki a gyerekeket fölkarolta, mivel a milliomos apjuk úgymond le se tojta /tojja/ a saját gyermekeit! A gyerekek anyjáról most nem beszélnék....

Vagy egy másik eset! Anyósom éppen misére készült, /Nyugodjon apósomért volt a mise/ Namármost, a másik menyecskére elkezdett szitkozódni, és a szó szoros értelmében kiátkozta!!!!! Mindezt tette a mise előtt fél órával! Bennem meghűlt a vér! Ha nem vagyok szem és fültanúja a hallottaknak el sem hiszem,hogy ilyesmi létezik! Ha én netán megvédtem az unokáit akiket az apjuk kitagadott úgymond, én is ki lettem átkozva! Mit ad Isten? Ma nekem kell a drágalátós anyósról gondoskodnom mivel a másik menyecske a milliomos férjével nem hajlandó rá. Tudom, nagyon sok megpróbáltasás jut részemül, de mivel a férjem anyja, megpróbálom a lehetetlent. / Itt megjegyezném, mikor elmondtam a férjemnek, hogy vállalom az anyja gondozását, csak annyit jegyzett meg- akkor már készítheted is a kötelet,ennyi erővel fel is akaszthatod magad!!!!!!!!/A saját fia vélekedik így az anyjáról, aki az én anyósom! Írjak még? Szerintem ez bőven elég! Ami engem illet, nem lopta be magát az anyósom a szívembe az biztos! Ennek ellenére, megpróbálom a lehetetlent,és igyekszem szebbé tenni a még hátralévő idejét ezen a földön. / megjegyzem ő most 84 éves,én 55. Nem tudom ki bírja tovább/

2010. márc. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
Az utolsó vagyok. Kell ennél rosszabb anyós???
2010. márc. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
100%
Az én anyósom múlt pénteken késsel kergetett ki a házból.A(párom)nak a szemem látára mondta mikor hagyod el ezt a barmot.Szétmentünk szerintem miatta azóta nem engedd a házába az 5 hónapos lányomhoz.Már kilenc napja.Ma ügyeletre kellett mennem 180 volt a vérnyomásom.Mert tegnap rendőrt hivott rám.Én is rá de a rendőrők nekem adtak igazat,de a lányomat akkor sem láttam.Teljessen kivagyok.Szerintem nekem van a legrosszabb anyósom
2010. márc. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Anyós mindkét gyerekének a választottját próbálta elűzni. A lányánál nem sikerült a volt páromnál igen. Ha vitánk volt a párommal anyós felhívott, hogy "nem úgy van az", úgy gondolván, hogy bele kell pofáznia.Mondjuk egy férfit is minősít, ha ezt hagyja.Mondjuk ott az egész család nagyon gáz. Kár, hogy ez a terhességem idején tetőzött:-(
2010. márc. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
100%
Nálunk az a helyzet, hogy az anyósom telkére építkezett a párom. Mi csak később ismerkedtünk meg, evidens volt, hogy én költözöm ide, mert nekem nincsen saját házam vagy lakásom. A párom egyke, apukája régen meghalt. Az anyósom együtt él egy férfival,aki gyilkossági kísérletet követett el a párom ellen, amúgy az anyósom iszik is... de ami engem az őrületbe kerget, hogy napjában 5 vagy 6 alkalommal átjön hozzánk. Próbáltam erről szépen informálni a páromat, de nem vett tudomást róla igazán ... ma pedig kiborult a bili sajnos...
2013. júl. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!